Tina

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Tina, 22/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tina

Tina Forum Moderator Team Darkorbit

Zdravím,
    jmenuji se Tina a jsem nová moderátorka na chatu. Hru znám a hraji několik let tak vím co se sluší a patří. Od maličké lodičky až po velikou loď. Moje cesta byla zdlouhavá a hodně náročná. Po složitém putování ve vesmíru jsem to dokázala a nakonec jsem svojí trpělivostí a hravostí dosáhla vytouženého cíle. Jsem hodně trpělivá a hodná, ale nemám ráda když toho někdo zneužívá a nedodržuje pravidla. Umím se pobavit, ale i poradit když je potřeba. Věřím, že si společně hru užijeme :)

Naposledy upraveno: 23/5/18
  2. =Marvin=

=Marvin= Team Leader Team Darkorbit

Vítej a pevnou ruku. :)

3. -baghira2-

-baghira2- User

Přejí hodně štestí a s těmi co zlobí, opravdu železné nervy a neochvějnou trpělivost.
    Ať se Ti tady daří.

4. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

5. Artuš

Artuš Guest

Tina I já Tě tu vítám, a přeji pevné nervy :)

6. Kindly

Kindly Guest

Vítám tě mezi námi a přeji pevné nervy na chatu :)

7. Arya

Arya User

8. Bragy

Bragy User

9. Sentiero

Sentiero User

Tak to buď ve střehu, tady je totiž hodně zlobivců. :D Ale samozřejmě jsou tu i hráči, kteří nezlobí...třeba já. :D:p

Přeji hodně štěstí a elánu.:)

EDIT:
    Cruenta†Ultionem pfff :D Máš u mě vroubek...už druhej! :D:D

Naposledy upraveno: 24/5/18
  10. Ale zase děsně lžou :D:D.
    Vítej mezi námi Tino.

11. Korben

Korben User

vroubek.JPG

12. [​IMG]

Tak jsem to konečně našel:

Naposledy upraveno: 24/5/18
  13. Jupiter33

Jupiter33 User

14. Zdravím,
    dnes jsem dostal ban na chat za nevhodný nick, ikdyž jsem ho okamžitě po výzvě změnil : [Nevhodný nick-pro změnu nicku kontaktuj podporu hry a po změně nicku fórum hry Tina]

15. =Marvin=

=Marvin= Team Leader Team Darkorbit

16. Honzin

Honzin User

17. Tina

Zdravím všechny piloty a pilotky,

nevím jak budu stíhat, tak Vám napíšu už teď. Mohla jsem Vám napsat vánoční a novoroční přání. A moc krásné.:D Nějaký ten sníh, psy jako soby, hodně dárečků, pohody, zdraví a tak dále..... A potom nějakou tu básničku pro Všechny z Vás. Ale ty (dlouhé) věty a ta práce s tím.:confused: Řekla jsem si, že NE.:) Když přání tak jednoduché a od srdce: Všem přeji krásné prožití vánočních svátku a hodně štěstí do Nového roku. Doufám, že to společně na DarkOrbitu zvládneme a užijeme si nadcházející rok naplno.;):)

Naposledy upraveno: 20/12/18
  18. Tina

Ahoj Všem,
    dnešním dnem je rozhodnuto !!! Končím. Proč ?o_O Protože, si děláte co chcete a pravidla chatu nedodržujete.:( Když Vám upozornění dám, hned připomínky pročítám. Na chatu prý stojím za nic a jsem tam na víc. Tak je to pořád dokola. Ten chat, to je šílený občas. Urážejte se jak chcete a můžete jít třeba (kam chcete).:p:D Chovejte se podle libosti, když Vám rozum poštěstí. Tohle jste přeci chtěli, ne ?! Máte to mít ;)

19. Přeji ti klid a pohodu v real životě.

20. -baghira2-

-baghira2- User

Tina v poslední době na chatu, již vůbec nezlobím jako kdysi. Budeš mi velice scházet.
    Přejí Ti to samé co ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► klid a pohodu v reálnem životě.
    Ať se Ti daří, nech už děláš cokoli.

Taková zlá cz/sk komunita hráčů, si Tě rozhodně nezaslouží.

Naposledy upraveno: 1/4/19

Sdílet tuto stránku