Oznámení Twitch stream a záťažový test server

Diskuze na fóru 'Archív centrála' zahájená uživatelem Jessie, 5/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Jessie

  Jessie Board Administrator Team Darkorbit

  Piloti Orbitu,

  Dnes náš stream začína o niečo skôr a to v 15:00 Centrálného európského času, ale to nie je všetko, v tu istú chvíľu znovu spustíme náš Open beta test server pre tích čo nemajú alebo nemali možnosť si tento test zatiaľ vyskúšať a môžete s nami sledovať ako to bude celé fungovať.

  Na začiatku bude na mape limit 300 hráčov no približne v 16:00 plánujeme navýšiť tento počet a sledovať v ktorom momente sa stane hra nestabilnou.

  Nezabúdajte prosím Vás, že aj teraz platí to isté čo na posledny, snažíme sa zistiť koľko hráčov bude môcť byť na jednej mape spoločne bez väčších problémov.

  Dodatočne pripomíname, že k dispozícií bude len 1 mapa, ktorú hráči nebudú mocť opustiť ( skoky, CPU a pod, budú vypnuté) a na mape sa nenachádzajú ŽIADNÉ zóny pre zmenu vybavenia, preto si svoju loď vybavte než sa prihlásite na mapu. Po prihláseni, by hráči mali začať bojovať medzi sebou, a sledovať výkon hry s toľkými hráčmi na mape.

  Váš Darkorbit tím

  Twitch stream
   
  sr*mitos*tt tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.