učet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Statečný_Ťuk*, 9/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. no ale psal mi aj z jeho fake prosilu na facebooku ze mi da 500 tudis to je 1100
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Pane jo, *Statečný_Ťuk* tobě není rady ani pomoci.

    Kolo, kolo mlýnský.....
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Ano vím,že policie ČR řeší i přestupky,jen jsem podotknul,že to není trestní čin,čili malá sazba na trest.Jinak ta částka je pořád 5000kč.
     
  4. dobře díky
     
  5. Zeus

    Zeus Guest

    Mohu tému tedy uzavřít?Nemáš další otázky?
     
  6. EnZet

    EnZet User

    Ze se s nim bavite vubec :D Bud to je dite, nebo hlupak, nebot jinak by se tak neptal a resil by to jinym zpusobem.. Proste lidove receno nekdo te obral a ty jsi mu na to skocil, tvoje chyba - pouc se z toho nejlepe a nevymyslej takove blbosti ze se budes soudit atd, protoze nic z toho mit nebudes, jen zbytecne vydaje a ztratu casu..
     
  7. S tou škodou, je tam hranice pro krádež TČ 5000 Kč, u auta na ceně nezáleží, krádež vždy TČ, u neoprávněného používání cizí věci je TČ 25 000 Kč. Prolomení e-mailu, pokud vím, taky vždy TČ. Budou asi potřebovat na chvíli i tvůj počítač, až to půjdeš nahlásit. Nic nevymazávej, budou hledat stopy:D. Jestli si z Prahy, rád ti dám kontakt na majora Mgr. Václava Píseckého, ale jinak můžeš na jakékoli Místní oddělení Policie ČR.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/13
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Myslím,že není dál co řešit.

    Uzavírám,LOCK!!
     
  9. Korben

    Korben User

    Presunuté
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.