Podpora ukradený účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Temný-Anděl-vpi-1, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prosím poraďte, pár dní jsem se nepřihlásila z důvodu stěhování. Dnes mě po zapnutí PC, mejlová schránka informovala o podezřelém přihlášení na můj email z ruska ať si změním heslo, což jsem hned udělala a když jsme se teď chtěla přihlásit do hry tak mi to hlásilo neexistující heslo. v koši mejlu jsem našla změnu emailu k účtu v ruštině z 25.2. Mohu se proti tomu nějak bránit? Díky Temný_Anděl_*VPI-1*
     
  2. Borat

    Borat User

    Ahoj,

    Budeš si musieť napísať na podporu hry. Tam to s tebou už vyriešia. Tu ani to nemáme ako riešiť.
     
  3. neboj učet je este funkčny dražiš Sentinela v tyzdnovej drazbe za 1 111 111 kreditov
     
    -baghira2- a *Firefox1* tohle ocenili.
  4. IsostaR**

    IsostaR** User

    Dražíš sice sentinela, jenže hodnost máš astronaut začátečník a při rozkliknutí profilu jsou informace nedostupné. Každopádně přeju hodně štěstí :/
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Pokial su informacie nedostupne, v tom pripade je ucet odstaveny a zablokovany.

    Kazdopadne hrac si toto musi riesit sukromne cez podporu hry, tu to neriesime.

    Hrac odoslany na podporu, LOCK
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.