Turecká Aréna

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »®ЯЋΞb∑Ł®«, 6/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer všetkym pilotom,
    Tak ako už mnohí, hlavne tí ktorí sledujú yt tak existuje aréna kde sa stretávaju hráči v 5vs5 súbojoch a zhodouokolnosti v poslednej dobe to čo sa týka skillu rastie na cz/sk scéne by som sa rád spýtal kedy sú termíni prípadne aké su vstupné podmienky aby sa človek mohol zúčastniť (pochopitelne treba mať 5 hráčov)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    »®ЯЋΞb∑Ł®«
    žiaľ nemyslím, že sa podobná LAN akcia bude niekedy konať aj u nás ale zatiaľ ťa radi uvidíme v TDM alebo UBA aréne kde si taktiež môžeš zmerať sily proti viacerým hráčom alebo 1vs1
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Tu máš odkaz na video (ak ho sem teda môžem hodiť) kde padol návrh aby sa hrával darkorbit na vyššej úrovni nejaké turnaje raz za čas ako aj tie spomínané napr. ESL "electronic sports league" alebo aby sa hrávali tie turnaje/zápasy na všetkých serveroch a nie len tureckých. Osobne si myslím že to neni zlý nápad dala by sa tým nahradiť JPA. Ale to je všetko neoficiálne, je to všetko len návrh no podla mňa určite nie zlý.
     
    Naposledy upraveno: 6/4/16
  5. Ano mam na mysli turecke lan servery ale bavil som sa zo zopar kontaktmi a bolo mi povedane ze to funguje na bazi ze bg ti vytvori na 2 hod cca full ucet proste odohra sa lan stretnutie a ucet sa zrusi ked nikto nevie co konkretne myslim prilozim link:
     
  6. leosacek

    leosacek User

    Jn, mám pocit, že tato aréna je zatím v testování a možná jednou bude i na normálních serverech. Přesně něco takového bych uvítal, mít všechno full aspoň na ten boj a aby byly boje o schopnostech pilota a né o tom, kolik si sem pošle peněz :). Doufám, že to jednou bude, tato aréna kterou jsi sem hodil, taky sem ji právě u terrora viděl.
     
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Neveril by som všetkému, čo mi kto kedy povie.

    Žiaľ žiadnu takúto informáciu o testovaní alebo o budúcom implementovaní tohto nemáme, nehovoriac o tom, že to je LAN akcia. Zatiaľ máme TDM a UBA, ktoré slúžia na tento istý účel.

    Ale je to zaujímavý nápad pre súťaži chtivých

    »®ЯЋΞb∑Ł®«
    verím, že sme tvoju otázku zodpovedali tým, že daná akcia zatiaľ neexistuje mimo TR serverov a dávam LOCK

    Prajem príjemnú hru a v prípade budúcich otázok nás neváhaj opäť kontaktovať
     
    -FOXSAMURAI- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.