Chyby Teleportace Hades NPC

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Septarzx, 28/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Septarzx

    Septarzx User

    Tak včera som robil asi 8x hadesku no stalo sa mi že počas strielania do npc sa teleportovalo do rohu npc.. konktrétne krystalon a nebol to ani lag ale asi bug podla všetkeho musel som ist do rohu a zničit ho.
     
  2. Karlos

    Karlos User

  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Septarzx Ono v Hadeske sa to obcas stane. Sam som v minulosti zazil rozne divne anomalie npc. Vacsinou ide len o jednorazovy problem a jednoducho to hraci dako prestrielaju alebo si Hades resetnu puknutim.

    Ak by sa to ale opakovalo, tak to mozeme nahlasit ako chybu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Hezký večer přeji, vím že to sem nepatří ale mám otázku a nevím do jaké sekce jí mám napsat tak to píšu zde. Otázka zní když si dotahnu vk na port a tam ho střílím a z ničeho nic přestane střílet je to bugovani? Předem děkuju za odpověď. Můj nick ve hře Kočička :)
     
  5. Septarzx

    Septarzx User

    dobre dakujem už ked som tu tak by som chcel požiadat o vypsanie odmien za vyhru v akciach
    aj pred akciou ni len po akcii aby hrači vedeli čo za to dostanu bude väčšia motivacia tu akciu hrat.. a predtym to tak bolo tiež ..
     
  6. Warden

    Warden User

    KILLER11356: Toto se může stát kdekoliv i ve zmíněné Hadesce. Pokud se ti to stane občas, pak bych to neřešil. Pokud se to děje pořád, máš problém.

    Septarzx: Mohl bys prosím napsat jak to myslíš? K jakým akcím? Například k demanerum zde bylo před akcí následující info Válečné pouto: Demanerové − Časté dotazy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden děkuji tohle se mi děje jen občas a nemám v úmyslu ty npc bugovat co bych z toho měla? Stejně mám v plánu po dokončení levlu 22 s hrou skončit hra pro mě ztratila význam. :)
     
  8. Kočí, presne tak. Najlepšia voľba. Bigpoint nikdy komunitu nepočúval a nikdy ani nebude. Môžem sa tu roztrhať, aby spravili to čo spraviť majú, ale proste iba ignorujú a berú prachy od sprostých hráčov, ktorý to sem vkladajú. Je to Free to Play hra tak si to uvedomte. Tu je môj komentár k tomu v angličtine a úplny ignor :) a navyše to ešte aj podporujú, čo ma nevýslovne štve. :/ https://www.facebook.com/darkorbit/...62397389408/10156486470579409/?type=3&theater
     
  9. 阿爾法探戈 to ses chtěl jen pochlubit svým ubrečeným komentářem na Fb, který absolutně nesouvisí s tímhle tématem? Když pominu to OT... Víš přesně takových hráčů jako ty nebudu nikdy litovat, že skončili, protože jsou 3 typy lidí co tuhle hru ničí a to 1. Podvodníci 2. Ubrečenci 3. Lidi co nemají respekt k ostatním (především malé děti). Ty zapadáš do kategorie 2. Nevybrali tě do testování? No bóže! To je fakt hrůza, když bylo předem známo, že budou brát jen omezený počet lidí, tak co si čekal? Septarzx není to bug, ale lag, který je způsobený tím, že nějaký hráč v bráně klikal GG. V ten okamžik NPC i ty občas přestáváte střílet a NPC se "teleportují" po mapě :)
     
  10. pyяø•uиsтøppαblє Porovnaj si tento rok s trebárs rokom 2010 koľko hráčov hrávalo. A hádaj prečo asi skončili :)
     
  11. 阿爾法探戈 nemusím nic hádat. Spousta lidí skončila z důvodu, že prohlížečové hry jsou už dávno pasé a ten zbytek kvůli komunitě hráčů co zbyl. Nemyslím si, že by BP dělal něco vyloženě špatně. Jediný problém je v určení priorit, které chtělo začít řešit už dávno (spojení serverů, herní klient, oprava chyb ve hře). Každopádně je rok 2017 a v porovnáním příběhu a grafiky dnešních A titulů nemůžeš čekat srovnatelný počet hráčů s rokem 2010. Navíc by to bylo i docela špatně, když si vezmu co dokáže sehraná skupina pár hráčů, představ si kdyby na každé mapě hrálo 50 full lodí. Pro mě docela nepředstavitelné. :) Každopádně pokud si o tom chceš popovídat, založ nové téma, ať tu nejsou zbytečné OT.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.