Ukolky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «°”˜¨AiR¨˜”°»[LuaFe], 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj, přihlasil jsem se asi po dvou týdnech stim že problemy s ukoly měli být vyřešeny, jde o ukoly kdy mame sestřelit 750goliath mě se to seklo na 666 a dal už to nejde jen v připadě že sestřelim goliatha bez desing což je šance 1:100 bude nějak brzy tento problem vyřešen? děkují
     
  2. *pursuer*

    *pursuer* User

    Uz sa to tu neskutocne vela krat riesilo.Keby mali nejake informacie o tom,kedy to bude poriesene,tak uz davno sa to dozvies na fore,lenze informacie k tomu este nie su.Treba cakat.
     
  3. Mňa to tiež mrzí, úlohy na zostrel protivníkov mám urobené a visia mi tam tie na konkrétne lode....lov je hlavný dôvod prečo DO hrám, strielať dookola NPC ma teda veľmi nebaví.....samozrejme loviť sa dá aj bez úloh, ale predsa len je takto väčšia motivácia....
     
  4. *pursuer*

    *pursuer* User

    Rasputinn13 - to nie si sam,komu vysia ulohy,ale co sa da robit,ked je v hre dost vela problemov a nestihaju odstranovat vsetko.Je to narocne dat vsetko do poriadku a chce to cas.Ja mam ulohu na citadel a uz tak bolo narocne najst taku lod a nie este teraz,ked s designami sa nerataju,ale ostava len pockat.
     
  5. jasné ja to chápem.....
     
  6. přesně tak kvuli bitvě s hrači to hravam tež :D a nevim 2 týdny jsem se nepřihlasil a nevyřešeno, tak nevim či počkat třeba měsic než se problem vyřeši?
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Problém sa rieší a je nahlásený

    všetci veríme, že sa vyrieší čo najskôr. Kedže otázka bola zodpovedaná tému uzatváram

    Prajeme príjemnú hru
    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.