titul-Narušení časoprostorového kontinua

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drina, 16/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drina

    Drina User

    Dobrý den mam dotaz,mam odehraných 2193 hodin .na internetu jsme to spočítal a je to 131 580 minut . Na titul Narušení č. kontinua potřebuju odehrát 125 000 . Jak je možné že jsem eště nedosáhl tohoto titulu? a Když na něj najedu tak mi ani neukazuje jeslti už jsme to splnil a nebo kolik mi zbývá. hraju na GE6 a moje ID je 72352254 .diky,) drina
     
  2. miki.no1

    miki.no1 User

    Predpokladam ze si hral uz pred zavedenim daneho uspechu , a do toho sa ti rata iba cas odohraty az po zavedeni .
     
  3. Drina

    Drina User

    coze?
     
  4. Korben

    Korben User

    Drina Presne tak, hrací čas sa ti ráta od začiatku vytvorenia účtu a v tom čase tituly ešte neboli.
     
  5. Drina

    Drina User

    eště včera/předevčírem mi zbývalo cca 2000 minut a ted mi neukazuje kolik mi zbývá nebo jeslti jsem to už splnil..
     
  6. Crystal

    Crystal User

    Drina ak ti vcera ukazovalo 2000 minut tak asi tazko si to mohol uz splnit :)

    ano neukazuje to vzdy pred koncom, ak sa akykolvek uspech dostane cca na 95% jeho splnenie, stmavne a prestane ukazovat hodnoty...ale uspech dokoncis normalne

    cize az ti v hre napise ze si uspech splnil a ukaze ti titul az vtedy ho mozes pouzit

    pokial mas uspech tmavy nemas ho este hotovy

    a ako uz bolo povedane ak si hral uz pred zavedenim uspechu, cas nahraty pred uspechom sa nerata do uspechu
     
  7. Drina

    Drina User

    děkuji,to je vše :)
     
  8. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.