Učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vladimirmicunda, 14/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AHoj :) chcel by som sa spýtat ako je možné že mi každý den mizne Učko z učtu a vždy je v A B Gčku viac dielikov vyklikaných a od učtu viem udaje iba ja dá sa niak zisti IP toho druhého čo sa nan niak dostal ??
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    zrejme si sa prihlasoval na verejných miestach,alebo si pred niekým zadaval svoje údaje.Podla platných pravidiel sám zodpovedáš za bezpečnost svojho účtu.Moja rada:čo najskôr zmeniť prihlasovacie údaje t.z. email a heslo,pretože raz sa už nemusíš ani prihlasiť a účet bude v ťahu
     
  3. Borat

    Borat User

    vladimirmicunda tak treba si zmeniť heslo a heslo na emailovej adrese ktorá je priradená k účtu. Len ty sam si zodpovedáš za svoj účet ako už spomenul *SATKO*.
     
    *exRozárka*, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Odporucam prejst si Bezpečnosť účtu

    Samood seba ucko nemizne, pravdepodobne niekto hra na ucte, v dnesnej dobe safurt predavaju a zdielaju ucty... takto to dopada.
     
    *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Korben

    Korben User

    Samo a Sato, sú dvaja Japonci, ktorý za to všetko môžu, občas sa k Samovi pripojí aj Mito. Tak že SamoSato a SamoMito môžu za to. :D
    Ak ti niekto lezie na účet, tak treba najprv zmeniť heslo na email a potom aj na účet. Po tomto opatrení sa prestanú diať zázraky.;)
     
  6. Ale zas lepší, když ti někdo leze na účet, horší by bylo, kdyby ti lozil za ženou :D.

     
    Naposledy upraveno: 16/3/17
    -baghira2- a Y*o*D*i*A*k* tohle ocenili.
  7. taky si myslim že nekdo nahodne ti vleze na ucet bud mas slabe zabespeceni nebo jsi ho nekdy nekomu ukazoval u nej doma a heslo atd tam zustalo ulozene davejte si sakra bacha na to
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.