Udělám Alfu ? ...

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem loputa97, 9/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. loputa97

    loputa97 User

    Ahoj, jen bych se chtěl zeptat, jestli s tímto vybavení udělám alfu:
    1. konfigurace- 16 lf3+1 lf4+ 7 lf3, 3 B01 + 2 B02
    2. konfigurace- 16 lf3+1 lf4 +7lf3, 14 B01 +2 B02
    6 iris+ 1 flax, pet bez kami,gol-veteran, asi 45k munky MCB-25 na těžší npc, točit umím, moje první brána, zetu stavím až teď ....
    Popřípadě nějaké změny v konfiguraci, jak mám ničit kristalliny, sibelonity,kristallony a protegity, jestli točit nebo utíkat ... :D
    Jsem rád za všechny návrhy, rady a nápady .. :D
     
  2. Jasne že urobíš, urobili to aj hráči s horšou výbavou.
     
  3. nezabudni jedna konfa rychla jo?
     
  4. Korben

    Korben User

    loputa97 Skúsený hráč, nemá problém. Otázne je na koľko si skúsený. Moc možnosti nemáš. Buď ju urobíš alebo nie.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Nehovoriac o tom, že v bráne sú 3 životy, t.j. máš viacero pokusov a život sa dá aj dokúpiť. Najväčší problém by som videl pri protegitoch, tam odporúčam obe rýchle konfy s max štítmi a pomaličky ich vystrielať pri preletovaní zo strany na stranu (cez minimapu), použi to najlepšie čo máš ak by priháralo.

    Ako píše kolega záleží od skúseností, ja som Alfu robil aj s Nostromo.
     
  6. Dej si na to dost času, raději povypínej v nastavení co půjde (letouny, pozadí, chat atd.) a dáš to. Držím palce :D
     
  7. Thymius

    Thymius User

    Bez problémů :) První brány jsem dával s full flaxem a většinou LF2 s vegou :) Do 8. kola - kristallonů problém mít nebudeš, jakmile přijdou VKčka, tak je jednoduše točit a na protegity nasaď rychlou konfu a hotovo :) Neměl bys mít větší problém :)
     
  8. »OLDBOY«

    »OLDBOY« User

    U tech menších npc (sibelonit, kristalin) se dá udelat rychlost taková, aby si klikl na protejsi rožek minimapy a stale strilel do npc. A tak pořád dokola, nahoru a dolu. U tech větších se ti to stejně sletí do kupy a bud je budeš tahat za sebou anebo točit. Tady je problém, když se ti to lagne, ale alfa se dá jeste ustát i tak... problém je gamma:D
     
  9. Korben

    Korben User

    Na protegitov stačí 10 generátorov pohonu , bez promerka a pekne ich ťahať cez minimapu a po jednom posielať do rohu. najlepšie je ich ťahať od pravého horného po ľavý dolný roh. Máš tak väčšiu plochu na záklik. Nieje na škodu si pozrieť k tomu nejaké videa na nete.
     
  10. Zafod

    Zafod User

  11. TRIXT

    TRIXT User

    loputa97: Ano, alfa je v pohodě, jen opět připomínám, že jedna konfigurace musí mít full elitní pohony kvůli poslední vlně s protegity, aby jsi se od nich dokázal odpoutat za účelem opravy. Jinak ti ještě doporučuji postavit jednu epsilonku, neb z první epsilonky padne skoro každému LF4.
     
  12. loputa97

    loputa97 User

    Takže děkuju všem, co jsem něco napsali, ale ještě bych potřeboval toto:
    sibelonity- tahat nebo točit ?
    vk- točit na místě ?
    sibelony- točit na místě nebo tahat ?
    Někdo to sice psal, ale nějak to nechápu ... :(
     
  13. tahat tahat tahat. mk taky tahat. jedineprotegity preletovat pokazde kdyz nabijes raketomet.
     
  14. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    loputa97 osobne rychlejsi NPC a ty kterych je velke mnozstvi v branach vzdy taham, pomalejsi se daji i tocit. Pro pripad lagu je dobre naucit se pohybovat lodi pomoci minimapy, ale chce to trenink, muzes to treba nejdriv zkouset na NPC na normalnich mapach. Vse je jenom o zkusenostech, ale neni treba se zbytecne bat. ;)
     
  15. baty77

    baty77 User

    Tady je to těžké - já na poprvé alfu neudělal s podobnou výbavou, jako máš ty, ale také to bylo tím, že jsem měl lagy už při saimonech... No a malí kristallini mě dodělali... Takže když umíš točit a nemáš lagy, není problém udělat Alfu s Phoenixem ;)
     
  16. loputa97

    loputa97 User

    No, to je právě ono, já lagů mám hodně .. :/ Ale už jsem za sibelonama, a moc jste mi pomohli .. :) Držte mi palce až puknu na vk .. :D Moje otázky byly zodpovězeny, myslím, že můžete uzamknout.
     
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Spamy si prosim odpust, precti si Jak správně přispívat na fórum.

    Povazuji za zodpovezeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.