Uber protegiti.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Drift1, 14/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Drift1

    Drift1 User

    Zdravím vás..na levelu 22 je ukol na 250 uber protegitu.Takže jestli to chápu mám zneužívat skokové cpu abych se tam dostal nebo je jiná možnost o které nevím??
     
  2. Dostat se tam jde pouze přes skokové cpu, buď JP01-CPU nebo JP02-CPU. Prostě skákej a jednou tě to tam hodí, povedlo se mi tam dostat třikrát během pěti hodin při plnění toho úkolu :).
     
  3. Callisto

    Callisto User

    Ahoj Drift1,

    uber protegit se nacházejí na speciální mapě ??? pouze skoky, jak píše Łïmïtlεşş, se tam dostaneš. Většinou hráči skáčou z map 1-2 na 1-1 nebo 2-2 na 2-1 nebo 3-2 na 3-1. Jak už psali hráči ve vláknu Mapa ??? tak budeš potřebovat cca 1-1000 skoků.

    Mohu uzavřít, nebo máš ještě nějaký dotaz ?
    Callisto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    1000 skoku? já mám 5000 skoku a furt nic...
     
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Ne, nebudeš zneužívat CPU, ale používat. :) Není to chyba jako taková, pouze to „ chybou“ nazvali, má to tak fungovat. Na mapu ??? se dostaneš přes CPU skoku nebo červí dírou na 4-5. Pokud budeš skákat pouze přes CPU nebo onu červí díru, nemusíš se bát, že bys zneužíval chyby. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Callisto

    Callisto User

    Ahoj

    Jak píše Sentiero, není to zneužívání chyby. Můžu uzamknout?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. smoki170

    smoki170 User

    ta červí díra na 4-5 je na jakych souradnicich
     
  8. ddavidd11

    ddavidd11 User

    153/131
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Díky všeobecně o tom všem vím jen sem se chtěl ujistit zda to nepřidali na uber mapu nebo k pošahaným cubiconum když se rozdováděj :d díky to je vše.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Callisto

    Callisto User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.