ůkoly

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem K-L-O-F-A-N, 13/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. včera začala akce spousta ukolu když sem je udelal zjistil sem že jdou delat znovu chci se zeptat jestli můžu nebo aby to nebylo jko minule jk za to banovali když udelali ukol vicekrát pokud to de tk za jeden den si hráč vybaví lod lf-4 kama komplet což vzhledem k tomu jk dlouho sem je sháněl kolik let tk dost blbý tah od BP DĚKUJI ZA ODPOVĚD a ještwe sem to napsal dolu omlouvám se a na ten sepron se jmenuje ukol kočovná chátra ten vidim znova k lf-4 sem se nedopstal radsi pres nej zatím
     
    Naposledy upraveno: 13/4/17
  2. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Naposledy upraveno: 13/4/17
  3. dobry den udelal jsem ukoly skryty nepritel a objevily se mi znova muzu je udelat nebo je to chyba ve hre dekuji za odpoved rampepurda70
     
  4. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

  5. Mamina71

    Mamina71 User

    když už se tu píše o úkolech, tak se také dovolím zeptat. mám nabraný úkol "Skrytá Agenda". Nepamatuji se, kdy jsem jej nabral, ale je tam zadání zničit 10 ks I-Gygerthrallů, na mapách 4-1, 4-2, 4-3, 4-5.
    Bohužel na žádné z těchto map nemohu I-Gygerthrall najít, zkoušel jsem to naposledy dnes v noci, vyhledávací CPU i radary mám.
    Je to již neplatný úkol ?
     
  6. miki.no1

    miki.no1 User

    Mamina71 ano uloha uz nejde splnit , bola platna kym bola Hitac akcia a vajicka na mapach. (predosla akcia)
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Niektore misie z akcie su opakovatelne, no ak sa znovu objavi neopakovatelna misia, ide o chybu.

    Porblem som nahlasil a priradil mu vysoku prioritu, snad po sviatkoch problem poriesia. Ulohy nerobte opakovane ak ide o jednorazovy druh ulohy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Borat

    Borat User

    Neaktuálna tema.

    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.