Uloha

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem aFeS*™, 8/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. aFeS*™

    aFeS*™ User

    caute.mam zapnutu ulohu Vodcova skryša a vsetko som v nej splnil uz len mi treba letiet ku kontrolnemu centru s oznacenim vykricnik.letel som tam a nic...presiel som vsetky mapy kde je to kontr.centrum a stale nic.a ostatne uz mam vsetko spolnene a mam to aj zelenym oznacene ze hotovo...nehcapem..co to je? robte s tym nieco
     
  2. Korben

    Korben User

    Bol si aj na základni tvojej firmy , teda 1-1 ?
     
  3. Let na domovskou x-1 a az budes u Nyx tak ho otevri. Po otevreni by se to melo automaticky dokoncit.
     
  4. aFeS*™

    aFeS*™ User

    Bol som vsade..aj na 1-1 aj 1-8 aj 1-4 aj 1-5 anic
    --------------------
    otvoril som to na kazdej mape a nic
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/2/14
  5. Korben

    Korben User

    aFeS*™ nepíš viac príspevkov pod seba, ale použi tlačítko upraviť pod svojím príspevkom.
    Choď na mapu 1-1 , zapni si okno s úlohou, doleť na základňu a tam klikni na nyx, ale okno s úlohou maj zapnuté.

    Edit: Prečítaj si poriadne Jak správně přispívat na forum? . Je prísne zakázané mazať príspevky , do ktorých už niekto odpovedal.
    Ak by si nebol nováčik , tak už by si mal ban na fórum. Témy neslúžia len pre teba ale aj druhým hráčom ktorý majú rovnaký problém ako ty.
    Stačilo napísať že sa už problém vyriešil a nie namiesto toho mazať tému.

    Uzavreté, LOCK.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/14
    aFeS*™ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.