Úkol - nepřičítání se lodí

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☻††»P€ŤA«††☻, 1/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj...přejdu přímo k věci. Mám rozdělaný úkol ,,Bleskvý válka" kde mi zbývá sestřelit poslední 3 citadely. Už jsem měl to štěstí 2 sejmout ale nepřičetly se. Kde je problém? (podmínka je nepřátelské, a obě byly vru...jsem eic). Za konstruktivní přístup díky :)
    [​IMG] 72033433
    CZ 2
     
  2. Malcolm

    Malcolm Guest

    Bohužiaľ, momentálne je v zápočte lodí do úloh chyba a pričítajú sa iba základné verzie lode. To znamená že do úlohy sa Ti pripočíta Citadel, ale nie Citadel veteran a Citadel Elite. Doporučujem počkať pokiaľ sa chyba opraví.
     
  3. Malcolm

    Malcolm Guest

    máš ešte nejaké otázky k téme?
     
  4. ne, můžeš lock
     
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    A ako dlho to ešte môže trvať? Vzhľadom na to, že sa to ťahá už pomerne dlhú dobu.
     
    Naposledy upraveno: 1/8/16
  6. Celkem mě o štve...o tomto jsem nevěděl, investoval do boosteru a munice a lovím zbytečně...o_O
     
  7. Malcolm

    Malcolm Guest

    ja lovím kvôli RB a dobrému pocitu ;-) nepozerám na to či mám úlohu, alebo nie.

    -baghira2- to bohužiaľ nevieme. Chyba je hlásená.

    Považujem tému za vyriešenú.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.