Chyby Test server Lagy, Bugs

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ʊHдϚΞѕʊ, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. No posledně po tom co sem zkončil buglý v bráně na Test serveru si myslím že už asi nani neskončím.
    Zcela upřímně ani nevím co to udělaly s tou grafikou nebo s tim panelem, ale ty laby a bugy na tom serveru sou totalně neskutečné upřímně jako takové lgy sem na do neměl od doby snad co ho hraju, a bohuže nejsme jediný. Na tom test serveru je člověk rád když sotva sestřelí NPC s lagami jako nikdy před tím. Normalně má třeba 60 FPS a když začne střilet NPC tak to dokaže klesnout i jen na 1 FPS podle mě je blbě nakonfigurovaná grafika. Protže takovéto lagy měl zatím asi každáý s kým sem s ena toto téma bavil.

    - Takže tedy oprava při střílení NPC FPS nedokáže klesnout na naastavení na minimální grafiku hry na 1 - 4 FPS výše se to vážně neni schopno udržet a to sme to zkoušel i na nove graficke kartě ale ta bohužel neni schpopna zpracovat takto zabugovanou grafiku PNG. A asi už 2 krát s emi stalo že mi vypadl kvůli tomu celý plash player prostě zalogoval error # cm objects 10021 ...



     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/4/16
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Mnohý hráči stále nechápu, že je to test server, treba počítať s tým, že server nefunguje tak ako ostatné servery. Server nie je určený na hranie, bojovanie apod. ale na skúšanie novo pridaných funkcií a následne ich feedback, ktorý sa podáva priamo v hre v ľavom hornom rohu je tlačítko FEEDBACK

    Preto ti nemáme ako pomôcť s týmito problémami, kedže BP server sleduje a zaznamenáva všetky potrebné informácie.

    Ak chceš plnohodnotne hrať musíš ísť na svoj účet. Ja som napr do teraz skúšal test server asi 3x za tú dobu čo hrajem DO. stále mi postačili oficiálne oznámenia, feedback hráčov alebo videa.
     
  3. ...
    Tak mi řekni jak hráči mouhou otestovat tuto novinku když závisí na střílení NPC?
    Ano máš pravdu, pokud je to test server tedy neměla by tam být trochu funkční grafika, jelikož ta kgrafike je úplným výsměchem pro BP. Protže i na kde kterém soukromém serveru na DO nejsou takové lagy a bugy jako na tomto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. danqqo

    danqqo User

    Možno ťa trošku sklamem, ale bol som na test servery aj včera aj dnes. Všade poletovalo plno hráčov, ktorí strielali všetko naokolo a nezaznamenal som žiadny výrazný pokles FPS -> pokiaľ som stál na porte 60 FPS, pokiaľ som lietal a strielal cca 48-52 FPS a to môj chudák rozpadnutý ntb nie je ani zďaleka nejaký super výkonný :)
    Čo sa týka novo implementovanej funkcie, tak tá vyzerá celkom zaujímavo a pokiaľ zostanú nastavenia tak ako sú na test servery a tie nové suroviny budú padať rovnako "často" tak sa budú hráči musieť trošku zapotiť aby nazbierali dostatočné počty :) :)
     
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    V prvom rade ak si rozhorčený tak sa upokoj a nepíš sem.

    Tvoj prvý príspevok si napísal normálne, po mojej správe si ho následne upravil do nadrozmerných písmen a červenej farby, čo tolerovať fakt nebudem. Mrzí ma, že nemáš dobrú skúsenosť s test serverom ale ako som povedal, BP server sleduje a zaznamenáva všetký údaje, zbytočne to budeme riešiť keď im to všetko príde.

    Ďalšia vec, moderátory včera skúšali test server a nik sa nesťažoval, že by hra bola nehrateľná. Po tvojom príspevku som sám skúsil server a všetko bežalo ako má, rovnako ako píše danqqo príspevok nadomnou.

    Takže ak ťa môžeš poprosiť a cítiš krivdu, alebo si rozhorčený ohľadom tohto, daj si chvíľku pauzu a upokoj sa, skús prečistiť počítač, prehliadač, aktualizovať veci a uvidíš či ti to pomôže, inak ti žial nemám čo poradiť.
     
  6. JO a ještě to házi tento nesmysl kolikrát za sebou a v logu a kolikrat mě to i vykoplo.

    [​IMG]
     
  7. Korben

    Korben User

    ʊHдϚΞѕʊ, Ak problémy, tak nestačí len napísať že si mal problém, treba doložiť aspoň ping test a speed test. podstatné informácie sú základ, omáčka okolo, je zbytočná a ak ti vypadol flashplayer, tak to nieje hrou. FP, nieje súčasťou hry.

    Bol som na tesťaku , všetko mi tam funguje a to mám starú šunku notebook a mizerné pripojenie cez wifi. FPS max 14 a áno seká mi to, no viem presne prečo. V prvom rade, slabé PC, slabí net , slabá grafika a procesor beží skoro na 100% , tak že vysoké zaťaženie. No chat a aj hra tam ide bez problémov.

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. ping 16 - 15 MS
    download 30 MB/s
    upload 26 MB/s
    stačí? Tento problém mi to dělalo dneska na test serveru.
     
  9. Korben

    Korben User

    Nie nestačí, Vidíš ako som to dal ja?
     
  10. Obrovske lagy pri strelbe boli iba v 3D. V 2D to lietalo hladko ako nikdy predtym.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.