Ukradení učtu-co mám dělat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem REBEL-Is-Back, 8/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chci se zeptat ,co je dobrý vědět když mi někdo ukradne učet.Vim že je důležitý vědět BIG číslo či ID.A co dál ? Nikomu nedávat udáje,když nepožádám o změnu já tak v emailu neklikat na změnu emailu či hesla.Ještě něco ? Pomůžou třeba screeny ?
     
  2. Pokud nikomu nesdělíš přístupová hesla k účtu a emailu, tak se nemáš čeho bát. Samozřejmě, ta hesla taky musí být "kvalitní" - žádné "pustmetam" apod. :)
     
  3. Korben

    Korben User

  4. Todle mi pomůže jen když mám učet a když mi někdo už ukradne učet
     
  5. Korben

    Korben User

    Ak ti niekto účet už ukradne, tak jediná možnosť je nahlásiť krádež na polícii.
    Účet ti už nikto nevráti.
     
  6. Tak to je s prominutim trošku padlí na hlavu né ?
     
  7. Korben

    Korben User

    No nieje to padnuté na hlavu. Mnohý hráči zdieľajú účty a potom sa čudujú že im niekto účet ukradne. Ďalší predávajú účty, zas ich niekto nevyplatí, tak ho chcú späť a pod.
    Tak že účet sa dá ukradnúť len tak že prezradíte svoje údaje, nie len na účet , ale aj na email. Či už vedomé alebo nevedomé.

    No a keďže na krádež účtu je potrebná zmena emailovej adresy a to je podmienené potvrdením na autorizovanej adrese, tak to znamená že sa ti na email niekto dostal, čo je už trestný čin.
    Ak si zmenu nepotvrdil sám, tak sa ti niekto dostal na účet a to tiež nieje možné bez prístupových údajov.

    Kto si neváži svoj účet, tak o neho príde. V oboch prípadoch to je porušenie bezpečnosti a tak sa tieto účty nevracajú.

    Nikdy sa ti nikto nemôže dostať na účet , ak dodržiavaš bezpečnostné pravidla a hlavne ak nedávaš nikomu údaje.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za vyriešené v plnej hodnote.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.