Tartarus chyby a je ich stále viac

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Rasputinn13, 2/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte aj keď viem že je to hádzanie hrachu na stenu, tak mi to nedá nenapísať....
    Tartarus je moja oblúbená loď, ale namiesto toho aby chyby odstraňovali stále pribúdajú nove.
    Takže tu je ich zoznam:
    - Po preskoku bránou začala opäť vypadávať rýchlosť, tá niekedy vypadne aj pri boji
    - Nefunguje odpočet pripravenosti raketometu...to nefunguje od skrátenia cooldownov pre dizajny
    - No a dnes už dokonca nefunguje ani odpalovanie rakiet, aj keď ich mám tisíc okno rakiet je tmavé, ako keby som mal nulu.
    Už mám toho vážne dosť, mám pocit, že DO si z nás hráčov robí srandu a je len na nás do kedy im to budeme žrať....príjemnú hru
     
    [flav] a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Altlantis

    Altlantis User

    Na DO je tolik chybb že nevědí,kterou opravit dřív.. Takže počítej x- měsíců než se dostanou k těmto chybám..
     
    -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  3. Borat

    Borat User

    Pokiaľ nájdete v hre nejakú chybu/bug tak netreba vytvárať témy. Od toho sa tu urobila téma Hlásenie bugov/chýb v hre a pokiaľ to tam napíšete podľa pravidiel ktoré pre tú tému sú nevidím problém aby sa nato niekto pozrel či je to hlásené a keď nie tak to nahlásime.

    Altlantis možno to urobia aj do týždňa. Čo ty vieš.

    Tak prosím chyby a bugy písať do vyššie mnou uvedenej témy.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.