Tipy a triky darkorbit - 2. díl

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Siłvéŗ•Ќiйġ(20)[J●в], 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím! Je tu nový díl tipu a triků darkorbitu ! Dnešní tématikou se ve videu budu zaobírat techniku na vytvoření herních nicků!
    Doufám že se vám video bude líbit.


    video zmazané
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  2. Zafod

    Zafod User

    Hlášky z filmu:
    Ježíš já jsem to prohodil...
    Ńáký k tomu prostě píčovinky...
    Hrobečky kolem toho...
    Je to úplně easy...

    A to nejlepší: všiml jsem si že docela hodně amatérských hráčů si neumí vytvořit nick. A mají jen ňáký prostě normální méno.

    Zafod jako amatér dodává: jsem moc rád že mám normální nick bez hrobečků, áček a ńákých píčovinek :D.
    Myslel jsem že se něco naučím, nicméně tlačítko ctrl+c a ctrl+v už znám, díky.


    Pobavilo jdu shlédnout jedničku :D:D.
     
  3. Belgam

    Belgam Guest

    Jestli jsem to dobre pochopil,tak ty si na oficialnim foru hry propagujes svou stranku na facebooku.

    Promin,ale zadam te dobrovolne o odstraneni videa.
     
  4. Gelda

    Gelda User

    První díl jsem kdysi viděl... Pro naprostého amatéra jistě poučný :D To druhý mě zabilo... Zafode mám pocit že na to máme podobný názor... Jsem prostě looser a 100 let za opicema jelikož mám trapně obyčejný nick který se dá normálně napsat :D

    Mezi námi DOčkařema já nesnáším lidi s nickem kde je 5 písmen a 10 dalších znaků které prostě ani napsat nejdou :) Jen pro info... Co takhle když chci někomu napsat na hře ? :D

    Asi mu nepošeptám jelikož jeho nick prostě nenapíšu. Samozřejmě máme možnost napsat /users do chatu a najít si mezi těmi stovkami někdy někde možná i tisíci nicků ten který hledám. :D

    No ale kdo na to má že...
    Nehledě na to že už se mi poštěstilo narazit i na nick jemuž když chcete šeptat a kliknete na jeho nick v globálu a jdete šeptat... No jo ale ono to nejde protože to zkopíruje jeho nick ale některý fantasmagorický znaky to prostě nepobere a tak samozřejmě šeptáme neúspěšně.
    Závěr ?
    Lidi s tvou kreativitou pro tvorbu nicků bych vraždil :) Nehledě na to že už je to opravdu asi víc reklama nežli pomoc hráčům :)
     
    Foяmi a Zafod tohle ocenili.
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Siłvéŗ•Ќiйġ(20)[J●в] mal si vymazať video nie celú tému, máš to za body.

    Poprosím porozmýšľať čo majú videá splniť a následne nejaké natočiť, zmysluplné !

    Kedže si sám mažeš témy asi o ne nemáš záujem, dovolím si teda uzamknúť a upratať.

    Link ako prispievať - Jak správně přispívat na forum

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.