Test Server 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •Dejvikft.Brian•, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Chci si vyzkoušet test server a stále mi nejde.
    Mohly byste prosím s tím něco udělat.
    Píšete všude že chcete testovat ale když se tam skoro nikdo nedostane tak je to na prd.
    Udělejte s tím něco hodně lidí si chce zahrát/vyzkoušet a nemůžou když to nejde.
    Mám tam aegise a chci si ho pořádně vyzkoušet zda si mám na jiném serveru ho pořizovat. Chci ho mít a zkoušet ho zda se hodí.
    Děkují za pochopení

    •DejvikftBrian•
     
  2. Korben

    Korben User

    •Dejvikft.Brian• Test server je len na testovanie, hráči sa tam môžu dostať len keď je spustený a len určitý počet hráčov.
    Tak že ak nieje spustený a teda ho nemáš v ponuke serverov, tak sa tam nedostaneš a tak isto sa tam nedostaneš ak je server zaplnený.
     
  3. A je teda spuštěny nebo ne?
    Mě to hodí stránku start a když to dám tak mě to nehodí na mapu.
    Já si chci vyzkoušet aegis jak jsem psal mám ho na účte a sedím sním na hlavní mapě a nic nemohu
     
  4. Korben

    Korben User

    •Dejvikft.Brian• Dôvody som ti napísal. Ak test server v ponuke vidíš a nepustí ťa tam, tak je server zaplnený a hlavne , test server neslúži na testovanie tvojich záujmov.
     
  5. tak mi víte co můžete. Jen klamenete lidi zmrdi zasraní.
    Ani česky to neumí jen samý slovák na tom fore zmrde
     
  6. Korben

    Korben User

    •Dejvikft.Brian Tak v tom prípade si si vyslúžil ban na fórum a myslím že si dáš pauzu aj na účte a zatiaľ sa môžeš učiť slušnému chovaniu.

    Uzavreté, LOCK.

    Edit: tak ako vidím tento "hráč" má už účet zablokovaný ako botuser a nepoučiteľný z druhého účtu sa rozhodol takto krásne prejavovať svoju inteligenciu.
     
    Naposledy upraveno: 20/2/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.