" ... takhle to funguje "

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 29/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skromný dotaz : skutečně musí být při každém nalogování na mapu jako uvítání
    cedule jak hrom s oními stavebními plány ??

    (jestli někdo ví, jak s ní pryč, dík za radu :)
    prvních pár dní to byla švanda, ale teď už to leze na nerv ;) )
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Dá se to lehce vyhodit kliknutím myší na pravý horný roh, na tou malinkou pomlčku.
    Pak to zmizí.
     
  3. :mad: tak to znám, dokonce ještě jednu "fintu" : kliknout 2x na "montáže", taky to zmizí....

    jenže : při dalším nalogování na mapu JE TO TAM Z A S E !
    = a TO už mi vadí :)

    ...jj
     
    Tomas91 tohle ocenil(a).
  4. Jupiter33

    Jupiter33 User

    -Baghira2- ti už řekl dost, stačí kliknout, vždyt je to jenom jedno kliknutí, tak co????
    Lidi neblázněte, darkorbit hrají stovky lidí a ti si nestěžují, jeden klik a je to pryč.... pár klikanců nikoho nezabilo(zatím).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    **rozárka** dlouho to trvat nebude. Skončí event (akce) 14 února 2017 23:59h.
    A pak ta cedule zmizí. Tzn. nebude otravovovat. Dovtedy to bohužel musíme pretrpět.
     
  6. ;):) tk toooo jo ! já už myslela, že další " chybka " :)

    (to jsem krááásně malicherná, což ? ;) )
     
  7. **rozárka**

    Dávat vlákno na forum o tom že se ti nechce kliknout jednou myší je opravdu síla už :rolleyes:

    ( jestli ty nejsi spíš líná ) :rolleyes:
     
  8. MINNORIT

    MINNORIT User

    čo riešite stačilo mu napísat nejdeto a hotovo ;) a ked sa mu nepáči nech klikne myšou do pravého horneho rohu okna na krížik a ma pokoj :p:p:p
     
  9. luky5679

    luky5679 User

    a potom staci este na pc - power off a ma uplny pokoj :D
     
  10. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.