Ukradený účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -MAT-, 6/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -MAT-

    -MAT- User

    Zdravím,

    Byl my od cizen účet, nevím co neb jak to řešit ale když to nevyjde tu na forum tak to pak zkusím přes Policií, budu rád když tak bude i BAN, Napište my prosím co všechno potřebujete vědět k tomu aby se to dobře vyřešilo...Děkuji všem už předem kteří to rádi a v klidu semnou vyřeší.
     
  2. Korben

    Korben User

    Jediná možnosť je ohlásenie na polícii.
     
  3. -MAT-

    -MAT- User

    zjistil sem už i IP adresu toho kdo se my dostal na mejl. Mám i ID svěho učtu, nepomohlo by vám něco, co mám udělat proto aby jste s tím něco udělaly ? já mám fakt všechno, řešení přes policií bych řešil jen při posledním možností.
     
  4. Korben

    Korben User

    Nie nepomohlo, toto musí jednoducho riešiť polícia. To že sa ti niekto dostal na email, je trestný čin a tak riešenie kradnutých účtov je len cez políciu , inak to riešiť nemôžeme a na fóre to vôbec ani neriešime.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. -MAT-

    -MAT- User

    ok no, díky za vyřešení.
     
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Jasne res to pres podporu a hlavne nezapomen rict na policii ze se na uctech stridate snad cely klan. Poradne projedu Vas klan a to Vam pak ani policie nepomuze.

    Nic k reseni a uzamknuto.

    LOCK
     
    Crystal a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.