Účet a zabanování

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AviatorTheHunter, 15/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, je to už půl roku, co mi vaši admini zabanovali na vždy účet za "užívání bota". V životě jsem bota nepoužil a dlouho mi DarkOrbit chybí a jiný, než svůj účet hrát nechci, prosím tedy, jestli není možnost můj účet ™Aviatоr•Ŧђє•huntєr™ odbanovat. Děkuji za odpověď.
    Chci hrát férovou hru, ale k tomu potřebuji svůj účet a proto Vás o něj prosím, mockrát děkuji za každou odpověď.
     
  2. Ahoj, zde na fóru se zabanované účty neřeší, to si musíš řešit s herní podporou, jen tam jsou kompetentní osoby. Vzhledem k tomu, že jsi byl zabanován za nepovolené programy, tak si myslím že se s tebou nikdo bavit nebude a budeš si muset udělat nový účet. V těchto případech tu není žádná druhá šance.
     
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    AviatorTheHunter - a ty si myslis,ze za pol roka ked sem nakracas,tak ti odbamuju ucet?Ucet ti bol podla pravidiel zablokovany a s tym si musel ratat,ked si pouzil program.Za ten pol rok si poctivou hrou mohol uz mat celkom slusnu vybavicku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Drift1

    Drift1 User

    Ale no tak lidi.buďme realisti..víme jaké jsou pravidla..nasaďme usměv,vyhrňme si rukávy,chyťme vidle do ruky a hrr na něj :-/
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    AviatorTheHunter Toto musis smerovat na podporu hry, tu an fore zabanovane ucty neresime.

    Ale asi by som si usetril pracu, zabanovane ucty na permu a este k tomu za programy ti nikto riesit nebude.
     
  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Autor odpovědi dostal, na fóru se zabanované účty neřeší.

    Zodpovězeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.