Učet prepojeny cez bigpoint

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem PEGAS, 31/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. PEGAS

    PEGAS User

    Zdravím, chcel by som sa opytať niekto sa mi dostal na učet avšak nebol tam dlho lebo som hned zmenil heslo aj email ale pisal mi ze vraj ma prepojeny s bigpointom nejako a moze sa tam hocikedy dostať ? Je to pravda da sa take niečo spraviť alebo to je len vymysel ? Ďakujem za rychlu odpoved.
     
  2. nechci rejpat, ale aby si nekdo propojil ucet s BP portalem potrebuje prihlasovaci udaje k uctu, takze: Jak je ziskal?
     
  3. PEGAS

    PEGAS User

    Neviem ale nejako ich musel kedže sa dostal na učet. ČO mam teraz robíť aby sa nedostal na učet cez bigpoint ?
     
  4. Ja nevim, pokazdy, kdyz ma nekdo takovejhle problem , nakonec vyleze na povrch , ze tam byly cachry s uctem... nic ve zlym
     
  5. PEGAS

    PEGAS User

    No nechcem to tu detaily rozoberať. Ja som len chcel vedieť či je možne spojiť existujuci učet DO s učtom na bigpoint. Ak ano ako sa to robí ?
     
  6. Korben

    Korben User

    Nie , nieje možné účty prepojiť. Je to zrušené, práve pre problémy, za ktoré si každý hráč mohol sám.
     
  7. PEGAS

    PEGAS User

    Oki dakujem za odpoved :)
     
  8. PEGAS

    PEGAS User

    Pomoooc, ako je možne ze sa mi na učet stale dostava dotyčna osoba ? zmenil som email aj heslo dva krat a stale sa tam dostane. Cez bigpoint ked to nejde tak nema sancu vedieť stale nove heslo.
     
  9. Poradim ti dať si účet na gmail. Gmail sa da zabezpečiť tak že prihlásenie bude možné len po tom čo ti dojde špeciálny sms kod lebo ako vidno tak dotyčný pozná tvoje emaily a aj hesla k ním
     
  10. PEGAS

    PEGAS User

    mal som to praveze na gmaily. Hesla od nich nema sancu poznať. Kazdopadne, zrejme to spravil cez prepojenie cez facebook ktore som zrušil takže preto mu šlo prihlasovať aj ekd som menil emial aj heslo. Uviidme ale dufam ze sa to uz nebude opakovať. Diky :)
     
  11. na foru mas reg. od 2013, v te dobe propojeni tusim jeste mozny bylo. Takze bud jsi a) ucet koupil/dostal/ukrad a on uz byl davno propojenej, nebo b) jsi ten ucet kdysi s nekym sdilel, a on si to pripojil na BP portal. V dobe, kdy to jeste slo.
    Kde jsi teda vzal tento ucet?
     
    Pivní_víla tohle ocenil(a).
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zrejme si s tým opakovane nedá pokoj.
    Malá rada: prihlasovacie údaje od DO nedrž na mailu, ale v hlave.
    A zmeň si heslo od DO účtu na kombináciu písmen, číslic a symbolov.
    - Čím to heslo bude dlhšie a nie s tými istými opakujúcimi sa číslicami;
    tým bude bezpečnejšie.
    - Potiažne si to napíš na malý kúsok papierika a nos ho stále pri sebe.

    A na záver, ak by už fakt nič nepomáhalo, nahlás ho na podpore tejto hry.
    Pretože vnikanie pod zásterkou skrze bigpoint na cudzí účet je trestuhodné.
    & to už je dostatočný dôvod na to, aby si ho nahlásil na políciu. BP potom už
    urobí dôležité opatrenia, aby Ti nemohol viac chodiť na Tvoj DO účet.
    - Ak by už fakt nič iné nepomohlo, taká nutná železná rezerva ako posledná
    možná obrana. Na Tvojom mieste by som sa nenechal ním vydierať a nahlásil ho.
    Omnoho lepšie by sa mi potom spalo.

    Btw. FB never, nakoľko Tvoje údaje tam nie sú v bezpečí, pretože tam nepoznajú koncept
    súkromia a tympádom sa ku tomu môže k tak citlivým údajom poľahky dostať neželaná
    a neznáma osoba. Osobne by som neveril nikomu (ani FB), len sebe. Ale Tvoja vec, týmto
    spôsobom si si v podstate; sám sebe na vine.
    FB vynáša súkromné informácie na povrch svojich stránok, je nespoľahlivý a nediskrétny.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/16
  13. jestli je ucet propojenej s BP portalem, tak mu nepomuze zadna zmena hesla ani mailu... kdysi to podpora umela odpojit, no netusim jestli to tak jeste je. A hlavne by je urcite zajimal duvod, proc to ted najednou nekdo chce smazat...
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Podpora by to práve že, mala vedieť odpojiť.
    A pokým to tak nie je; je to celé choré a je to, úplne zbytočne bludný a začarovaný kruh.
    Jeden z dôvodov, prečo som sa o tom poriadne rozpísal, v úplne inej téme.
    Pre lepšie pochopenie, nepriamy súvis s tým predsa len existuje. Ale to by si museli
    urobiť poriadok vo vlastných radoch; a vo vlastnom záujme. A to je ďalší z dôvodov,
    odlivu hráčov.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/16
  15. Korben

    Korben User

    -baghira2-, Každé jedno vniknutie na účet, je chyba hráča. Prepájanie účtov s BP portálom, bolo dobré len na to, že hráč sa tam prihlásil a mohol si prepínať medzi svojimi hrami. No nikto nemôže za to, že si niekto púšťa na účet niekoho iného.
     
    Little_Tali a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    V tom, máš úplnú pravdu. Autor tohto fóra urobil presne tú chybu, ktorú popisuješ.
    Osobne by som nikoho nepripustil, aby sa mi takouto formou dostal na účet.
    Ak dávam logout, vždy dám možnost spátky ke hře. Ďalšou chybou hráča je, že si
    v nastaveniach - v centre účtu nenastaví a neuloží vlastnú mailovú adresu.
    Neznámy útočník si potom poľahky môže nastaviť vlastnú mailovú adresu
    a vyšachovať tak z toho účtu pôvodného majiteľa. - To je tak, že si niekto pripustí
    na účet niekoho úplne neznámeho cudzieho. No a potom? Zbohom účet.

    A záverom, sme sa tak dopátrali ku pravde, že za to si môže každý sám, ak si
    niekto cez BP portál pripustí niekoho neznámeho cudzieho. A vždy to konči
    rovnako. Osobne by som si nikoho nepripustil, neprepojil cez BP portál.
    Môj prípad toho 20 januára 2014 bol úplne iný. Radím nikomu inému neveriť,
    nikoho iného cez BP portál nepripustiť; a výlučne veriť len a jedine sebe.
    Vždy ukončovať tlačítko Logout výlučne s možnosťou "späť ku hre".
    A vyhýbať sa BP portálu, nakoľko to ide. - Btw. pre vlastnú bezpečnosť.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/16
  17. |Oromë|

    |Oromë| User

    Autor sa uz neozyva a podla toho co napisal v poslednom poste predpokladam, ze dotycny mu tam liezol cez FB.

    A je to tu zase. Zdielane udaje od FB, neopatrnost a takto sa carovne kradnu ucty. Ziadny hackery, len neopatrnost hracov...
     
    Altlantis tohle ocenil(a).
  18. PEGAS

    PEGAS User

    Ano dostal sa mi tam cez FB. Uz som jeho učet odstranil takže problem je vyriešený. Dakujem vam všetkym za rady a tipy :)
     
  19. Bambino

    Bambino User

    Štastný ostávaj :)
     
  20. Malcolm

    Malcolm Guest

    Považujem tému za vyriešenú.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.