UBA

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |||EVUL-TURK|||, 27/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jakto,že mi nejde aréna? všem to normálně jde(kámoš ukazoval) a mě se zobrazí prázdné okýnko? :O už dlouho to tak mám :) a je možné dostat ban za jméno PETa? :D
     
  2. Protoze je udrzba areny, dokonce to tam pisou, asi se ti to nezobrazilo.

    Samozrejme ze je mozny postih za jmeno PETa, je to jakoby tvuj druhy nick dejme tomu a v nicku nesmi byt zadny rasisticky, sexualni a urazlivy veci, tim padem je mozne za to dostat i ban.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Chuck

    Chuck Guest

    Ahoj, jednou z možností je, že prebieha údržba. A tou druhou možnosťou(pravdepodobnejšou) je toto. Mrkni na ten link a pochopíš, že momentálne UBA a Rzone nefungujú správne, takže vám tam ani neodporúčame skákať. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. nee :) zkoušel jsem to hned těsně po sobě na jednom pc a v jednom se mi ukáže jen prázdné okýnko takže nemam ani na co kliknout,zatímco na druhém účtu(kamarad) to úplně normálně jelo :)

    ------------------------------

    a okey tak si přejmenuju peta :) jsem myslel že "***" neuráží nikoho jiného ani to není rasistické :D :O :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/7/17
  5. Warden

    Warden User

    |||EVUL-TURK|||: Toho PETa si určitě přejmenuj, jinak z toho bude zbytečně průšvih.

    P.S: Nepiš dva příspěvky pod sebe. Pokud je tvůj příspěvek poslední, použij odkaz "Upravit". Děkuji. Příspěvky jsem ti sloučil.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Zdravím chcel by som povedať že mám rovnaký problém, viem že sú s UBA momentálne problémy, ale trvá to hrozne dlho, už asi vyše mesiaca, tiež som si myslel že momentálne proste nieje UBA sezóna alebo niečo s ňou robia. Mám tam úplne prázdne okienko, moje meno v hre ani meno PETa nie sú myslím proti pravidlám.
     
  7. ΞΙÐΛМΙ$®, UBA opravují, aby se tam nedalo podvádět, jako doposud. Nikdo neví jak dlouho, než to opraví.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Vyřešeno. Další dotazy k UBA prosím do oficiální diskuze na toto téma viz Diskusia - UBA aréna

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.