učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Statečný_Ťuk*, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravim chtel bych se zeptat kdys sem vymenil ucet a pak mi muj ucet vyprodal muzu to tahnout prez poldy? diky
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Když jsi vyměnil účet, porušil jsi VOP. Nemáš co hlásit, jelikož se nejedná o krádež. Údaje k účtu jsi dané osobě poskytl ty sám.
     
  3. a kdys mi napsal ze mi tu skodu nahradi a nenahradil muzu ho hlasit? kdys se mi na ucet dostal pomoci back emailu
     
  4. Faktem je, že jsi porušil bezpečnostní pravidla i VOP, tudíž na žádnou náhradu ani řešení nemáš právo. Musíš si to s tím dotyčným vyřešit sám..
     
  5. čolek a kdys to dam na policii tak co se mu stane?
     
  6. Takový problém jsem naštěstí nikdy neřešil, ale myslím že policie by zrovna tvůj případ ani neřešila..
    Jak psal Zaf, údaje si poskytl sám
     
  7. a kdys zapru to ze sem to vymenil a uvedu to jako hack?
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    *Statečný_Ťuk* Prostě a jednoduše sis to podělal.Nečteš pravidla DO,čili VOP,to je velká chyba.Ted si za svojí hloupost zaplatil.
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  9. Nad tím bych být tebou ani nepřemýšlel, tohle by mohlo pro tebe skončit dost špatně..
     
  10. Zeus ale tak urcte to musi policie resit ne?
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Budeš muset navštívit PČR, nebo právníka, zde není právní poradna :). Dle mého však se v tomto případě jedná o tvé pochybení, porušil jsi VOP.
    Na druhou stranu, i když dám někomu klíče od bytu, neopravňuje ho to mě vykrást.

    Nicméně, policie případ někam postoupí a ty se budeš muset s největší pravděpodobností soudit.

    Dej vědět jak to dopadne :D.
     
  12. takže mam jit na soud?
     
  13. Příklad můžeme aplikovat za předpokladu že všechno co je v bytě není vlastně tvoje, takže jsi někomu dal klíče od kamarádova bytu.. Myslím že z toho nadšenej nebude :D
     
  14. a kdys mam jeho ip a bydliste?
     
  15. Zeus

    Zeus Guest

    Ano,policie to řešit bude,ale všichni víme,jaký je reálný život a co jako zjistí.Budeš chodit na výslechy a ztrácet spoustu času.Každopádně je to tvoje věc,jak se k tomu postavíš.
     
  16. no já to chci resit prez poldy protoze to je hack
     
  17. Zafod

    Zafod User

    Policie to řešit bude, pokud máš nějaké údaje které pomohou ve vystopování, jedině dobře. Pokud ti však není 18, bude muset s tebou nějaký zákonný zástupce.

    Nicméně, stále nevím jak se k tomu PČR postaví, pokud jsi mu dal ty údaje sám. Tj. otázka pro právníka.

    Btw: jednou došlo k odhalení pachatele krádeží účtů v této hře. Dokonce se o tom psalo ve zprávách.
     
  18. jo mám psal mi ze mi da 600 kč
    ------------------------
    + měl fake profil na facebooku a odhalil sem jeho pravy profil
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/12/13
  19. Zeus

    Zeus Guest

    Pokud jde o 600kč,tak to nevidím dobře,to není ani na trestní čin,který je od 5000kč.Rada zní:Nech to být,za 600kč bych to vůbec neřešil.
     
  20. Zafod

    Zafod User

    *Statečný_Ťuk* to už tady neřeš, k ničemu to nepovede. Buď jdi na PČR, nebo to nech plavat. Rozhodnutí je na tobě.


    Zeus PČR řeší i přestupky :). Pak ještě tuším že hranice již byla zvýšena na 10.000, ale tím si nejsem tak jist.
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.