Tina

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Tina, 22/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Platan

  Platan S-Moderator Team Darkorbit

  Ahoj,
  chat moderátor nemůže ovlivnit chod hry ani problémy s hrou. Může zprostředkovávat dostupné informace mezi hráči a administrátory v týmu.
   
 2. -baghira2-

  -baghira2- User

  To se nikdy nestane, nebo Tinu chrání posvátná bílá puma. Totemové zvíře.
  [​IMG]
   
 3. storm128

  storm128 User

  chcem sa opitat preco som dostal BAN ya slovicko **** ked ostatny nadavaju viac aj urazaju a stim nic nezrobys mam na teba taske srdce TINO :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 15/9/20
 4. Nech sa ti dari
   
 5. Tina

  Tina Forum Moderator Team Darkorbit


  Ahoj storm128,
  jak jistě víš, tak vulgární slovíčka na chat nepatří. Věř tomu, že každé porušení pravidel chatu je následně potrestáno. ;)
  Pokud chceš dořešit Tvůj ban na chat, napiš si prosím do sekce chat dle pravidel. :)
   
 6. moderátoři tu banují uplně bezdůvodně ale bohužel s tím nic my hráči neuděláme protože, moderátoři nemají někoho nad sebou kdo by jejich jednání projednával a vyhodnotil jako chybné.
   
 7. Kyioshi

  Kyioshi Forum Moderator Team Darkorbit

  Zdravím pilote,

  Uvedu tě trošku do děje. Žádný moderátor na chatu nebanuje bezdůvodně a s nějakou záští proti hráčovi. Máme zde vlastní pravidla podle kterých se my musíme řídit. Jakmile tak neučiníme tak nás naši hodní nadřízení trestají. Vždy když porušíš pravidla tak se přesně dovíš jak jsi je porušil, jelikož ti moderádor přesně napíše větu za co jsi byl zablokován. Pokud chceš tomuto předejít tak si prosím přečti pravidla chatu. Přikládám ti zde odkaz aby jsi to nemusel hledat. https://board-cs.darkorbit.com/threads/pravidla-chatu.113440/

  Toď od mě vše.

  Přeji příjemný a ničím nerušený let vesmírem.
   
  Naposledy upraveno: 17/9/20
  Drž_Piču_mrdko a Tina tohle ocenili.

Sdílet tuto stránku