:( ukradnutý účet

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem adminpomoc, 8/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. adminpomoc

    adminpomoc User

    Dobrý deň chcel by som som sa spítať či by ste mi nevrátili účet... lietam si po mape a zrazu ma to vyhodí reconectnem dark orbit a píš zlé heslo. Pri tom nvedel nikto moje meno ani heslo ani na email. Prosím dal som do toho velké peniaze tak prosím admini.
    Priložím aj screeny. Bolo to na CZ3. ID neviem ale staré heslo ano.

    Negatíva pre mňa obrovské.
    Pozitíva žiadne.

    ďakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    Ak ti ukradli účet, tak krádež musíš nahlásiť na polícii. Účet sa len tak ukradnúť nedá.
    Bez ID alebo BIG čísla , ti účet nikto nenájde a aj keby si tieto identifikačné údaje vedel, tak účet ti nikto nevráti.
    Tak že jediná možnosť je nahlásenie na políciu a potom keď bude polícia kontaktovať BP, bude účet trvalo zablokovaný.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Jen malý dotaz, který mi vrtá hlavou. Pokud by policie rozhodla o navrácení účtu původnímu majiteli, BP by tento pokyn ignoroval?
     
  4. No policie takový příkaz určitě dát nemůže, maximálně soud.
     
  5. Korben

    Korben User

    TRIXT Polícia len vyhľadá páchateľa a potrestá ho ale ukradnutý účet sa už majiteľovi nevráti a pochybujem že by o tom rozhodol súd, keďže majiteľom účtu je BP, hráč si ten účet len prenajíma.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: Takže i kdyby policie prokázala, že účet patří původnímu majiteli, pak BP mu nevyjde vstříc. A pokud to vezmu do důsledků, tak i to zablokování je na BP neb je to jejich účet. Ale to BP dle informací zde provede. Opravdu moc nechápu, proč si BP stanovilo taková pravidla (blokovat ano, vracet ne). Snad jedině proto, aby potrestalo lehkomyslné hráče, co nedbali na bezpečnost účtu.

    PetriCZech™: Když to vezmeš do důsledku co jsi napsal, tak ani blokování účtu nemůže policie nařídit. Opět jen případně soud (např. jako předběžné opatření). To, že BP něco udělá jen po jednání s policií, je vlastně jejich vstřícný krok.

    P.S. Korbene, vlastně jsem si našel tvoji odpověď ve vlákně Ukradení učtu-co mám dělat. Prostě je to trest za lehkovážnost
     
    Naposledy upraveno: 8/4/14
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Trixt a kde BP ma jistotu ze ucet majitel neprodal a pak se ho nesnazi dostat zpet.
    Proste pro tyto pripady a podobne se kradene ucty nevraci.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Belgam: No, předpokládal jsem, že by to mělo být předmětem šetření policie. Ale těch důvodů proč nevracet účty asi bude více.
     
  9. Logan

    Logan User

    Z BP prislo stanovisko, ze hrac musi kontaktovat policiu a ta nasledne kontaktuje BP co sa deje dalej uz nevieme.
    Ani to ako to potom riesia, ak niekto ma taku skusenost moze to sem kludne napisat, co sa dialo :)

    Ma autor este nieco k teme?
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Považujem za zodpovedané, odpovede tu padli a toto ide mimo nás.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.