Úkol na lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Imperátor-cz, 3/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,mám zapnutý úkol JSOU MEZI NÁMI na 500 goliath a 500 vengence bohužel se mi stále nepřipisují po sestřelení do úkolu na nepřátelských mapách,včera jsem zabil jedno goli na domací mapě a ten se kupodivu připsal,ale v úkolu není napsáno,že to mám lovit jen na domácí mapě.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    -Imperátor-cz: problém je spíše v tom co střílíš. Do úkolu se totiž připisují jen základní lodě Goliath a Vengeance (mohou mít nasazený i design). Pokud střílíš ty goliathy a vengeance, které se po novu staly samostatnými loděmi (např. Spectrum, Veteran, Lightening, Pussat, Surgeon atd.), pak tyto se do úkolu nepřipisují. I mně to připadá jako chyba a tento problém je již nahlášen na BP. Musíme počkat, jak se k tomu postaví.

    Další dotazy k tématu směřuj do diskuze: DISKUZE: M.A.S.Q.U.E. Shiplookz™ – časté dotazy

    Zde najdeš i odpovědi na spousty otázek.
     
  3. Tak sem si našel 3 goli na 2-4 základní ks,ale dva byly desingem bastion tak se nepřipsalo do úkolu a ten třetí kupodivu byl základní bez desingu a ani ten se mi nepřipsal do úkolu .
     
  4. 1980milan

    1980milan User

    časom to dúfam opravia lebo neviem si predstaviť v dnešnej dobe zostreliť 500 základných golikov či vengeance hlavne keď veľa hráčov ma rozpracované úlohy a teraz by dali takúto trvalú zmenu a nemyslím to že by bol problém ich zostreliť ale takú loď nájsť :D a nejedná sa len o tieto dve ale aj ostatne málokto hra na základných lodiach.Viem že raz v ďalekej minulosti :D už raz úlohy menili a tam všetky rozpracované ukončili a pripísali odmeny stačilo ju mať len rozrobenú ale nemyslím že to bude tak aj teraz
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Problém s úkoly je známý, nezbývá bohužel než čekat za opravu. Viz. oficiální oznámení na které sem dal odkaz »†prchlik†«.

    Jinak to doufám není pro všechny tak tragické, loví se snad hlavně pro zábavu, ne kvůli úkolům. :) A kdo tvrdí že loví právě jen kvůli nim, může počkat až se chyba opraví, šetřit muny, nechat farmáře rozdýchat a pak na ně vletět. Vždyť ten úkol nikam neuteče.

    Více tu myslím není co rozebírat.
    Uzavřeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.