Totálny výpadok hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -HeJkO33-, 13/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iKo7

    iKo7 User

    Ale ja neviem prečo si o mne vytvárate svoje názory, keď ma vôbec nepoznáte. Vedeli ste vôbec, že som pred mojou ročnou pauzou hral vkuse 3 roky? No asi nie.. ja mám toho nalietané až-až.. Ako môžete súdiť, že mám Liberatora a nič neviem o DO, keď o mne nič neviete? Ja o vás nič neviem, a tiež preto nikde nevravím že napr. Hitman má level len 8 alebo že Kubino má len 12 rokov.. (To je príklad, neurazte sa prosím) A rady dávam iba také, s ktorými mám skúsenosti.. To by ste myslím mali vedieť.
     
  2. iKo7 jsem se spíš snažila tu atmosféru uklidnit... asi neprošlo :D To s tím liberatorem - on totiž nepochopil, že jsi jen založil účet, abys to vyzkoušel, to je vše. A já jsem se tě nesnažila napadat. Každopádně tady tvoříme OT, což nechceme. A proto zpět k tématu: ✞Hiŧmдŋ✞, ty si uvědom, že hraješ on-line hru a proto můžou nastat problémy jak na straně serveru, tak na straně tvého připojení. Pokud se jedná o chybu na straně BP, je nahlášena a někdo se vše snaží vyřešit. To, že nějakou dobu nemůžeš hrát podle svých představ, nebo dokonce vůbec, je věc, se kterou se při hraní on-line hry musí počítat. Pokud to nejsi schopný akceptovat, nejlépe bude, když to nebudeš hrát vůbec. Ano, může tě to naštvat, ale tím, že tady budeš vytvářet naštvané posty, ničemu nepomůžeš.
     
    Naposledy upraveno: 13/11/14
  3. ja to beriem že može byť chyba aj u mna, ale aby sa to 5 dni po sebe opakovalo a nie len mne ale milion iný tak to je už trošku privela
     
    -HeJkO33- tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Čtu tu stále jak někomu hra nejde, ale základní údaje jako server, ID, testy připojení, prohlížeč, verze ovladačů atd. nikde nevidím. Takže místo spamování doporučím si opravdu pořádně přečíst
    Co dělat když mi nejde hra? a chybějící údaje doplnit, jinak tu není co řešit. Jinak pokud je někde chyba, jednoduše je třeba počkat na opravu.
     
  5. ✞Hiŧmдŋ✞ no, četla jsem v jiném vláknu, kde jsi měl nahlásit svůj problém, jak jsi se adminovi vysmál, když po tobě požadoval potřebné informace, že je šílený, tak se nediv, že jsi nedostal radu, ani řešení :) Buď tedy dodej potřebné informace nebo buď trpělivý stejně, jako ten "milion" ostatních (btw i já).
     
  6. iKo7

    iKo7 User

    ...samozrejme ak nieje chyba na vašej strane (Doplnenie :D)
     
  7. zebrik12

    zebrik12 User

    Na co testy ? když to nejde všem tak to testama asi nebude. Že by všichni neměli aktualizováno flash javu a prohlizece. Chyba je na strane BP tak jim to poslete at o tom vi. dik
     
  8. oni si sprostý oni to riešiť nebudu ... škoda slov... a pride hlavny admin a uzamkne aj toto vlakno a nič sa nevyrieši ako vždý....
     
  9. iKo7

    iKo7 User

    zebrik12 ak si myslíš, že všetci na serveri majú problémy s pripojením a BP o tom ešte nevie, tak si určite na omyle ;)
     
  10. Naposledy upraveno: 13/11/14
  11. zebrik12

    zebrik12 User

    Parada zatim to beha uvidime zejtra.
     
  12. Zafod

    Zafod User

    Se divím, že je toto téma ještě otevřené, klaním se moderátorům za jejich trpělivost. Polovina postů v tomto tématu je opravdu ,,duchaplných,, vypadajících, že je napsalo dítě s IQ houpacího koně.

    U tohoto postu se musím omluvit houpacímu koni, chlape ty nemáš ani na něj. Kdyby jsi si totiž všiml kolik BZ je na daném účtu nahráno, uviděl by jsi tam krásnou a vekou 0.

    Zafod radí: pokud vám někomu nejde hra, dejte si pauzu. Několika userům bych místo pauzy doporučil opáčko mateřského jazyku.

    Btw: hrajete online hru, to že se objevují problémy je sice nepříjemné, ale u těchto her se to stává.
     
    Korben tohle ocenil(a).
  13. Korben

    Korben User

    Presne tak, na čo testy, my ich nepotrebujeme. Testy chce BP, aby mohli lepšie zisťovať a riešiť problémy hráčov. Čo k tomu dodať ? len toľko , že ma udivuje ochota spolupráce hráčov. Papulovať to viete elegantne , ale niečo urobiť , tak to nie. Opakujem, my testy nechceme.

    Hlavný admin nepríde , vlákno uzavriem ja , ale nie preto že by som nemal záujem o riešenie problémov , ale uzavriem to preto, že ja nie som veterinár a ani doktor a tým čo len bezducho stláčajú klávesnicu neviem pomôcť.

    Ako administrátor by som sa mal zdržať podobných výrokov , ale niekedy sa inak nedá.

    Ďakujem hráčom ktorý sa potrebu testov snažili vysvetliť , ale tu nieje pomoci a každá rada je zbytočná.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.