..to už si z nás fakt děláte srandu ??

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 22/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. REFRAKCE = když už se tam KONEČNĚ po půl hodině ( i dýl !) dostanu, tak se mi ukáže "odpočet"
    a vykopne mě to PŘED koncem "časovky" , a to většinou pár vteřin (teď např. mám 14,37...)
    mno a zase "do fronty", a zase si celou věčnost počkat, abych tu chviličku do mise "dostála"....

    Přijde vám to v pohodě ??

    A neurážejte nás odpovědí typu : ... refrakce má chyby.....pracuje se na tom....
    Je to takhle co refrakce začala, a je to POŘÁD STEJNÝ !

    SMUTNÝ
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pozri sem: problem-s-uba-a-r-zone

    Pokým viem, na UBA aréne aj R-Zone, sa ešte stále na tom pracuje a opravuje.
    A problém ešte stále pretrváva, nakoľko ešte nedošlo k oznámeniu, že by to už poriešili.

    Nie je to nijaké urážanie ako to uvádzaš, ale holý fakt. Je len Tvojou chybou, že tam opakovane lezieš.
    Pokým to neopravia, tak robenie úlohy v R-Zóne nemá žiadny zmysel. Iba sa tam hráč, môže zbytočne zaseknúť.
    - Ale ako vieme, prednosť má spájanie serverov. Holt na opravu refrakcie, si budeme musieť, ešte nejakú dobu počkať.

    P.S.: A načo tie úlohy v refrakcii treba vôbec riešiť? Neriešim, takže sa kvôli ním, nemusím rozčuľovať. A mám pokoj.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= User

    Výjimečně má -baghira2- pravdu, to že refrakce má svoje chyby je dlouho známý fakt. Bohužel vychytání těchto problémů nijak neovlivníme, snad po spojení serverů se BP vrhne i na tohle.

    Jinak k refrakci diskuzi máme, další dotazy prosím směřovat tam. Diskusia: Cross server zóny (R-zóna neboli Refrakce)

    Duplicitní téma, uzavřeno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Moderátor hru neopravuje a ani neovplyvní rýchlosť opráv, tak že ak dostaneš od moderátora odpoveď, že je to nahlásené, alebo na tom pracujú, tak to nieje urážka, ale holý fakt.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.