Tipy a triky Darkorbitu - 1. díl

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Siłvéŗ•Ќiйġ(20)[J●в], 4/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

  1. Doufám že se video líbilo, pokud ano tak zanechte like, koment, odběr :) Budou i další díly jak udělat nick, dobré konfy atd.. :)
    Díky za shlédnutí, s pozdravem Malboro GE6 :)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Jako všude, první díl je prostě nejlepší... :D:D

    Příští komentář bude asi trochu lepší, jelikož jsem tento post vymýšlel prakticky co jsem psal, tak to co jsem psal to jsem vymýšlel prostě z hlavy, co budu psát. A příště budu připravenější a snad to bude lepší.
     
  3. Zafod

    Zafod User

    Mno koukám, že tento komentář jsi promýšlel už trochu déle :D.

    Jako nic proti, proč neudělat nějaký video návod, nicméně tohle spíš vypadá jako tvá prezentace, která zavání až vychloubáním. Ono totiž pokud mám např. PET a v ní opravovací mech, většinou vím jak, kdy a proč ho používat. Pokud to nevím jsou jen dvě možnosti. Ta první je, že jsem účet někde ukradl či koupil. Ta druhá bude, že jsem asi totální idiot. Obě dvě možnosti jsou zcela neslučitelné s touto hrou :D.

    Btw: četl jsi někdy pravidla fóra (Jak správně přispívat na fórum)? Všiml jsi si tam takového drobného, nicméně zcela nezavádějící odstavce?
    No, máš průšvih, chlape. Mazat témata, to se nedělá. A když tam napsal náš GA, to už vůbec ne... Já se za tebe zde přimlouvám, máš na fóru málo postů, tak možná nevíš jak to zde chodí.

    Btw: neber to ve zlém, já už jsem prostě takovej. Co na srdci, to na jazyku. Máš možnost mě přesvědčit o opaku a o užitečnosti tvého videa.
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Vo vlastnej téme OT, tak to nie. Doporučujem naozaj naštudovať ako správne prispievať na naše fórum.

    Ak zapracuješ na videu a spravíš niečo kvalitné založ si znovu tému, ale, nie pre každé video zvlášť. Daj tomu nejaký názov "tipy a triky - návody" alebo niečo podobné a dávaj tam post za postom svoje videá, nežiadúci spam ti budeme mazať.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.