to je zlý sen !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 11/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tak napřed lag jsko hrom, zrovna když jsem ve studený-těžký a morduju toho modrýho kožucha,
    píšu na čet,abych zjistila,jestli jsem sama (cituji : zrovna ve studený a lag jako pr... :-( )
    administrátor mě vykopl za obcházení = dobře - ale já s vrátim a "ban na 2 dny " !!!???
    tak já křupnu (určitě) v bráně a ještě mám ban , ale nějaký vysvětlení, alesponˇna četu, N E !

    tak nevim :(


    (pořád jsem jak zakletá princezna v tý studený vlně, poletuju tam jak trotl, kožuch nikde,
    restartovala jsem okno klienta už několikrát a pořád nic :-( , jak odsud ? a co vlna ?? )

    ...a ted prý ZASE restart

    :mad::( kvělý !! ted jsem zpět a místo skoro mrtvýho kožucha CELEJ ZDRAVEJ a vše odznova ! tý munice a času ! :(
     
    Naposledy upraveno: 11/12/14
  2. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.