Tina

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Tina, 22/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. A kde jsou chlebíčky? Vždy, když nějaký chat moderátor končí, musí dát přeci každému uživateli fóra chlebíček. Zafod to žíkal a já se tak těšil na chlebíčky... :p :D

2. To ze odchadzas je mozno smutne pre Team,
    ale jedine co nechapem, preco nezabanujete hracov, co si z vas robia srandu ?
    Robia si z vas dobry den, a proste vy s tym nic nerobite a potom sa cudujes, ze vas vsetci maju u zadočku....

3. Tina

Tina Forum Moderator Team Darkorbit

-baghira2- Vážím si toho, že jsi vždy pochopil upozornění na chatu a respektoval jsi to.:) Łïmïtlεşş promiň, chlebíčky došli.:p Nevím, ale to nevynahradím Všem uživatelům fóra. Takový počet chlebíčků není v mé moci.:(:D FrOg!_Is_Back_[SvK] Banuji na chatu, ale pochop nechci být zlý moderátor(chápu, že se nezavděčím Všem). Bohužel to není ovlivněno moderátory, ale i chováním hráčů na chatu. Komunitu nikdo nezmění :(

4. Honzin

Honzin User

Taky se přidám.

Vlastně hodně velký věci ti přeji ať máš každý den hodně a do roka žádnou nouzi. ...

Dále se rozepisovat nebudu i když ne jen ty si to zasloužíš.

^ŽIVOT^

Naposledy upraveno: 1/4/19
  5. Tina

Nenechám si to pro sebe a musím říct pravdu. Aprýýýýllll :p!!! Ne pardon, Apríííílll.:) Omlouvám se Všem. Nečekala jsem, že to hráči (i kolegové s týmu) vezmou tak vážně. Doufám, že to pochopíte a přijmete mojí omluvu.:) Moje vyjádření: Néé, néé a nééé, takovou radost nikomu neudělám a neukončím to. Nehodlám po tom všem co se stalo a děje to položit. Jeden za všechny a všichni za jedno:)

6. -baghira2-

-baghira2- User

Tina Sláva. Sem velice rád, že zůstaváš. Přejí Ti nadále hodně štestí a opravdu s hráči, pevné železné nervy.
    A ať se teší na tou hromadu banů. :D Dobrá nálada a povedený vtip na prvního apríla, ať Tě nikdy neopustí.

že dnes máme prvního apríla a že by sme to neměli vážně brát. :D

Naposledy upraveno: 1/4/19
  7. Ban zrušit nechci, jedna věta za den mi bohatě stačí. A tu naklikávačku měl, tak nepište nepodložené obvinění, ale BP nám zakázalo o tom psát.

Naposledy upraveno: 7/4/19
  8. Tina

Jako každý rok o Velikonocích,
    chci slyšet váš šťastný smích.
    Srdečně přeji, ať si svátky užijete
    a letos vám přinesou, co jenom chcete.
    zajíček (1).jpg

9. Arya

Arya User

10. Tina

Viděla jsi datum toho příspěvku?o_O 1.4. Apríl :D

Pokud hráč psal něco ,,nepěkného,, čím by porušil pravidla chatu, obdržel ban taktéž. ;)

Každý hráč (i Ty) má možnost napsat si na fórum hry do sekce chat. Kolegové následně ban prověří a popřípadě vysvětlí za co a proč byl ban udělen.

Dále nevím co napsat, myslím si, že jsem to dostatečně vysvětlila.
    Přeji pěkný zbytek večera Tina :)

11. Punisher

Punisher Board Administrator Team Darkorbit

RavenDugga - to co si sem napisal je akoby si to z cudzieho jazyka prekladal cez translator, nema to hlavu ani pätu. Nieco s chatom pises, ale to musis napisat do sekcie chat a pokial mas staznost na niekoho z nas clenov timu, musis to napisat na podporu hry, to sa na fore neriesi.

12. Arya

Arya User

Osobne nechapu tyto tve vylevy. Pokud chces resit ban na chat, napis do prislusne sekce a kolegove se na to podivaji. Kdyby sis precetla pravidla sekce vedela bys ze temata moderatoru neslouzi k reseni banu na chat.

13. Tina

Díky za kompliment :D:D:D:D

14. Arya

Arya User

Pa***LVLUP Zbytecne se snazis, my mame trpelivosti dost. ;) Ostatne tohle tvoje chovani vypovida jen o tom, ze si dostala to, co sis zaslouzila, mariko. Kazdy tvuj dalsi prispevek bude smazan a ucet zabanovan, stejne jako tento. Kopes kolem sebe zbytecne. Neponizuj se.

15. Tina

Milí hráči a milé hráčky,
    blíží se nám opět čas vánočních svátků. Přeji Vám z celého srdce krásné, veselé a pohodové Vánoce. Do Nového roku 2020 hodně zdraví, štěstí, úspěchů a spokojenosti. Ať je pro vás rok 2020 rokem dobrým, plným příjemných překvapení a splněných přání.
    PS: Buďte na sebe hodní a nezlobte :)

16. Tina

Si_zaujatá_hyjena ,
    Pokud Tě těší zakládat dál a dál a dál nové účty, klidně s tím pokračuj.:cool: Myslíš si, že s tím někoho urazíš ? Nebo naštveš ? :D
    Plýtváš svým osobním časem pro něco, co Ti tu na fóru(ve hře) a ani v životě nic nedá.
    No myslím si, že to stačí. Jak se říká ,,Házím hrách na zeď,,

Pac a pusu Tina :)

PS: Kuličky hrachu se odráží zpět :(

17. Tino do sekce chat nejde napsat, tak ti píšu sem prosím od unban na chat za nevhodné jméno ,,Výrobce-MDMA,, GE2. Jméno už mám změné na Výrobce-Marmelády. Děkuji

18. Tina

19. TINA blahopřeji k tvému moderátorskému postu. Ale před dvěma lety jsi zde na tomto vlákně napsala. Že nemáš ráda hráče, kteří porušují pravidla hry... tak se nám pochlub, kolika hráčům jsi zkomplikovala život, když lodičky lítají a za svými pc/ntb nebyli? Seber odvahu a schválně neboj se napsat, číslo 0. od Nuly totiž se začíná, přece :D nebo se pochlub co jsi udělala od doby co jsi moderátorka. Návrhy na vylepšení hry nebo nějaké opatření či jiné tvé návrhy

Naposledy upraveno: 26/7/20
  20. Tina

,,Jsem chat moderátor a starám se o chat :),,

,,Toto jde mimo mě. Jsem chat moderátor ;),,

BlackLight
    Změna FB účtu
    UP moduly do lodě

Když jsi položil otázky, zde máš odpovědi :cool:

PS: Jak jsem ti dnes psala na chatu, můžeš si podat přihlášku na moderátora viz zde: https://board-cs.darkorbit.com/threads/chces-sa-stat-moderatorom-fora-alebo-chatu.110070/

Sdílet tuto stránku