Návrhy Trestná sankce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 27/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chtěli by jste tuto možnost za vést do hry?

  1. ano

    2 hlasy(ů)
    25.0%
  2. ne

    6 hlasy(ů)
    75.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, taky vám začíná jít na nervy jak mnoho hráčů co mají o hodně vyšší hodnost,
    že mají u jména plukovník nebo i větší hodnost(šéf plukovník) , že mají klan ale ne vlastní firmy ale nepřátelské firmy?


    Pokud ano zde je můj nápad jak omezit využívat tuto možnost a potrestat tyto hráče.

    Příklad:
    Hráč co má plukovníka a je firmy VRU má klan z firmy MMO, dát trest a to.
    Pokud neodejde z klanu dostane trest v podobě sníženi cti a bodů zkušeností a pokud bude tento problém přetrvávat tak odebrání hodnosti tomu to hráči.


    1. Možnost jak jsem psal odebrat hráči Body zkušenosti čest.
    2. Možnost pokud neudělá co má za následek odebrat ho s toho klanu a dát mu další trest
    a to opět odebrání bodů zkušenosti, cti atd.


    A za další tento hráč co má klan jiné firmy může dát války firmě ve které je a tím pádem si nahrát ještě větší hodnost než vlastně měl.

    Text jak to okomentovat s hráčem:
    Jsi VRU a máš klan klan co je MMO.
    A chceš mít tento klan?
    Tak si laskavě přejdi k firmě MMO a nelikviduj firemní dominanci


    Pozitiva:
    + spokojení hráči / klany
    + firemní dominance co se týče hráčů
    + firemní spolupráce s novými klany na mapách a na akcích
    + větší hratelnost
    + omezení zneužívání mít stejný klan co je jiné firmy


    Negativita:
    - programováni ze strany BP
    - možná další války ze strany firmy které je ten hráč
    - určitě by se někdo našel komu by se to nelíbilo.

    Děkují za pochopení a vyjádření vašeho hlasu na anketu :)
     
  2. Bond*Star

    Bond*Star User

    Tento náad sa mi vôbec ale vôbec nepáči. Vieš koľko hráčov má napr. firmu eic a klan vo vru, mmo alebo naopak? Keby prestúpili tak by im to odobralo 50% cti, čo majú.
     
  3. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tohle by nikdy neprošlo.
     
    Bond*Star tohle ocenil(a).
  4. Borat

    Borat User

    Nemá to ani hlavu ani pätu. To by som potom túto hru nemohol hrať ako ja chcem. Toto ti určite neprejde.
     
    Bond*Star tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Napísal si to veľmi tvrdo a presne ako keď trafíš klincom po hlavičke.

    Ale v podstate ide o takú prekážku, ktorá sa nedá prekonať;
    nakoľko celé to podhubie je prehnité od základu a od morku kosti.

    Osobne sám som zažil niečo také, od čoho by Ti zrejme dupkom vlasy na hlave vstávali.
    Ako už poznáš, morálku každej jednej firmy podkopávajú a likvidujú multifiremné klany.
    Na GE6 existujú dokonca 3-firemné klany. A práve o nej, Ti trochu popíšem, k istej udalosti
    ktorá sa raz stala; keď som sa dostal do nemilosti 3 klanov naraz a k tomu 3-multifiremných.
    Celé to začal jeden hráč od eic, -»Ħαяᶁч/↯/«-. Poštval proti mne okrem svojho klanu R-U
    dva najsilnejšie klany z GE6: -SG- a HEJA. A nebolo proti tomu úniku.
    -SG- multifiremný klan medzi mmo a eic
    HEJA 3-multifermný klan medzi mmo, eic a vru.
    Len pre zlomyseľnosť tohto hráča -»Ħαяᶁч/↯/«-. Ktorým si nechali zametať a diktovať si od neho.
    - Tak čo na to, povieš. A bolo to práve preto, že som -»Ħαяᶁч/↯/«- napísal pravdu o tom, čo si myslím
    o tej jeho bezcharakternosti, úbohosti a zákernosti. A to jednoducho nevydržal, že som mu tú jeho
    prízemnosť vyhodil na oči. Veď to poznáš, pravda aj keď je krutá, len veľmi ťažko sa dá pripustiť.

    Pre porovnanie, popísal som o tom v ďalších témach v niekoľkých príspevkoch:

    #9 Pozměnění ve střílení hráčů firma vs firma
    #12 Pozměnění ve střílení hráčů firma vs firma
    #33 Pozměnění ve střílení hráčů firma vs firma Pravda o -»Ħαяᶁч/↯/«-
    #61 Pozměnění ve střílení hráčů firma vs firma
    #316 Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu
    #261 Záchrana hodnosti a navrátenie jej zmyslu

    A presne tak ako píšeš, za to by mal byť veľmi tvrdý postih.
    U mňa máš týmto návrhom veľké +

    EDIT: Tí čo tvrdia, že to neprejde, nevedia jedno, že
    každý nápad sa cení aj ten najhorší, a na všetkom sa dá spraviť nejaká tá ,,perlička,,

    Osobne tento návrh oceňujem, nakoľko naráža na podstatu celého zla na darku. Práve preto s ním súhlasím.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/16
  6. -baghira2- děkují moc za velké plus sice někteří tady tvrdí že to neprojde a ze je to kravina ale nápad jako nápad.
    A pokud to hráčům vyhovuje jak to je.
    Tak ať se nediví třeba za další 2 roky že všechny servery budou totálně prázdné.
    Znám to na serveru když jsem začínal naše firma měla schopných 6 klanu VRU
    A když se dívám po dvou letech tak jeden určitý klan CBA multiklan.
    klan TSC taky mají hráče všechny z MMO akorát jedinec je VRU zase dominance jde do kytek

    Pak se nám na serveru nikomu nechce hrát když náš top klan nevede žádné akce a když se to vezme tak nemáme ani další VRU klan co by byl dobrý když si uděláme s kluky klan hned dostaneme war od samých multiklanů protože mají hráče z naše firmy a nechtějí přecházet jen kvůli tomu že mají plukovníka :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Borat

    Borat User

    Uživatel fóra smí podat návrh pouze jen jednou za týden (tzn. 1x za 7 dnů).

    Porušení této časové mezery se hodnotí bannem na 1 den.

    Nabudúce treba vymyslieť jeden poriadny návrh a nie xy návrhov aby nedochádzalo k porušeniu pravidiel.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.