Ukol nedokončen?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D.izmid.-1989-, 8/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím mám problém dokončit ukol Exemplární případ.Plním všechny požadavky,který jsou mi tam danné.2x už sem nesplil prosím v čom je chyba?
     
  2. Korben

    Korben User

    Tak ja by som videl chybu medzi klávesnicou a monitorom. :D

    Základ je napríklad sem vložiť popis úlohy, nech nemusíme všetko hľadať. Predsa nevieme naspamäť všetky úlohy.:rolleyes:
    No a potom sa môžeme pokúsiť zistiť prečo sa ti nedarí úlohu splniť.;)
     
  3. Je to úkol na piráty. Popořadě navštiv mapu 5-1, znič piráty..atd až na 5-3.. poté zadání pokračuje : Leť k řídícímu centru, zůstaň kratší dobu než 10 min. Čas se začne odpočítávat, jakmile doletím na mapu 5-3. Letím tedy k řídícímu centru, ale jakmile uběhne 10 min, vždy mi to napíše: úkol nesplněn.
    Stačí to takhle ? :)
    Ať nad tim dumám jak chci, nemyslím si, že dělám chybu já, ale že je ta chyba systémová.
     
  4. Korben

    Korben User

    AK máš v popise len to aby si letel k riadiacemu centru a nieje tam napísaná mapa, tak by si mal letieť na domácu základňu x-1 mapa a tam kliknúť na ikonu kontrolného centra.
     
  5. Aha tak to nenapadlo mohlo to tam být také napsané.No doufám že po třetí to vyjde díky.
     
  6. Logan

    Logan User

    Tak nam daj vediet ci je to uz ok ;)
     
  7. Díky ukol splněn.Aspon jsem se poučil
     
  8. Zafod

    Zafod User

    Jak by jsi si takové zadání úkolu představoval?
    Třeba: Pilote pozor! Pro dokončení úkolu, musíš po splnění všech částí úkolu, leť k řídícímu centru. U řídícího centra, náš drahý pilote, klikni na ikonu řídícího centra. Pozor pilote, zůstaň kratší dobu než 10 min.

    Proč se mi povedlo tyto úkoly splnit, aniž bych tuto instrukci četl? (to že jsem lepší vynech :D)
     
    Logan tohle ocenil(a).
  9. Logan

    Logan User

    Takze povazujem za vebavene a uzatvaram.

    Lock!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.