Technický dotaz

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pucikocour, 14/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pucikocour

    Pucikocour User

    Zdravím a pozdravuji, milí poradci,
    mám technický dotaz ohledně algoritmu boxíků.
    (nepíši "dárečky", protože bych měl být šťastný, že jsou, i když "dáreček" je podle mne něco, co normálně nezískám a ne, že je to munice a kredit;))

    Můj dotaz směřuje na normální boxíky, které občas každý sebere (tím samozřejmě nemyslím boxíkové zoufalce:)). I když mi zde asi těžko někdo poradí, zajímal by mne algoritmus, v jakém DO ty boxíky umísťuje na mapy. Za normálních okolností platí - 1 den jsou kredity, 1 den munice a 1 den U. Většinou to tak je, proto se vyplatí koupit si Double.
    (ačkoliv jsem celkem líný kocour, když se jeden dobře trefí a má 2x, dá se za ten týden nasbírat i 280k U a to v noci spím a netrávím zde celý den - navíc nevlastním poletující vysavač;))

    Minulý týden ve čtvrtek jsem si koupil 2x a do neděle se mi podařilo nasbírat 138k U, to je v pořádku, protože když měla mapa náladu a byl "Den U", tak z jednoho obletu mapy při 2x bylo až 8000 U. Když není "Den U", mapa dá 1020-1080 U z jednoho obletu. (O půl 6 ráno po restartu, kdy jsem na mapě sám), teď 2 dny po sobě mapa dává 620-720 U z jednoho obletu a to seberu vše, co tam je - i obaly od dárečků:))

    Chápu, že majitelé DO nás mohou krátit na U, protože máme slavné "dárečky", které v posledních dnech spíš vypadají jako svačiny pro socky (tím se jich rozhodně nechci dotknout, navíc obsah z minulosti znám:(), jen by mne zajímalo, nač mi to 2x je, když z čehokoliv padají kredity (za týden 80 mega) X1 muni (1,5 milionu), kupony na opravu (díky které bych dokázal opravit zeměkouli, až ho zítra trefí balvan, pokud se NASA mýlí) a podobný odpad, který pravidelně odprodávám.
    Kdybych začínal a padalo mi krédo a muni, možná bych byl šťastný, ale při pomyšlení, že vše "lepší" je za U a to nepadá nebo padne 10 UBR raket z celé mapy, asi by mne časem nadšení přešlo. I když chápu, že každá taková hra je pro milionáře, já jako kočka raději budu okusovat kolegu Řízka:):):), jak dávat peníze do něčeho, co se nevyplatí a tím myslím momentálně 2x.

    Tak by mne mí milí poradci zajímalo, na základě jakého matematického algoritmu BP sem dává ty boxíky. Jinak - původní majitel DO byl štědřejší.
     
    Naposledy upraveno: 14/12/17
  2. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Obávám se, že algoritmus ti nikdo nedodá. Jediné co víme, pokud sbíráš pravidelně a dlouho, začne se redukovat množství Uridia a EE padajících z boxíků. Bohužel ani to, jak moc se redukuje a zda toto pravidlo platí i v tuto chvíli, nevíme. Možná někdo z kolegů bude mít lepší informaci.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Pucikocour

    Pucikocour User

    Krásný den, Wardene, pro jistotu, kdybych Tě už neviděl - přeji krásné svátky, hodně dárků a úžasný kočičí úsměv od Kocoura, ale na mapě je to jinak.
    Teoreticky se pouze zvedne množství boxíků když je tam víc hráčů, ale to je tak vše. Mě spíš zajímalo, proč na nás BP tak šetří - v dárečcích nic extra co bych si nemohl pořídit, U skoro žádné, 10 UBR raket na mapu, 8 ee, jen mraky kuponů na opravu a X1 munice. Od včera se začínají objevovat jen papírky od dárečků. (Přitlapkuji k balíčku se svačinou pro kocoura, pracně to rozbalím a uvnitř ani kůžička od salámu), což hladového kocoura rozhodně nepotěší:).

    PS: jinak Tvá věta "pokud sbíráš pravidelně a dlouho," je jak návod na vysavač;):D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Warden

    Warden User

    Pucikocour: Děkuji za přání, i já tobě přeji pohodu na mapě a v životě a krásné svátky. V poslední době BP přesouvá svoji štědrost od boxíků k denním bonusům, odměnám za úkoly, dvojnásobkům za brány, častějším akcím a podobně. Třeba si vem, jaké odměny nám schválili na akci Chyť si svojho admina. Určitě to bude souviset s tebou zmiňovanými vysavači. Boxíky na mapách by měly pomoci spíše začátečníkům než elitním hráčům.
     
    Łïmïtlεşş a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ok, boxíky by měly pomoci začátečníkům - nechtěl bych být začátečníkem!
    Loď Phoenix, nabušený boostery, x1 z boxíků, hromadu zmrazovacích min, sice i hromady oprav, to jediné se hodí a smrt v očích a DO je můj, jo? :D
    Zavři to téma, neboť jinak jsem kandidát na ban do konce života, pokud bych napsal, co si o štědrosti BP myslím.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Korben

    Korben User

    Pucikocour, Na mape je určitý počet boxov a ich poloha je presne určená. Uvediem len príklad. Dajme tomu, že na jednú mapu je 100 boxov. Neobjavujú sa naraz, ale postupne. Napr. 20 na mapu. Ak zoberieš niekde box, objaví sa iný, z ďalšej sady z 20-tich boxov, na inom určenom mieste.
    Každý box, má dajme tomu 5 druhov obsahu a tento obsah sa postupne mení, tým ako ho zoberieš. Napr. box obsahoval muníciu, tak ďalší na tom istom mieste bude obsahovať napr. uridium, avšak sa tam objaví, až po prestriedani ostatných boxov.
    Takto sa stále menia a mení sa aj ich obsah. Tak že sa môže stať, že prestriedaný obsah ti niekedy dáva viac urídia a niekedy menej. Je to o náhode, alebo viac menej o postupe zbierania na danej mape.
    Daj do 100 losovacích bubnov po 5 loptičiek a losuj.

    Tak že tak nejak a teraz som z toho dajaký zmetený. :D
     
  7. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahojky Korbene,
    tohle je nejkrásnější věta v celém příspěvku:
    "Tak že tak nejak a teraz som z toho dajaký zmetený...."
    Vysvětlení je naprosto dokonalé, hahaha:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Pucikocour: No, co teď? Lepší informaci asi nedostaneš. Máš k tomu ještě něco, nebo mohu téma uzavřít?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Pucikocour

    Pucikocour User

    Ahojky, jo uzavři to.
     
    Naposledy upraveno: 15/12/17
  10. Korben

    Korben User

    Ale môžeš mať iný názor, to ti nikto nezakazuje. Len môj názor je objektívny a nestranný. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Warden

    Warden User

    Tak já to raději uzavřu. :D

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.