To už jako napořád ?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 22/3/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak jsem si dlouho myslela, že to jsou Bugy" nebo "Lagy", či jak tomu říkáte,
    ovšem už je to TAK dlouho a nikde na fórku jsem o tom nic nenašla, že už zase "vláknim".... ;)

    Takže : PROČ petík, byť má sběrač, od jisté doby nesbírá ony báááječné surovinky, jako je
    mukosium, "šrot", plasmid atd. ?
    (výjimka je Aurus, ten sběrač slupne :) )
    PROČ, když poletuju po mapách, portnu se, tak se milej petík zasekne v portu ?
    (vypnout + zapnout = to je panečku paliva ...;) )
    PROČ nepicá, když má picat, vypnout + zapnout nestačí, takže relog....o_O
    - totéž i jiný úkony ( snad vyjma sběrače surovin, tam se mi to ještě nestalo :) )

    Nějak petíci zlobí, ... nebo že by "štrajkovali" ? ;)
    ... a jak to tak sleduju = nejsem v tom sama ;):)

    co vy na to ?? ;)
     
  2. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. S petem je bohuzel spojeno dost bugu. Da se to ocekavat, kdyz ma tolik moznosti, mechanismu, funkci...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    **rozárka**, Už jsi to napsala do tématu, na které dal kolega odkaz. To je moc dobře :) Jen je potřeba chybu nahlásit podle vzoru. Hlavně ji podrobněji popsat, ať to můžeme otestovat. Zatím jsem zkoušela jestli se pet sekne, při skoku portem. Skočila jsem asi 12x a pet bez problému lítal dál. Tak poprosím o podrobnější popis a uvést i servr.

    Diskuze zde: Diskuze-ohlašování technických problémů ve hře.

    Duplicita, zamknuto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.