Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Za vším hledej piráta
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Ti zatracení piráti si nedají pokoj! To oni prozradili vetřelcům polohu našeho konvoje a teď jsou Kristalloni na cestě sem! Slétají se jako mouchy na lep! Typičtí piráti, nechat za sebe dělat špinavou práci jiné! Věř mi, já vím, o čem mluvím!

  Popis EIC:
  Zase ti piráti! To oni prozradili vetřelcům polohu našeho konvoje. Další Kristalloni jsou na cestě sem, s piráty v závěsu. To je jim podobné, posílat jiné, aby za ně udělali špinavou práci! Ale naše zkušenosti s MMO nás naučili, jak se proti takové taktice bránit!

  Popis VRU:
  A zase jsou tu piráti, aby nám ztěžovali život! Opravdu by mě zajímalo, co jsou tihle nezmarové vlastně zač. To oni prozradili vetřelcům polohu našeho konvoje. Typičtí piráti, nechat za sebe dělat jiné špinavou práci! Připomínají mi MMO!

  Přehled:
  [​IMG] Znič Interceptor 0/35
  [​IMG] Znič Barracuda 0/20
  [​IMG] Znič Uber Kristallon 0/1

  Odměna:
  BZ 7387000
  Uridium 556
  Kredity 160000
   
  Gulot tohle ocenil(a).
 2. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Závěrečný úkol levelu 16
  Exemplární případ
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Nikdo uz nemluví o míru, no není to skěle? Ten problem s piráty se ale nevyřeší sám. Mají zálusk na naše zásoby? Ať si nechají zajít chuť! Ukáž im jak se do dělá - MMO pamatuje na své pirátské kořeny. Přeneseme boj do jejich domovských sektorů a uděláme z nich odstrašující příklad! Pokud uspějeme, nikdo už nebude spochybňovat naši sílu a schopnost vypořadat se s každou hrozbou bez cizí pomoci! Neber na nepřátelské piloty žádny ohled - čas na milosrdenství už dávno pominul!

  Popis EIC:
  Ty absurdní pokusy o nalezení mírového řešení jsou konečně minulostí. Jaká úleva! Je nejvyšší čas, abychom se vypořádali s tou pirátskou chátrou! Pŕeneseme boj do jejich domovských sektorů a uděláme z nich odstrašující příklad! To by mělo konečně umlčet všechny pochybovače a přesvědčit veřejnost, že jsme dostatečně silní, abychom touto cestou války kráčeli sami. Neber na nepřátelské piloty žádny ohled - žádné slitování, žádní zajatci! Znič jech co možná nejvíc!

  Popis VRU:
  Na mírové rozhovory si už dnes nikdo ani nevzpomene. Jedna starost z krku. Teď je čas přenést boj do domovských sektorů pirátů a udělat z nich exemplární připad! Pokud uspějeme, přesvědčíme věrejnost i ty nahoře, ze dokážeme překonat každou překážku, kterou před nás vesmír postaví, a bez cizí pomoci! Znič co nejvíc nepřátelských pilotů a neber žádné zajatce - čas na řeči už dávno pominul!


  Přehled:
  [​IMG] Popořadě:
  [​IMG] Navštív mapu 5-1
  [​IMG] Na souřadnicích 75/75
  [​IMG] Znič Interceptor 0/40
  [​IMG] Znič Barracuda 0/30
  [​IMG] Sbírej Palladium 0/150
  [​IMG] Navštív mapu 5-2
  [​IMG] Na souřadnicích 100/65
  [​IMG] Prodej Prometium 0/10
  [​IMG] Na mapě 5-2
  [​IMG] Znič Saboteur 0/25
  [​IMG] Znič Annihilator 0/10
  [​IMG] Navštív mapu 5-3
  [​IMG] Leť k řídicímu centru
  [​IMG] Zůstaň kratší dobu než 10:00 0:00​

  Odměna:
  Čest 3000
  BZ 14000000
  Kredity 320000
  Extra-energie 50

  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:

  • Plenitelé
  • Pýcha předchází pád
  • Vítězství na celé čáře
  • Mezi supy
  • Hnízdo pirátů
  • Pod pirátskou vlajkou
  • Štika v rybníce
  • Píchnutí do vosího hnízda
  • Upadající morálka
  • Kreativní vedení války
  • Tání ledů
  • Mrhání časem
  • Odvážný plán
  • Poznej svého nepřítele
  • Naštvaní šéfové
  • Kauza MMO
  • Kauza VRU
  • MMO musí pykat!
  • VRU musí pykat!
  • Všude dobře, ve válce nejlépe
  • Cena války
  • Konvoj v nesnázích
  • Za vším hledej piráta
   
  Gulot tohle ocenil(a).
 3. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  LEVEL 17

  Totální válka

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Můj starý pirátský čich se nikdy nemýlí: Představenstvo oficiálně přerušilo veškeré diplomatické vztahy s ... no vlastně se všemi! Piráti si myslí, že mají navrch, ale nám koluje v žilách krev prvních kolonistů Marsu! My se nebojíme nikoho a ničeho!


  Popis EIC:
  Veškeré diplomatické vztahy byly oficiálně přerušeny. Pro EIC již není cesty zpět - pouze vpřed." Piráti si myslí, že nás mohou porazit, ale my pozemšťané jsme přežili invazi Sibelonů na Zemi a i dnes se ubráníme proti komukoli a čemukoli ... bez cizí pomoci!


  Popis VRU:
  Vnitřní kruh oficiálně přerušil veškeré diplomatické vztahy. Konečně těm nahoře došlo, že nikoho nepotřebujeme. Ubráníme se proti komukoli a čemukoli ... bez cizí pomoci! Ani pirátů se bát nemusíme! Oblačná města na Venuši neplodí omezence a slabé nátury!


  Přehled
  [​IMG] Znič Interceptor 0/60
  [​IMG] Znič Barracuda 0/45​

  Odměna
  BZ 14805000
  Uridium 582
  Kredity 170000
   
 4. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Boj naslepo
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Ať se nám to líbí nebo ne, dokud nebudeme vědět, proti čemu stojíme, zůstávají naše střety s piráty bojem naslepo! Já ale stále věřím, že brzy nějakého přivedeš. Do té doby se nezatěžuj myšlenkami na válku - naši vojáci statečně drží pozice!


  Popis EIC:
  Už nemůžeme dále přehlížet fakt, že naše útoky proti pirátům zůstanou neúčinné, dokud nezjistíme, proti čemu vlastně stojíme. Koukej nám obstarat živý exemplář! O válku se zatím nestarej - naši vojáci se prozatím obejdou bez pomoci Škorpiónů!


  Popis VRU:
  Piráti jsou pro nás stále velkou neznámou. Dokud to tak zůstane, je veškerá obrana proti nim marná. Musíme vypátrat, s kým to vlastně máme co do činění. Žádný strach, naši vojáci dokáží prozatím udržet pozice i bez pomoci Kober. Ale ať to netrvá moc dlouho!


  Přehled
  [​IMG] Znič Saboteur 0/35​

  Odměna
  BZ 14805000
  Uridium 394
  Kredity 170000
   
 5. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Dobročinný spolek
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zatraceně, piráti se dozvěděli o našem záměru chytit jednoho z nich a pořádně zamíchali kartami! Velkoryse vyzradili polohu a sílu našich jednotek snad každému broukovi v tomto sektoru! Nesnáším falešné dobrodiní! Lordakium se objevili jako první, takže jako první zemřou!


  Popis EIC:
  Piráti jsou naší snahou chytit jednoho z nich zjevně podrážděni. Velkoryse vyzradili polohu a sílu našich jednotek všem vetřelcům na světelné roky daleko! Nesnáším falešné dobrodiní! Lordakium zabrali na návnadu jako první, takže je jen fér, aby se i jako první smažili!


  Popis VRU:
  Piráti se museli dozvědět, že jim jdeme po krku! Rozhodli se řádně zamíchat kartami – vyzradili polohu a sílu našich jednotek celé Orbitě. To bylo od nich chytré a štědré, ale já nemám pochopení pro falešná gesta dobré vůle! Brzy se to tu bude hemžit vetřelci. Lordakium už jsou tady!


  Přehled
  [​IMG] Znič Annihilator 0/25​

  Odměna
  BZ 14805000
  Uridium 407
  Kredity 170000
   
 6. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Přísaha pomsty
  [​IMG]


  Popis MMO:
  Pár velkých Mordonů nejspíš omrzel život! Museli zachytit vysílání pirátů a skočili na jejich návnadu. Přísahám, že až odklidíme z cesty tu vetřelčí chátru, donutíme piráty zaplatit za všechny škody, které nám způsobili! Drž je našim frontovým jednotkám od těla!


  Popis EIC:
  Několik velkých Mordonů skočilo pirátům na návnadu. Pokud tak zoufale touží po smrti, budiž! Jakmile se vypořádáme s vetřelci, spočítáme to pirátům za všechny škody, které nám způsobili! Dokud budou naši vojáci zaměstnáni na frontě, jsou piráti naši největší prioritou!


  Popis VRU:
  Dalšími pány na holení jsou Mordoni – nejspíš také zachytili vysílání pirátů. Ujišťuji tě, že piráti tvrdě zaplatí za všechny ztráty, které nám způsobili, ať už přímo, nebo nepřímo! Dokud budou naši vojáci zaměstnáni na frontě, zůstávají piráti naši největší prioritou.


  Přehled
  [​IMG] Znič Boss Lordakium 0/15
  [​IMG] Na mapě 4-5
  [​IMG] Znič Uber Lordakia 0/35​

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 1100
  Kredity: 170000
   
 7. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Všemi mastmi mazaní
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Není divu, že sem první vlna brouků dorazila tak rychle: Měli v patách Kristallony! Ti mi nedělají starosti – můžeme je snadno vyřídit, ale už mě rozčiluje, jak ti zatracení piráti manipulují s našimi nepřáteli a poštvávají je proti nám! Jsou mazaní, až moc mazaní ... a nebezpeční!


  Popis EIC:
  S tolika Kristallony v patách je pochopitelné, že sem první vlna vetřelců dorazila tak rychle! Znervózňuje mě, jak snadno dokáží piráti s vetřelci manipulovat. Dobře bojují, jsou inteligentní a využívají proti nám naše nepřátele. Neznám žádné vetřelce, kteří by takto přemýšleli a jednali. To mi dělá starosti.


  Popis VRU:
  Teď už je mi jasné, proč se tady první vlna vetřelců objevila tak rychle: Měli v patách Kristallony! Tihle piráti přemýšlí a jednají způsobem, jaký jsme nepozorovali u žádných jiných vetřelců – jsou vysoce inteligentní, silní a neohrožení. Pomalu mi začínají dělat starosti.


  Přehled
  [​IMG] Znič Boss Kristallon 0/15
  [​IMG] Znič Uber Kristallin 0/30​

  Odměna
  BZ 14805000
  Uridium 2880
  Kredity 170000
   
 8. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Protegiti v dárkovém balení
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Nerad to přiznávám, ale to vysílání byl od pirátu geniální tah! Souřadnice, které rozeslali, navedly vetřelce přímo do cesty Cubikonu, no a hádej, koho teď mají za patami! Správně, Protegity, hodně Protegitů! Až je vyřídíme, měli bychom mít na nějakou dobu od vetřelců pokoj.


  Popis EIC:
  Říkám to jen neochotně, ale to vysílání byl od pirátů chytrý tah! Souřadnice, které rozeslali, navedly vetřelce přímo do cesty Cubikonu. Teď je pronásleduje roj Protegitů, o které se musí někdo postarat. Hádej Kdo! Potom bychom už ale měli mít od vetřelců nějakou chvíli pokoj.


  Popis VRU:
  Komu čest, tomu čest – ten přenos byl od pirátů brilantní tah. Souřadnice, které rozeslali, navedly vetřelce přímo do cesty Cubikonu, což aktivovalo jeho obranné mechanismy. Teď vetřelce pronásleduje roj Protegitů, o které se musíme také postarat! Potom bychom už ale měli mít od vetřelců pokoj.


  Přehled
  [​IMG] Znič Protegit 0/20

  Odměna
  BZ 14805000
  Uridium 150
  Kredity 170000
   
 9. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Kontrašpionáž
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Válka bez špionáže není válka! Sestavili jsme nový tým hackerů, který od rána do večera monitoruje komunikaci ostatních firem. A vyplácí se to! Připravují se k rozsáhlé ofenzivě do našich sektorů. To se uvidí! Zaútočíme jako první – útok je nejlepší obrana!


  Popis EIC:
  Špionáž a válka jdou ruku v ruce. Sestavili jsme tým hackerů, který dnem i nocí monitoruje komunikaci ostatních firem. Podařilo se jim zachytit zprávu o připravovaném útoku na naše pozice. Jak napsal Sun Tzu: "Jednej pohotově a nekomplikovaně" - zaútočíme jako první!


  Popis VRU:
  Špionáž a pozorování jsou klíčovými prvky vedení války. Náš nový tým elitních hackerů monitoruje 24 hodin denně komunikaci nepřátel. A vyplácí se to: Vše nasvědčuje tomu, že nepřítel připravuje rozsáhlou ofenzivu do našich sektorů. Připravme se na ně!  Přehled
  [​IMG] Znič nepřátelské Goliath Champion, Goliath-X, Goliath Saturn 0/15
  [​IMG] Znič nepřátelské Pussat, Tartarus, Goliath Surgeon, Vengeance Lightning 0/10

  Odměna
  Čest 1000
  BZ 14805000
  Uridium: 1250
  Kredity: 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 10. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Blesková válka
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Náš preventivní útok byl úspěšný! Nepřátele to nepotěšilo – jako akt pomsty proti nám poslali menší loďstvo křižníků. Přivítejte je svými žihadly, Škorpióni! Náš hackerský tým odvedl dobrou práci. Nebýt jich, nemuseli bychom tady dnes být! Zasloužili by si metály!


  Popis EIC:
  Náš pohotový útok dopadl úspěšně - dobrá práce! Nepřítel zmobilizoval několik těžkých křižníků a chystá se k odvetě. Udělejte s nimi krátký proces. Škorpióni! Nebýt našeho hackerského týmu, nemuseli bychom tady dnes být - zasloužili by si metály!


  Popis VRU:
  Nebýt našich hackerů a vás Kober, nevěděli bychom o plánované ofenzívě nepřítele a nepodařilo by se nám ho takhle zaskočit! Nejspíš to bude chtít pár vyznamenání! Nejdřív se ale musíme postarat o to malé loďstvo, které je cestě sem. Někdo zřejmě touží po pomstě!


  Přehled
  [​IMG] Znič nepřátelské Citadel Elite, Citadel Veteran, Aegis Elite, Aegis Veteran, Spearhead Elite, Spearhead Veteran0/15​

  Odměna
  Čest 1000
  BZ 14805000
  Uridium 1250
  Kredity 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 11. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Otázka hrdosti
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Ti proklatí piráti nás zase obalamutili! To oni nám podstrčili tu zašifrovanou zprávu o plánovaném útoku, aby nás zatáhli do boje s ostatními firmami a odklonili pozornost od sebe! Tím ponížili každého z nás! Pojďme té bandě ukázat, co se stane, když píchají do sršního hnízda!


  Popis EIC:
  Ti podvodníci! Ty šifrované zprávy o plánovaném útoku nastražili piráti, aby nás zatáhli do boje s ostatními firmami a odvedli pozornost od sebe! To je urážka lidské inteligence, firemního vedení a našich hackerských schopností! Ukaž jim co dokáže podrážděný škorpión! Odlet!


  Popis VRU:
  Ty zašifrované zprávy o plánovaném útoku nám podstrčili piráti, aby odvedli pozornost od sebe! Jak jsme jim mohli tak snadno naletět?! Tohle je urážka venušanské inteligence, Vnitřního kruhu a naší kontrarozvědky! Ukaž pirátům, co se stane, když dráždí Kobry bosou nohou!


  Přehled
  [​IMG] Znič Battleray 0/2
  [​IMG] Znič Interceptor 0/100​

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 588
  Kredity: 170000
   
 12. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Otázka přežití
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Po noci strávené papírováním je zpráva pro představenstvo konečně hotova. Ta záležitost s piráty přerostla z vítané výzvy v nebezpečí ohrožující samotnou existenci MMO! Jen se podívej na ty hordy vetřelců, které na nás piráti poštvali! Už nikdy je nesmíme podcenit!


  Popis EIC:
  Piráti už pro nás dávno nejsou kuriozitou. Pokud je nezačneme brát vážně, mohli by v budoucnu ohrožovat samotnou existenci EIC! Jen se podívej na všechny ty vetřelce letící sem! Nemůžeme si dovolit podceňovat nepřítele, který dokáže tak obratně manipulovat s našimi nepřáteli!


  Popis VRU:
  Ta záležitost s piráty nám začíná přerůstat přes hlavu. Nejprve pro nás představovali kuriozitu, potom výzvu a nyní ohrožují samotnou existenci VRU. Jen se podívej na všechny ty vetřelce, které proti nám piráti poštvali. Nepřítel, který dokáže něco takového, nesmí být podceňován!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Uber Sibelon 0/5
  [​IMG] Znič Uber Kristallin 0/15
  [​IMG] Znič Boss Lordakium 0/5​

  Odměna:
  BZ: 14805000
  Uridium: 920
  Kredity: 170000
   
 13. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Příležitost dělá lovce
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Tohle nejsou piráti, proti kterým bojoval tvůj dědeček! Jejich lodě jsou rychlejší, jejich technologie modernější a jsou dobře organizovaní ... a stále se nám nedaří jednoho z nich chytit! Jedna velká skupina svádí nedaleko odtud tuhou bitvu. Tohle je šance, na kterou jsme čekali!


  Popis EIC:
  "Chceš-li porazit nepřítele, musíš ho nejprve poznat." Moudrá slova. Je nejvyšší čas, abychom je přetavili v realitu. Nedaleko odtud probíhá bitva, do níž je zapojeno i velké množství pirátských lodí. Mohli bychom využít chaosu bitevní vřavy a konečně se jedné z nich zmocnit!


  Popis VRU:
  Lodě pirátů předčí ty naše v každém ohledu – to je smutná skutečnost. Musíme za každou cenu jednoho z nich chytit a prostudovat! Nedaleko odtud probíhá bitva, do níž je zapojen velký počet pirátů. Využij chaosu bitevní vřavy a obstarej mi už konečně jeden živý exemplář!


  Přehled
  [​IMG] Znič Interceptor. 0/45
  [​IMG] Znič Barracuda. 0/35
  [​IMG] Znič Saboteur. 0/25​

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 726
  Kredity: 170000
   
 14. =Marvin=

  =Marvin= Guest

  Odvaha pod palbou
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Nejsme jediní, kdo si na piráty brousí zuby, a oni to dobře vědí! Jejich posily jsou na cestě – letka těžkých křižníků a několik Kristallonů. Odvahu, piloti! To není nic ve srovnání s útrapami, které musí dennodenně snášet naši naši vojáci na frontě! Pokud neustupují oni, nesmíme ani my!


  Popis EIC:
  MMO a VRU se stejně jako my snaží chytit živého piráta. A piráti to dobře vědí. Zavolali pro posily - Kristallony a několik těžkých lodí s hrozivou palebnou silou! To pořád není nic proti útrapám, které musí den co den snášet naši frontoví vojáci.
  Vezměte si z nich příklad a bojujte jako lvi!


  Popis VRU:
  Vůbec mě nepřekvapuje, že se MMO a EIC také pokouší chytit živého piráta. Není to koneckonců poprvé, co kopírují naši taktiku. Piráti si přivedli posily – Kristallony a několik silných lodí. Neztrácej kuráž, naši frontoví vojáci čelí den co den mnohem větším útrapám a nevzdávají se!


  Přehled
  [​IMG] Znič Annihilator 0/35
  [​IMG] Znič Boss Kristallon 0/20​

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 3129
  Kredity: 170000
   
 15. Kubino

  Kubino Guest

  Odvážný kousek
  [​IMG]
  Popis MMO:
  VRU se povedlo za našimi zády chytit piráta. A dokonce živého! Naše rozvědka to právě potvrdila. Bedlivě svůj úlovek střeží a používají každý ze svých špinavých triků, aby jej v bezpečí dopravili na svou domovskou základnu – včetně atrap lodí! Pokud se k němu dostanou jejich vědci, nezbude z něj nic než hromada vnitřností!


  Popis EIC:
  Máme potvrzení: Pilotům MMO se podařilo chytit živého piráta! Brání ho jako oko v hlavě a používají makety lodí, aby oklamali nepřátele a dopravili kořist na svou základnu. To je na ty barbary nezvykle nápadité! Zastav ten transport - MMO se nesmí dozvědět něco, co by mohli použít proti nám!

  Popis VRU:
  Právě jsme obdrželi potvrzení od našich tajných agentů: MMO se podařilo chytit živého piráta! Vracejí se s ním na svou domovskou základnu a používají makety lodí, aby oklamali pronásledovatele – kdo by to do těch barbarů řekl? Při Pravdě všemohoucí, nesmíme dopustit, aby ho pitvali ... ehm studovali ... jako první!

  Přehled
  [​IMG] Znič nepřátelské Pussat, Vengeance Lightning, Tartarus, Vengeance Corsair, Vengeance Revenge 0/10

  Odměna
  Čest: 1000
  BZ: 14805000
  Uridium: 1250
  Kredity: 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 16. Kubino

  Kubino Guest

  Poslední šance
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Odpočinek bude muset počkat! Každá loď, kterou jsme doposud zničili, byla atrapa! Konvoj VRU mezitím už téměř dosáhl velitelství. Tohle je naše poslední šance – zmoci se piráta a umlč každého, kdo s ním přišel to kontaktu! Nemůžeme nic riskovat!


  Popis EIC:
  Zatím bez úspěchu ... Všechny doposud zničené lodě byly atrapami. Konvoj mezitím už téměř dosáhl domovské základny MMO. To by mohla být naše poslední šance zmocnit se chyceného piráta. Dochází nám čas! A ještě jedna věc, Škorpióni: Každý, kdo měl možnost toho piráta spatřit, musí být umlčen!

  Popis VRU:
  Statisticky to dává smysl, ale je to frustrující ... všechny doposud zničené lodě byly atrapami! Dochází nám čas – konvoj MMO už téměř dosáhl domovské základny! Tohle je naše poslední šance zmocnit se zajatého piráta a zlikvidovat svědky! Jeho tajemství jsou příliš cenná na to, abychom se o ně dělili!

  Přehled
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/5
  [​IMG] Na mapě 1-8, 3-8

  Odměna
  Čest: 1000
  BZ: 14805000
  Uridium: 1250
  Kredity: 170000
   
 17. Kubino

  Kubino Guest

  Zimní spánek
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Dobrá práce, pirát je v naší moci! Zatím se stále nachází v kryospánku ve svém záchranném modulu, který prý vypadá jako směsice dílů skokové brány a mimozemských vraků! Naši vědátoři si myslí, že ho dokáží otevřít, ale potřebují k tomu více energie – obstarej nějaké palladium!


  Popis EIC:
  Skvělá práce, pirát je konečně v naší moci! Zatím je ještě v hlubokém kryospánku, ale naši technici už otevírají jeho záchranný modul. Jeho design je pozoruhodný, jako kdyby někdo smontoval dohromady části skokové brány vraky mimozemských lodí. Vědci požadují více palladia na analýzu!

  Popis VRU:
  Skvělá práce! Konečně! Pirát je zatím v kryospánku, ale zdá se být zdravý. Naši xeno-specialisté jsou z té jeho záchranné kapsle jako u vytržení – jeden z nich ji popsal jako „250 let staré díly skokové brány sletované dohromady s vraky mimozemských lodí“. Myslí si, že s dostatkem palladia by dokázali modul otevřít.

  Přehled
  [​IMG] Sbírej Palládium 0/100

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 85
  Kredity: 170000
   
 18. Kubino

  Kubino Guest

  Časová tíseň
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Tu záchrannou kapsli jsme už téměř rozlouskli. Doufám, že našim vědátorům nevadí práce pod tlakem. Piráti se totiž nějak dohmátli, že jednoho z nich držíme v zajetí. Hmm, možná nějaké sledovací zařízení, jako to, které jsme tehdy našli u toho Cubikonu? To je jedno, drž nám piráty od těla!


  Popis EIC:
  Tu záchrannou kapsli se nám už téměř podařilo otevřít, ale máme společnost. Piráti se museli nějak dozvědět, že jednoho z nich držíme v zajetí! Možná je v kapsli nainstalované nějaké sledovací zařízení. Vzpomínáš na ten Cubikon tehdy? Tak jako tak, potřebujeme získat čas – drž nám piráty od těla!

  Popis VRU:
  Blíží se pirátské lodě! Museli se nějak dozvědět, že jednoho z nich držíme v zajetí. Snad nějaké sledovací zařízení? Jako to, které jsme tehdy našli u toho Cubikonu? Na tom nezáleží, drž nám je od těla, dokud se mám tu záchrannou kapsli nepodaří otevřít!

  Přehled
  [​IMG] Znič Interceptor 0/50
  [​IMG] Znič Barracuda 0/40
  [​IMG] Znič Saboteur 0/35

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 894
  Kredity: 170000
   
 19. Kubino

  Kubino Guest

  Jako vejce vejci
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Cože?! To je nemožné! Ten chycený pirát ... je člověk! A ani není zmutovaný jako ta mordonská chátra! Nerozumíme jeho slovům, ale zjevně nemá všech pět pohromadě. Slétají se sem všichni xenobiologové, které můžeme postrádat. Odkliď jim laskavě z cesty ty pirátské lodě!


  Popis EIC:
  Já ... nemohu tomu uvěřit! Ten chycený pirát je prý člověk! Navíc zcela bez mutací, jaké vídáme u Mordonů. Mluví ovšem jazykem, kterému nerozumíme, a jeho zvyky jsou nám cizí. Naši experti jsou už na cestě sem, ale aby mohli v bezpečí přistát, musí se někdo nejprve postarat o ty přilétající pirátské lodě!

  Popis VRU:
  Cože?! Ale jak je to možné? Člověk! Z toho chyceného piráta se vyklubal člověk! Agresivní, pomatený, ale geneticky identický s námi! Naši nejlepší experti jsou už na cestě sem, ale pokud někdo neudělá něco s těmi blížícími se pirátskými loděmi, mohli by se se zlou potázat!

  Přehled
  [​IMG] Znič Annihilator 0/40

  Odměna
  BZ 14805000
  Uridium: 650
  Kredity: 170000
   
 20. Kubino

  Kubino Guest

  Nepřítel před branami
  [​IMG]
  Popis MMO:
  VRU ví, kde držíme ‚jejich‘ piráta, a připravuje se k útoku! Zdá se, že ti knihomolové přece jen mají nějakou páteř! Sršni, poberte munice, co unesete, a připravte se na obranu! Válka nám opět klepe na dveře! My se mezitím pokusíme dostat něco užitečného z našeho zajatce!!


  Popis EIC:
  MMO zjistila, kde je držen 'jejich' pirát, a posílá všechny dostupné lodě naším směrem. Ještě nejsme hotovi s vyslýcháním zajatce. Nemůžeme si dovolit žádné rozptylování! Škorpióni, postarejte se o naše hosty! Vypadá to, že nám válka opět klepe na dveře.

  Popis VRU:
  Lodě MMO jsou na cestě sem – ti diletanti se zřejmě dozvěděli, kde držíme toho ‚jejich‘ piráta. Drž nám je od těla, ať můžeme v klidu dokončit jeho výslech! Že by nám zase klepala na dveře válka?!

  Přehled
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/25

  Odměna
  Čest: 1000
  BZ: 14805000
  Uridium: 1250
  Kredity: 170000
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku