Testovací server výkonu v 14:00

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Jessie, 23/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  Piloti,

  dnes v o 14:00 budeme testovať silu serveru. Hlavným cieľom tohto testu je zistiť koľko hráčov dokáže byť na jednej mape a bojovať bez veľkého poklesu výkonu.

  Tento test je limitovaný pre 200 hráčov, s tým, že viac hráčov sa bude môcť pripojiť ak test bude prebiehať v poriadku. K dispozícií bude len 1 mapa, ktorú hráči nebudú mocť opustiť ( skoky, CPU a pod, budú vypnuté) a na mape sa nenachádzajú ŽIADNÉ zóny pre zmenu vybavenia, preto si svoju loď vybavte než sa prihlásite na mapu. Po prihláseni, by hráči mali začať bojovať medzi sebou, a sledovať výkon hry s toľkými hráčmi na mape.
  Od tohto testu očakávame, že bude nestabilný pri určitom množstve hráčov, ale toto je práve cieľ testu.

  Prosíme aby sa na TEST server skúšali prohlásiť hlavne skúsenejší hráči a hráči, ktorí sú ochotný napísať zrozumiteľný feedback po anglicky. Ak neovládate angličtinu alebo neviete podať zrozumiteľnú spätnú väzbu, poprosíme hráčov aby sa na test server neskúšali prihlásiť.

  Váš Darkorbit tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.