Trest za exploitování v bráně LoW

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Belgam, 23/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Belgam

  Belgam Guest

  Ahoj piloti,

  Před několika týdny se tým DarkOrbit pokoušel vyřešit jeden starý a nepříjemný exploit, který už pěkně dlouho ležel v žaludku nám i spoustě hráčů. Změnili jsme způsob, jakým brána LoW fungovala, takže by už nemělo být možné, aby z ní někdo neúměrně profitoval. Zneužívání brány LoW narušovalo rovnováhu ve hře do takové míry, že všechny naše pokusy o zajištění férovosti pro všechny hráče byly zmařeny.

  Přesto však někteří hráči našli mezeru v systému a zneužívali ji ve svůj prospěch.

  Prošli jsme záznamy a zjistili, že exploit byl využíván poměrně vysokým počtem hráčů. Spousta z nich si s jeho pomocí přilepšila o menší množství uridia, ale našli se i tací, kteří jej využívali v tak extrémním měřítku, že to nemůžeme ignorovat.

  Z tohoto důvodu jsme se rozhodli udělit různě dlouhé zákazy v závislosti na množství uridia získaného prostřednictvím tohoto exploitu:

  Notoričtí exploiteři – 38 hráčů bude potrestáno permanentním zákazem.
  Recidivisté – 143 hráčů dostane zákaz na 30 dní.
  Hráči, kteří s pomocí exploitu získali pouze malé množství uridia, celkem je jich 181, budou zablokováni na 3 dny.

  Tímto bychom vám chtěli připomenout, že jakýkoliv herní prvek, který není dostupný běžným způsobem a vyžaduje po vás vykonávání neobvyklých činností, nebo jej lze využít k získání extrémních, za normálních okolností nedosažitelných výhod, lze považovat za exploit. A přestože můžeme v případě jednoho provinění přimhouřit oko, opakované exploitování povede k permanentnímu zákazu.

  Rádi bychom poděkovali všem hráčům, co nám tento exploit nahlásili, a moderátorům za to, že nás na něj upozornili. Neustále se snažíme zvyšovat férovost a vyváženost hry, takže jsme vděční za každou zpětnou vazbu a nápady, jak bychom tohoto cíle mohli dosáhnout.

  S pozdravem
  Váš DarkOrbit tým
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku