Chyby Technický porblem

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem -34masaker18-, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. id-163301014
    nič nieje opravene hra je stale zalagovana a stale počuvam pracujeme natom už to skoro bude onedlho bude reštart blabla la same reči kedy to konečne pojde ako kedysi no ale k mojmu problemu nechce ma pustit do hry stale len načitava načitava a načitava tak tak bude aj nadalej hned si poprosím svoje peniaze za premium členstvo naspet nebudem platit za vašu neschopnost
     
    Fishbi89 tohle ocenil(a).
  2. -34masaker18-, tys nečetl VOP na přihlašovací stránce, že?
     
  3. Už tam nedávejte žádné eventy, ale ať je aspoň ta hra minimálně týden v kuse hratelná...
     
    -34masaker18- tohle ocenil(a).
  4. Ani mě to nefunguje, zítra začne event, no tak to zas nepůjde, doufám, že půjde alespoň platební systém, každý by měl poslat peníze do hry, která nefunguje.
     
    VílaAnálka a -34masaker18- tohle ocenili.
  5. ludia do toho davaju peniaze aby sa im hralo lepšie napr premium alebo si kupia lod a čo stoho ked tam hore su spokojny že sa nahrabu a neopravia čo maju namiestotoho cpu dalšie veci dnes som stratil jeden den premium a aky je ešte dlhy rok tak polovicu mi vynahradite to som si isty že polovicu roka to nepojde lebo tak to je par dni ide a potom zas nič
     
  6. Po delším čase jsem se vrátil, ke hře. Kolem loňského silvestru už mě ty botky fakt nebavily. Ale jsem tu od 2009, tak jsem to při spuštění PvE serveru nedal, a zas to zkouším. Pragmaticky vzato, nemá to cenu. Koukám na recenzi jídla z dovozu, frajer říká, to je super, vemte si moie prachy. Ten pocit už dlouho u BP nemám, koupíš si U na bránu, pak to laguje. Koupíš si tohle a tamto, a nepřihlásíš se do hry. Tak jsme na hlavu padlí?
     
    -34masaker18- a VílaAnálka tohle ocenili.
  7. Jsem velice rád, že jsem za celý dnešní volný den v téhle hře mohl aspoň doletět ze základy k bráně Alfa a tím mé hraní dnes skončilo. :)

    Předpokládám, že omluva hráčům, kompenzace nebo nějaký slib na lepší zítřky nehrozí. Co se stalo, že se z té hry za ty léta stalo takový lejno... ??? o_O
     
    -34masaker18- tohle ocenil(a).