Tvůj chat byl zablokován. 08.07.2021 v 22:58 se můžeš opět přihlásit. [Nepravdivé informace (Charl

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Pitrs73, 8/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrs73

    Pitrs73 User

    Tvůj chat byl zablokován. 08.07.2021 v 22:58 se můžeš opět přihlásit.
    [Nepravdivé informace, nejsi kamarád (Charlie).]

    a ja jsem nekde psal ze jsme kamaradi??? tak to ani nahodou napsal jsem jen pravdu ale kdo chce psa bít, hůl si vždy najde.
    byly casy kdy jsem vam duveroval a kolikrat se zeptal i o radu ale dnes je to jen ban ban ban ze nekdo napise co poctive hrace stve
    jsem jeden z mala hracu co nikdy nepouzil nejakej ten pr.
    ani jsem nezneuzil zadneho bugu ve hre

    ale nastve mne kdyz se zastavate hracu ktere tu den co den potkavam na (jak to napsat?) samolet?
     
    Naposledy upraveno: 9/7/21
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

  3. Pitrs73

    Pitrs73 User

    je tam neco o zruseni banu?? prosim neplet se do veci do kterych ti nic neni
     
  4. Pitrs73 bohuzel zijem v dobe kdy boteri mají vetsi prava nez ty poctivy hrac,je to uplne stejne jako s romskou menšinou,nemas nikde zastani a po zásluze budes tvrde potrestan
     
  5. Svata pravda Jessí
     
  6. Pitrs73, náš tým pro BP dělá zdarma a podle jejich pravidel. Myslím, že tu někdo psal, že témata o samoletech se mají uzavírat. Z nařízení BP. Stejné to bude i na chatu. Takže, buď budeme mít tým, který nám občas pomůže, předá zprávy, udělá bibli atd., nebo se na to vykašlou a budem mít kulový. Osobně i v real životě s některými věcmi nesouhlasím, odkývu to a udělám po svém. :D
     
    Naposledy upraveno: 9/7/21
  7. Forkys

    Forkys User

    Dobrý den Pitrs73,
    doporučuji přečíst si pravidla chatu. Nicméně botusery, jak se zde psalo již několikrát řeší systém, nikoliv my jako moderátoři. Bohužel ačkoliv se ani nám situace nelíbí, nic s tím nenaděláme.

    Duplicitní téma. LOCK!
     
    Naposledy upraveno: 9/7/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.