Tlusté vs. Full havoc

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •«™†Mдŝıиκ䆙»•, 6/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Název témeatu hovoří za vše....co mám dělat první? jsem oldschool feg(8 iris a 31 lf-3,31 Bo-2) takže jak?
    mám zatím havoci 1/2 a 18 Sb(Hustota štítů)
     
  2. Ölümek

    Ölümek User

    Nejdřív studijní body a s havocama nemusíš spěchat tolik, nejdřív 26 SB, pak dyžtak nějakou formaci a apise a pak havoci ;)
     
  3. LukTok

    LukTok User

    Odpovím ti tedy jednoduše... :) ze Zety obdržíš i logdisky, které pak můžeš vyměnit za studijní body. Takže stačí dělat zety, a co bude dřív, sám uvidíš... :) každopádně máš dvě mouchy jednou branou... :) [samozřejmě jakože jedním typem bran, ne jedinou udělanou bránou... :D ]
     
  4. SorathTomy

    SorathTomy User

    Být tebou tak nejspíš asi ty zety stavím , logdisků do Hrubých laserů ti už nechybí tolik a ze zet to máš raz dva .. můj názor :)
     
  5. zety sú najlepšie na začiatok, máš tam všetko potrebné. Máš tam havocy, logdisky na tlusté a kľúče na lf4 ak sa podarí.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Dalsi otazka je zda se autor nesnazi tu jen spamovat, protoze mam za to ze tento dotaz od nej byl jiz na starem foru.
     
  7. Děkuji všem za odpovědi :) Belgam ne nebyl tento dotaz na starém forku
    Tož ještě jedou dík nemám další dotazi
     
  8. Korben

    Korben User

    Zodpovedané, uzavreté, LOCk.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.