úkol :)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem oops.eu, 20/9/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    [​IMG]
    Čau, potřebuju radu, mám už dlouho přijmutý tento úkol a chci ho splnit, ale ta brána se mi nikdy nezobrazila, co mám udělat abych ji mohl udělat? :)
     
  2. A nenapadlo te podle toho Cold, ze je to zimni brana? Tzn. ze ted neni dostupna, jeste stale mame leto, ikdyz to tak nevypada. :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Sentiero

    Sentiero User

    Tento úkol splníš jedině pokud bude k dispozici zimní brána (studená vlna, jak je v úkolu). Ta se zobrazuje na x-4 pve. Pokud ti ani tak nepůjde splnit, tak ho budeš muset zrušit a přijmout aktuální úkol. Samozřejmě za předpokladu, že tato akce bude ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. oops.eu

    oops.eu User

    To mě napadlo taky, ale nechci čekat do zimy jestli to vůbec půjde... Proto jsem napsal sem, jestli mi nějakej admin/mod/... poradí/řekne, že mi bránu aktivuje a nebo řekne to samé co vy. ;)
     
  5. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tu bránu ti nikdo neaktivuje,brána bude určitě dostupná v zimě,aspon to tak vždy bylo.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Warden

    Warden User

    oops.eu: Bránu ti nikdo speciálně nemůže aktivovat. Doporučuji ti úkol zrušt, neb přicházíš (vlastně jsi už přišel) o spoudtu atraktivních úkolů v různých akcích. Pokud bude BP akci opakovat a tato brána bude tedy opět k dispozici, tento úkol bude pravděpodobně dostupný znovu a budeš jej moci opět přijmout.

    Máš ještě k danému tématu nějaký dotaz?
     
    oops.eu, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Neviem aká je odmena za tú misiu, ale môže sa stať že si tú misiu dá dvakrát ? Myslím to tak že túto by si nechal do zimy splnil ju a potom by mal ešte tohtoročnú.
     
  8. oops.eu

    oops.eu User

    gembler11111 přesně nad tím jsem taky přemýšlel, ale těžko říct jak to systém vyvodí a jestli vůbec bude letos stejná mise :)
    Warden to je škoda, ale díky. Si borec. ;)
     
  9. Warden

    Warden User

    gembler11111: No, nemyslím si, že se mu podaří aktivovat bránu dvakrát, ale je to na něm, jak se rozhodne.

    oops.eu: Je pravda, že do prosince chybí již jen pár měsíců, ale na druhou stranu určitě bude do té doby ještě i nějaká další akce a tím pádem i úkoly. No je to na tobě.
     
    oops.eu a -baghira2- tohle ocenili.
  10. oops.eu

    oops.eu User

    oki, díky. ;)
     
  11. Warden

    Warden User

    Považuji tedy za vyřešené.

    LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.