Úlohy na hráčov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ••†GHØSTΣR†••, 1/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím. Dlhšiu dobu som nehral a nerobil úlohy ale všimol som si že úlohy na hráčov sú už opravené. Ale v úlohe "smysluplné šílenstvý" mám stále zničiť nepriatelske goliath 500x nepriatelsku vegu 500x. Máte túto úlohu opravenú či má byť taká ako bola predtým? lebo zničiť 500x vegu či golika alebo čokolvek ine bez dizajnu je fakt dosť ťažke kedže už aj flaxiky lietaju s dizajnmi.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Tak na tyhle úkoly asi zapomněli, stejně jako na 10 citadel. Ty už snad bez designu nelítají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ty úkoly na hráče cca do levelu 17/18 nějak opravili, že se daj splnit, ale úkoly co jsou od vyšších levelů a je tam určený typ lodě jako např. znič nepřátelské goliath, tak ty stále nefungují. Buď BP zapomnělo, že na hráče jsou úkoly i od vyšších levelů, nebo se jim do toho už nechtělo. Třeba to opraví, třeba ne, uvidíme zase časem.
     
  4. kecky_FT

    kecky_FT User

    Dobrý den mám stále nefunkční dva úkoly, teda oni jsou funkční ale nejde je udělat jelikož lodě bez dizajnu nelítají, je to úkol Lynčování a Smysluplné šílenství. Rád bych věděl zda se tyto úkoly také opraví nebo ne jelikož j mám rozdělané a nejdou dokončit.

    Děkuji za odpověď co s tím mám dělat?
     
    ••†GHØSTΣR†•• tohle ocenil(a).
  5. Tiež by som bol rád keby opravia tu úlohu smysluplné šilenstvi lebo tam mam už hotove 100 hračov na piratskych mapach.. 147 aegis zo 150... proste mam ju pekne rozrobenu.. ale problem je ten že nikde na servery už loď bez dizajnu nenajdete.
     
  6. Borat

    Borat User

    Viem, že niektoré úlohy sú ešte nezmene, ale skúsim sa opýtať či s tým niečo budú robiť a kedy by to mali v pláne.
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pokiaľ úloha nie je bližšie špecifikovaná na určitú mapu, bolo by dobré pravidelne hľadať aj na R-Zóne.
    Z času na čas sa objaví základná loď súpera, ktorá by sa do úloh na hráčov mohla náramne hodiť.

    Stačí len hľadať, nevzdať to, kontrolovať R-Zónu pravidelne a vytrvať v trpezlivosti. Iné nám neostáva. ;)
     
  8. berie sa R-zona ako nepriatelská mapa?
     
  9. Borat

    Borat User

    Je to PVP zóna takže mala by sa brať ako nepriateľska mapa. No treba to vyskúšať nakoľko takéto úlohy som tam ešte nerobil.
     
  10. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Zatiaľ nemáme info o úlohach, ktoré stále neboli vyriešené. Verím, že nebudeme čakať zas rok na ne, zatiaľ sa musíme zmieriť s tým, že nie každá funguje no.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Osobně sem plnil na R-Zone úkoly na nepřátelské hráče a ono to jde.
    Vlastní skušenost. Díky tomu sem dávněji splnil několik úkolů na cz3.

    A byl sem s tím moc spokojenej. Bylo to minulého roku.
    Také to zapsalo každou sestřelenou loď soupeře. Moc mě to potešilo. ;)
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jessie?? A je tento problém nahlášen na BP , nebo nemáme odpovědi na tuto otázku?
     
  13. Borat

    Borat User

    Všetko je hlásené. Hneď ako dali nové úlohy tak hráči zistili, že nie sú všetky opravené aj keď sa čudujem prečo to neurobili ešte pred spustením na live servery nakoľko tie pvp úlohy boli najskôr na test servery.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.