Zpetná vazba Test server 14.3.2017

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pyяø•uиsтøppαblє, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Takže, rád bych se vyjádřil k mému dnešnímu pobytu na test serveru, ale bohužel k mému zděšení sem nenašel žádné vlákno, kde bych si mohl vylít své pocity a vypsat všechny vulgární výrazy, které mě napadají ve spojení s novými loděmi co se objevili na testu. Pokud jsem jen slepý autista, který si nevšíml, že už existuje nějaká diskuze na toto téma, tak se omlouvám :) Po přihlášení sem zjistil, že se mi v hangáru objevilo nějaké vybavení, ale mé prvotní nadšení z tohoto faktu mě přešlo v okamžik co sem se přihlásil na mapu a prohlédl si již zmiňované nové lodě Cybork, Mimesis a Hammerclaw. Může mi tu někdo vysvětlit, jaký *** berou vývojáři téhle hry, popřípadě mi jen dodat kontakt na jejich dealera, protože to fakt chci taky. Teď k věci, jako by nestačilo, že Tartarus zasadil pěkných pár hřebíků do rakve všem rychlým lodím, oni se rozhodli pokračovat v téhle cestě a *** tuhle hru do úplné *** a nehratelnosti. Jako loď, která má stejný počet slotů jako goliath, ale schopnosti srovnatelné s aegis, které jsou ještě silnější a aby to nebylo moc overpower rozhodli se snížit rychlost o celých 10 bodů, protože to je přece dokonale balanced ne? A k lodi Mimesis... jako by nestačilo, že většina lidí už si trhá vlasy, když přiletí nějaký "skill" hráč a po 10minutovém boji při kterém použil 3x spectrum, stačil se 50x opravit petem a na závěr uzná, že sám na to nemá použije zmražovačku, hodí emp mask a za sebe ještě zpomalovací minu, ale oni do hry přidají ještě něco lepšího :D protože je v téhle hře RNG málo a lidi ještě nemají dost způsobů jak zbaběle utíkat ve vesmírné STŘÍLEČCE, tak vymysleli úplně dokonalou loď, kterou korunovali všechna svá předešlá *** co v téhle hře *** za poslední 3roky :D skok o 1/4 mapy náhodným směrem a to i v boji :D :D :D bože :D upřímně, kdyby dali vývoj téhle hry náhodným 10 bezdomovcům co najdou někde v tmavé uličce Bangkoku, tak i oni by odvedli lepší práci než kterou předvádí nynější tým bigpointu :D Ona totiž oprava chyb, kterých tahle hra obsahuje víc než má mléčná dráha planet je moc mainstream a nesypou se z toho další prachy za které očividně nakupují *** a povinně ho rozdávají všem zaměstnancům BP.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/17
  2. Naprosto s tebou souhlasím :D Chyby se prý opravujou :D Ale dřív než opraví úkoly, bugy v lowkách a milion dalších *** přijde milion dalších *** jako novinek a co z toho? Další chyby. :D Nedivím se, že je tolik skill hráčů jak říkáš. Například *** :D :D No bodejť dyť to hraju jen ***, proto je nechají létat. :D R.I.P :mad::oops: Je mi z nich na zvracení :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/3/17
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak proč neodejdete z darku, místo toho aby ste tu pořád nepsali tolik vulgarizmů?
    Proč to vůbec hrajete, když to pak neumíte napsat bez invektiv?

    Kdybych chtěl opravdu a pořádně urážet, tak se na DO už víc ani neohlédnu.
    Že Vám z toho kypí žluč, to je Vaše věc. Tady by se měl každý vyjádřovat slušně.
    Pokud Vám to vůbec nic neříká. Tohle mají číst 14-letí? Že Vám z toho není hanba!
     
    *pursuer* a Antré tohle ocenili.
  4. Holoskad.

    Holoskad. User

    Jsem stejného názoru, hra už přestává lidi bavit a to jen díky těmto nesmyslným novinkám.
     
  5. Borat

    Borat User

    Všetko sa dá napísať aj normálne. Vývojari nič neberú ;)

    A ináč od pocitov z test serveru je tam taká kolonka Feedback.

    A za tvoje vulgárne výrazy som ti dal pár bodov na fórum ;)

    Duplicitná téma.
    Lock.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.