ucast ve hre

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by datosin, Dec 4, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. datosin

    datosin User

    jedinej kdo je uplne mimo jsi ty marvine..ja vim ze sentiero neni admin ale co nevim je proc se vas zastava ..nikdo nevi kdo sentiero je akorat jsme zahlidli jeji nick a najednu jsme se nemohly prihlasit na ts a to na zadnou ze 3 adres.prej real life vyhrozovani hracum bo adminum se netoleruje...kazdej prece vi ze admini jsou ... kteri maji blby kecy takze nechapu o co ji jako jde..pritom nemaduvod se vas zastavat jak to tady tak ctu :-D :-D a jeste me chteli vyhodit z klanu prej za todle jako kdo si mysli ze je ze si muze dovolit vsechno, stesti ze tady mi ban dat nemuze presne jak jsi psal marvine :-D
     
  2. Korben

    Korben User

    Tu nám niekto prispieva z multiúčtu. Netuším čo tu riešiš, no toto na fórum nepatrí. Tak že ban na multiúčet a pravidla fóra sa nauč naspamäť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Thread Status:
Not open for further replies.