Technická chyba a oprava stíhačiek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ♀×iogzi×♀, 1/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dnes nešlo dať výstroj a viacero vecí... nedali sa teda opraviť stíhačky. Moje Irisky boli zničené a bolo to chybou Bigpointu. Lebo sa m nedali opraviť. A keď som si všimol, že mi budú zničené akurát ma zničili. A tak mi stíhačky pukli. Čo mám teraz robiť, keď to moja chyba nebola?
     
  2. Korben

    Korben User

    Nebola to chyba BP ale tvoja, ak nemôžem opraviť stíhačky , tak nelietam. Tak že to jednoznačne bola tvoja chyba. Ak by si tam mal CPU na opravu stíhačiek tak by sa ti to nestalo. Prvá chyba bola že si lietal bez CPU a ta druhá že si lietal aj napriek tomu že si vedel že máš stíhačky poškodené.

    Teraz ti nič iné neostáva len čakať ako dopadne oprava a na vyjadrenie od BP.
     
    tzomas* tohle ocenil(a).
  3. Zafod

    Zafod User

    Já jsem to také tomu policistovi včera říkal: fakt jsem nechtěl jet rychle, ta silnice byla moc rovná a přehledná, pedál plynu šel moc zlehka, to auto za mnou se na mé auto tlačilo... Fakt za to nemůžu já, to on, to on...


    Btw: a to mají pomáhat a chránit.


    Bez pardónu, občas mi přijde že lidi mají hlavu jen jako držák módního doplňku, pokud tohle odkáží napsat.
    Kdyby jsi už raději napsal:jsem trouba, nechal jsem si křupnout letky, dokáže mi někdo pomoci...
     
    tzomas* tohle ocenil(a).
  4. Big_Bass

    Big_Bass User

  5. Sid

    Sid Guest

    Děkuji za odkaz, téma přesměrováno.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.