Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Kubino

  Kubino Guest

  Povolení být zabit
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Frontální útok VRU se podle očekávání roztříštil o naše obranné linie! Teď to zkouší potají. Jak předvídatelné! Našemu hackerskému týmu se už podařilo jejich špióny odmaskovat. Dostihni je, než opustí svůj sektor, a ukaž jim, jak u nás nakládáme s nepřátelskými špehy!


  Popis EIC:
  MMO nedokáže překonat naši obranu čelním útokům, tak proti nám poslali své tajné agendy. Počínali si ale tak nemotorně, že jsme už dokázali vypátrat a odmaskovat. Počíhej si na ně na hranicích jejich sektorů a ukaž jim, co je čeká, pokud budou strkat nos do našich věcí.

  Popis VRU:
  MMO si o naše obranné linie podle očekávání pěkně natloukla. Teď proti nám poslali své tajné agenty. Haha! Nenápadnost zřejmě nepatří k jejich silným stránkám – naši hackeři už je vypátrali a odmaskovali! Počkej si na ty nekňuby na hranicích a pošli je zpět, odkud přišli!

  Přehled
  Splň jeden z následujících úkolů:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/3
  [​IMG] Na mapě 1-5, 3-5

  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/3
  [​IMG] Na mapě 1-6, 3-6

  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/3
  [​IMG] Na mapě 1-7, 3-7

  Odměna
  Čest: 1000
  BZ: 14805000
  Kredity: 170000
   
 2. Kubino

  Kubino Guest

  Zastírací manévr
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Vypadá to, že jsme ty knihomoly podcenili. Ta špionážní mise VRU byla jen zastíracím manévrem pro jejich záchrannou operaci. Zatímco jste se vy Sršni honili za volavkami, unesli zajatce a zničili naše základny! Vítězíme na všech frontách, jen na téhle se nám nedaří! Znič loďstvo VRU!


  Popis EIC:
  Nejdříve skočíme na lep pirátům a teď tohle! Ta špionážní mise MMO byla jen zastíracím manévrem pro odlákání Škorpiónů! Zatímco jste se honili za volavkami, MMO unesla našeho zajatce a zničila naše základny! Odpovědí na takovou drzost může být jen brutální odvetná akce!

  Popis VRU:
  To se mi snad zdá! Nejdřív se necháme oklamat piráty a teď tohle! Ta špionážní mise MMO byla jen zástěrka pro jejich záchrannou operaci! Zatímco se Kobry honily za volavkami, piloti MMO unesli zajatého piráta a zničili naše základny! Znič je než dosáhnou své domovské základny!

  Přehled
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/20
  [​IMG] Na mapě 1-8, 3-8

  Odměna
  Čest: 1000
  BZ: 14805000
  Uridium: 1250
  Kredity: 170000
   
 3. Kubino

  Kubino Guest

  MMO vrací úder
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo nám formálně poděkovalo za kompetentní podporu naší armády. Naši vojáci postupují na všech frontách – konečně se začíná projevovat naše průmyslová převaha! Nepřátelská loďstva? Jsou tak slabá, že bychom proti nim klidně mohli poslat naše rekruty! Naše válečná mašinérie je nezastavitelná!


  Popis EIC:
  Nemá cenu to popírat, MMO ve válce vyhrává! Naše jednotky jsou na ústupu po celé frontě. Jak k tomu mohlo dojít?! Ta jejich zatracená ekonomická síla a schopnost produkovat válečný materiál prakticky lusknutím prstů! Pozor, opět na nás útočí!Škorpióni, jste naší poslední nadějí!


  Popis VRU:
  Válečná mašinérie MMO je k nezastavení! Prognózy našich stratégů vypadají neradostně. Nyní se musíme postarat o bezpečí našich dat a implementovat záložní systémy. Pravda a znalosti musí být za každou cenu ochráněny! Vy Kobry jste tím posledním, co stojí mezi námi a MMO!

  Přehled
  [​IMG] Znič nepřátelské Goliath Surgeon, Pussat, Vengeance Lightning, Tartarus, Venom 0/20

  Odměna
  Čest: 1000
  BZ: 14805000
  Uridium: 1250
  Kredity: 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 4. Kubino

  Kubino Guest

  Pomsta je sladká
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pokud si piráti myslí, že válka proti těm knihomolům a hlínožroutům vyžaduje naši plnou pozornost, tak to je čeká nemilé překvapení! Nezapomněli jsme na škody, které nám způsobili. Je čas na sladkou pomstu! Sršni, válečné úsilí se bude muset na nějakou chvíli obejít bez vás!


  Popis EIC:
  Naše ztráty v boji proti MMO zdá se dodaly pirátům odvahu. Kdybychom se tak s nimi dokázali domluvit. S jejich pomocí bychom mohli MMO zahnat až na ten jejich prohnilý červený šutr! Hmmm, to je nápad! Co kdybychom přiměli piráty bojoval pro EIC? Jsou to koneckonců lidé ...

  Popis VRU:
  Naše ztráty v boji proti MMO jen posilují sebevědomí pirátů – dělají si, co chtějí! Jaká škoda, že se s nimi nedokážeme domluvit. Kdybychom spolupracovali ... hmm, to je nápad! Pokusíme se je přemluvit, aby bojovali pro nás! Představ si ten výraz ve tvářích pilotů MMO, až se na ně sesypou naše lodě spolu s pirátskými!

  Přehled
  [​IMG] Znič Saboteur 0/30
  [​IMG] Na mapě 5-1
  [​IMG] Znič Saboteur 0/30
  [​IMG] Na mapě 5-2
  [​IMG] Znič Saboteur 0/30
  [​IMG] Na mapě 5-3

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 1014
  Kredity: 170000
   
 5. Kubino

  Kubino Guest

  Právo silnejšího
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Naši experti se domnívají, že tihle piráti pohrdají všemi, kdo projeví slabost, a neznají slitování. To nám vyhovuje. Ukážeme jim sílu MMO tím, že je poženeme svinským krokem, odkud přišli! Prý neznají strach ... pche, to se teprve ukáže!


  Popis EIC:
  Z našeho krátkého pohovoru se zajatým pirátem jsme vypozorovali, že pohrdají všemi projevy slabosti a neznají slitování. Možná by respektovali protivníka, který se na bitevním poli řídí stejnými hodnotami! Naším dalším krokem tedy bude demonstrace síly!

  Popis VRU:
  Náš krátký pohovor s pirátem nebyl příliš poučný. Jedna věc je ale jistá: Nenávidí jakékoli projevy slabosti a nemají pochopení pro koncept slitování. Možná by přijali protivníka, který na bitevním poli ctí jejich hodnoty. Pokud jim demonstrujeme naši sílu, třeba se s námi spojí!

  Přehled
  [​IMG] Znič Battleray 0/3
  [​IMG] Znič BossLordakium 0-15
  [​IMG] Znič Boss Kristallon 0/10

  Odměna
  BZ: 14805000
  Uridium: 2372
  Kredity: 170000
   
 6. Kubino

  Kubino Guest

  Závěrečný úkol levelu 17
  Pod vlajkou Marsu
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Naše rozvědka nás informovala o zesílené aktivitě vetřelců v pohraničních oblastech našich sektorů. Jakmile se o ně postaráš, rozžhavíme naši válečnou mašinérii až do běla! Nové instrukce: Bleskové výpady do sektorů EIC a VRU slibují snadou kořist v podobě rudy a materiálu - dejte se do práce, Sršni! Je jen otázkou času, než bude celý Sluneční systém vzdávat holt marťanské vlajce! Ať žije Mars - šance na nový začátek a práce pro všechny!


  Popis EIC:
  Pohraniční oblasti našich sektorů se doslova hemží vetřelci. Jakmile se o ně postaráš, začne nábor pirátů do EIC - představenstvo souhlasí. V nejbližší bude naší největší prioritou sběr dat. A budeme potřebovat suroviny - neznám piráty, kteří by nebyli přístupní menšímu úplatku! Samozřejmě není důvod plýtvat našimi vlastními surovinami. Konkurence jich má dost. Je to riskantní plán, ale nevidím jinou možnost, jak obstát proti válečné mašinerii MMO!


  Popis VRU:
  Vnitřní kruh souhlasí: Jakmile se vypořádame s vetřelci na našem zadním dvorku, začne nábor pirátů do VRU. K tomu budeme potřebovat informace a suroviny. Co potřebujeme, obstaráme si u konkurence. Budeme pokračovat v demonstraci síly... a snad se nam podaří udělat na piráty dojem. Je to riskantní plan, ale nevidím jinou možnost jak obstát proti rozjeté válečné mašinérii MMO.


  Přehled:
  [​IMG] Popořadě:

  [​IMG] Navštiv mapu 5-1
  [​IMG] Znič UberKristallin 0/10
  [​IMG] Na mapě 4-5
  [​IMG] Znič UberDevolarium 0/10
  [​IMG] Na mapě 4-5
  [​IMG] Znič Uber Sibelon 0/10
  [​IMG] Na mapě 4-5
  [​IMG] Znič Annihilator 0/20
  [​IMG] Na mapě 5-2
  [​IMG] Znič Kristallon 20/20
  [​IMG] Na mapě 1-7, 3-7

  [​IMG] Navštiv následující mapy: 3-8, 1-8
  [​IMG] Na souřadnicích 100/80
  [​IMG] Sbírej Prometium 0/1000
  [​IMG] Na mapě 1-4, 3-4
  [​IMG] Sbírej Endurium 0/1000
  [​IMG] Na mapě 1-4, 3-4
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/10
  [​IMG] Na nepřátelské mapě

  [​IMG] Navštiv následující mapy: 3-1, 1-1
  [​IMG] Na souřadnicích 95/60
  [​IMG]Leť k řídícímu centru: na mapě 2-4
  [​IMG] Zůstaň kratší dobu než 5:00

  Odměna:
  Čest: 5000
  BZ: 19000000
  Kredity: 340000
  LF-4: 1


  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:

  • Totální válka
  • Boj naslepo
  • Dobročinný spolek
  • Přísaha pomsty
  • Všemi mastmi mazaní
  • Protegiti v dárkovém balení
  • Kontrašpionáž
  • Blesková válka
  • Otázka hrdosti
  • Otázka přežití
  • Příležitost dělá lovce
  • Odvaha pod palbou
  • Odvážný kousek
  • Poslední šance
  • Zimní spánek
  • Časová tíseň
  • Jako vejce vejci
  • Nepřítel před branami
  • Povolení být zabit
  • Zastírací manévr
  • MMO vrací úder
  • Pomsta je sladká
  • Právo silnějšího
   
 7. Kubino

  Kubino Guest

  Level 18
  Příbuzní na baterky
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Velmi dobře, válka probíhá podle plánů. Jen piráti zůstávají příjemní jako osina v zadku! Je naší morální povinností je zastavit, což neznamená, že si to pořádně neužiji! Lidi nebo ne, takovéhle příbuzné nám byl čert dlužen!


  Popis EIC:
  S piráty je těžké pořízení, ale nic jiného jsme ani nečekali. Naše úplatky jim nevoní a zcela ignorují naše diplomatické snahy. To je urážka největšího kalibru! Už si nemůžeme dovolit plýtvat časem, energií a dobrou vůlí na tuhle chátru! Máme dost starostí s MMO!


  Popis VRU:
  Veškeré snahy o navázání spolupráce s piráty přišly vniveč! Na naše diskrétní nabídky materiální pomoci vůbec nereagují a koncept diplomacie jim nic neříká. Takové příbuzné nám byl čert dlužen! Copak je tak těžké projevit trochu zdvořilosti?!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Interceptor 0/100
  [​IMG] Znič Barracuda 0/75
  [​IMG] Znič Saboteur 0/50

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 1532
  Kredity 180000
   
 8. Kubino

  Kubino Guest

  Čerstvé maso
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Piráti už se zase věnují své oblíbené kratochvíli – poštvávání ostatních proti nám! To mi vrásky nedělá, ale poslechni si tohle: EIC vyhlásila na Zemi rozsáhlou mobilizaci – první várka čerstvých rekrutů už dokončila výcvik a je připravena zapojit se do bojů!


  Popis EIC:
  Skvělé zprávy! Naše mobilizace už přinesla kýžené ovoce: První várka čerstvých rekrutů dokončila výcvik a je připravena zapojit se do bojů proti MMO. Ty se mezitím postarej o piráty a vetřelce ohrožující naše sektory!


  Popis VRU:
  Piráti proti nám už zase použili svůj oblíbený trik. Vyprovokovali vetřelce a ti teď útočí na všechno, co má něco společného s lidmi! Zprávy z fronty nejsou o nic příznivější: První várka nových rekrutů EIC už dokončila výcvik a je připravena zapojit se do bojů.


  Přehled:
  [​IMG] Znič Uber Devolarium 0/45
  [​IMG] Znič Annihilator 0/35

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 2009
  Kredity 180000
   
 9. Kubino

  Kubino Guest

  Pozemské masy
  [​IMG]
  Popis MMO:
  EIC dosáhla s tou svou zatracenou mobilizací obrovského úspěchu. Jejich výcvikové programy chrlí nové vojáky takovým tempem, že s nimi nedokážeme držet krok! Naše síly dostávají zabrat, ale dokud budou Sršni likvidovat piráty a brouky, mělo by být všechno OK!


  Popis EIC:
  Ukazuje se, že lidé ze Země jsou z jiného těsta než ti ubožáci na Marsu a Venuši: Každý chce podpořit válečné úsilí. Naše výcvikové tábory praskají ve švech pod náporem dobrovolníků! Škorpióni, váš boj proti pirátům a vetřelcům je zářným příkladem pro naše vojáky!


  Popis VRU:
  Mobilizace EIC pořádně zamíchala kartami. Co do přílivu nových rekrutů se s nimi nemůžeme měřit, a to ani kdybychom zdvojnásobili výkon našich líhní! Naše obranné linie se začínají bortit – je mi líto, Kobry, ale budete muset zvýšit nasazení!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Annihilator 0/45
  [​IMG] Znič Boss Lordakium 0/25
  [​IMG] Znič Uber Lordakium 0/5

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 2972
  Kredity 180000
   
 10. Kubino

  Kubino Guest

  Karta se obrací
  [​IMG]
  Popis MMO:
  EIC chrlí na bojiště den co den další a další špičkově vycvičené vojáky! Jejich drtivé početní převaze už padly za oběť dvě z našich kolonií a několik základen! Zatím se ůspěšně bráníme ůtokům vetřelců, ale tenhle nový trend se mi vůbec nezamlouvá!


  Popis EIC:
  Vedení nám formálně pogratulovalo! Poprvé po dlouhých týdnech jsme dokázali MMO porazit! Dvě kolonie v jejich pohraničních oblastech už padly a několik základen bylo zničeno. Nesmíme však usnout na vavřínech. Vetřelci se pokouší vpadnout našim vojákům do zad!


  Popis VRU:
  Armáda EIC se převalila přes naše pozice jako roj kobylek! Den co den navíc vysílají na Orbitu další a další špičkově vycvičené vojáky! Jejich drtivé početní převaze už padly za oběť dvě kolonie a několik základen! Zatím se úspěšně bráníme útokům vetřelců, ale nevím, jak dlouho to vydržíme ...


  Přehled:
  [​IMG] Znič Uber Kristallon 0/10
  [​IMG] Znič Uber Kristallin 0/10
  [​IMG] Znič Uber Sibelon 0/15

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 3240
  Kredity 180000
   
 11. Kubino

  Kubino Guest

  Kolébka lidstva
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Broukům zdá se došel dech! Konečně se můžeme soustředit na EIC! Musíme urychleně zredukovat jejich počty. Stále nad nimi máme převahu, pokud jde o průmyslový potenciál a materiální rezervy, ale EIC nás poráží v počtu vojáků! Ti zatracení pozemšťané se množí jako králíci ...


  Popis EIC:
  Dobrá práce! Vetřelce jsme odrazili - teď je naše šance! Mobilizujeme naše síly k masivní ofenzívě, která srazí MMO na kolena! Naše drtivá početní převaha a odvaha našich vojáků nám zajistí hladké vítězství. Škorpióni, vy budete mít tu čest vést neše útočné loďstvo!


  Popis VRU:
  Konečně máme na chvíli pokoj od vetřelců! Rychle, Kobry! Podpořte naše vojáky, dříve než EIC prorazí do našich obranných postavení ještě více děr! Co zmohou naše technologie a taktika proti drtivé početní převaze EIC? Lide se na Zemi bohužel množí rychleji.


  Přehled:
  [​IMG]Znič nepřátelské hráče 0/25

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
  ♡ѕαƒιяα♡ tohle ocenil(a).
 12. Kubino

  Kubino Guest

  Čisté ruce
  [​IMG]
  Popis MMO:
  MMO nebude nikomu lízat boty! Nový plán, Sršni: Použijeme taktiku pirátů a necháme vetřelce, aby za nás odvedli špinavou práci. Znič pár lodí EIC. Narafičíme to tak, že až přiletí jejich posily, budou si myslet, že útok mají na svědomí Kristalloni. Hračka!


  Popis EIC:
  Náš plán vyšel do puntíku. MMO je tam, kam patří: Pod naší botou! Já vím, blíží se lodě VRU, ale opravdu si myslíš, že nás ti ubozí šprti mohou ohrozit? Demonstrovali jsme celé Orbitě, že EIC je tou nejsilnější mocností. Nemusíme se bát lidí ani vetřelců!


  Popis VRU:
  Nový plán, Kobry. Je čas použít naši nejmocnější zbraň – naše hlavy! Zahrajeme si na piráty a donutíme vetřelce zaútočit na EIC a MMO! Zničíme pár jejich lodí a narafičíme to tak, aby to vypadalo, že viníky jsou Kristalloni. Tím bychom měli získat nějaký čas na přeskupení!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Goliath Surgeon, Venom, Spectrum, Solace, Diminisher, Sentinel 0/20
  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
  ♡ѕαƒιяα♡ tohle ocenil(a).
 13. Kubino

  Kubino Guest

  Nadějné vyhlídky
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Dobrá práce! Náš plán vyšel. Kristalloni a EIC už si jdou navzájem po krku! Teď ještě přilejeme olej do ohně tím, že zaútočíme na Kristallony. Z útoku pak obviníme EIC a bude vymalováno – není nad trochu marťanské vynalézavosti!


  Popis EIC:
  Kristalloni narušují naše hranice stále častěji! Člověk by řekl, že tak vyvinutá mimozemská rasa se dokáže poučit ze svých chyb. Kdo si chce zahrávat s EIC, ponese následky! VRU, MMO, vetřelci, piráti - EIC je jedinou mocností, která má sílu vést válku na čtyřech frontách současně!


  Popis VRU:
  Velmi dobře, náš plán vyšel na výbornou! EIC a Kristalloni už si jdou navzájem po krku. Je čas přejít k druhé fázi našeho plánu: Zaútoč na Kristallony a zařiď, ať to vypadá jako práce EIC. Konečně chvíle, kdy naše intelektuální převaha zvítězí nad hrubou silou!


  Přehled:
  [​IMG]Popořadě:
  [​IMG] Znič Boss Kristallon 0/35
  [​IMG] Znič Uber Kristallon 0/30
  [​IMG] Znič Annihilator 0/45

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 8000
  Kredity 180000
   
  ♡ѕαƒιяα♡ tohle ocenil(a).
 14. Kubino

  Kubino Guest

  Jiný druh války
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Kristalloni nerozlišují mezi jednotlivými lidskými frakcemi. Prý vysoce sofistikovaná rasa, pche! Dobrě pro nás. Momentálně čenichají v sektorech VRU a EIC. Leť tam a vyprovokuj pár šarvátek. S trochou štěstí si vylijí svůj hněv na konkurenci!


  Popis EIC:
  Využijeme toho, že Kristalloni nerozlišují mezi jednotlivými lidskými frakcemi: Vyprovokujeme je v oblastech MMO a VRU. S trochou štěstí se zaměří na konkurenci a nás nechají na pokoji. Tihle vetřelci jsou tak primitivní!


  Popis VRU:
  Kristalloni nikdy nebyli dobří v rozlišování lidí – to nám hraje do karet. Pátrají v sektorech MMO a EIC po pachatelích útoků. Kobry, pokračujte v provokování vetřelců! S trochou štěstí se zaměří na ostatní firmy a my budeme mít čas doplnit stavy a vymyslet novou strategii.


  Přehled:
  [​IMG] Znič Kristallon 0/20
  Na mapě 1-7, 3-7

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 640
  Kredity 180000
   
  ♡ѕαƒιяα♡ tohle ocenil(a).
 15. Kubino

  Kubino Guest

  Blamáž
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pirátům dochází nápady. To je dobré znamení! Opět se na nás pokouší poštvat Cubikon, ale tentokrát jsme připraveni! Náš globální výstražný systém nás varoval, sotva krychle pronikla do našeho sektoru. Víš, co máš dělat. A postarej se také o těch pár pirátu v její blízkosti!


  Popis EIC:
  Na rozdíl od primitivních vetřelců a pirátů se dokážeme ze svých chyb poučit! Náš systém pozorovacích satelitů byl upgradován, aby reagoval na Cubikony. A hádej co: Piráti se proti nám znovu pokoušejí poštvat krychli. Opakovaný trik není trikem! Připrav jim vřelé přivítání!


  Popis VRU:
  Piráti si zřejmě neuvědomují, že jsme vědci a ze svých chyb se učíme. Po celém sektoru jsme rozmístili pozorovací satelity schopné detekovat Cubikony. Jen pro případ, že se piráti znovu pokusí poštvat jednoho z nich proti nám. Měj oči otevřené!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Cubikon 0/5
  [​IMG] Znič Battleray 0/5

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 1499
  Kredity 180000
   
 16. Kubino

  Kubino Guest

  Pokažený nábor
  [​IMG]
  Popis MMO:
  EIC a VRU poletují kolem pirátů jako hejno supů. Skoro to vypadá, jako by se je snažili přetáhnout na svou stranu. Není divu, že se nám v poslední době na bojištích vůbec nedaří! Ale nábor pirátů není zas tak špatný nápad ...


  Popis EIC:
  VRU se o to pokouší už nějakou dobu, ale teď chce i MMO rekrutovat do svých řad piráty! Pokud se piráti přidají k naší konkurenci, můžeme se rozloučit s naší početní převahou! To by nás mohlo stát vítězství v celé válce! Dej VRU a MMO jasně najevo, že podobné bratříčkování nebudeme tolerovat!


  Popis VRU:
  MMO se také pokouší získat piráty pro svou věc. Z křížkem po funuse a ještě navíc neoriginální, typická MMO! Jak by si mohli takoví omezenci získat respekt pirátů? Alespoň víme, kam mají namířeno. Honem, leť do teritoria pirátů a sabotuj jejich náborovou kampaň! Naši vojáci na frontě nutně potřebují odpočinek!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/10
  [​IMG] Na mapě 5-3

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
 17. Kubino

  Kubino Guest

  Brána naděje
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo zatím nevydalo žádné oficiálně prohlášení, ale válka neprobíhá podle našich představ. Teď plánujeme postavit galaktickou bránu, kretá nám umožní vpád do piráty kontrolovaných teritorií. Jak a proč? To není tvoje starost ... ty se starej jen o to, abychom měli dostatek palladia na její konstrukci!


  Popis EIC:
  Vojáci bohužel nerostou na stromech. Vedení schválilo stavbu galaktické brány, která nam umožní přepadat piráty kontrolovaná teritoria bez zbytečných ztrát. Nebudu tě zatěžovat podrobnostmi. Stačí, když se postaráš, abychom měli dostatek palladia na její konstrukci.


  Popis VRU:
  Válka neprobíhá podle našich plánů! Vnitřní kruh posledních pár dní shromažďoval návrhy a přinejmenším jeden nich zní slibně. Budeme však potřebovat spoustu palladia. Podrobnosti mi zatím nejsou známy. Vím jen to, že suroviny budou použity na stavbu brány. Dej se do práce!


  Přehled:
  [​IMG] Sbírej Palladium 0/200

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 90
  Kredity 180000
   
 18. Kubino

  Kubino Guest

  Ruda vetřelců
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Velmi dobře! Máš čich na vzácné materiály. Náš vojenský průmysl spolyká ohromné množství surovin, mimo jiné xenomitu. Tato ruda je velmi vzácná a ve volné přírodě se prakticky nevyskytuje. Ale ty už si nějak poradíš! Uber-vetřelci by byli dobrým místem, kde začít hledat.


  Popis EIC:
  Výborně! Vidím že máš čich na vzácné materiály! Válka spolyká neskutečné množství surovin. Pomalu začínám MMO závidět tu jejich těžební mašinerii. Jako vždy se potýkáme s nedostatkem xenomitu. Tahle ruda je tak vzácná, že neznáme žádné její nalezistě. Dříve jsme nějaký nacházeli u Ubervetřelců.


  Popis VRU:
  Máš talent pro hledání vzácných materiálů. To je dobře, protože ho budeš ještě potřebovat. Válka spolyká spoustu surovin, mimo jiné také xenomit. Tato ruda je velmi vzácná a nedokážeme ji vyrobit sami. Pokud vím, s výrobním procesem jsou obeznámeni pouze Uber-vetřelci.


  Přehled:
  [​IMG] Sbírej Xenomit 0/100

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 90
  Kredity 180000
   
 19. Kubino

  Kubino Guest

  Pomáhat a chránit
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Naše vojenská převaha se vytrácí rychleji než ledový chvost komety v žáru supernovy! Sršni, vy budete mít na starosti hlídkové lety. Chápu, že pro piloty jako vy to není žádná výzva, ale musíme bránit své teritorium! Sestřelte každého, kdo nelétá pod naší vlajkou - bez milosti!


  Popis EIC:
  Musíme se vzchopit a obnovit naši vojenskou převahu, jinak by mohlo MMO nebo VRU napadnout něco hloupého! Jak napsal Sun Tzu: "Příležitosti se množí, jak jich člověk využívá." Braňte naše hranice a zničte každou nepřátelskou loď - bez milosti!


  Popis VRU:
  Všechny Kobry budou mít na starosti hlídkování. Já vím, že hlídkové lety a sbírání rudy ti zrovna dvakrát nevoní, ale nedá se nic dělat. My všichni musíme přinášet oběti, abychom ulevili našim vojákům na frontě. Je div, že se ještě drží! Znič bez milosti každou loď, která nelétá pod naší vlajkou!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Cubikon 0/1
  [​IMG] Znič Protegit 0/100

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 656
  Kredity 180000
   
 20. Kubino

  Kubino Guest

  Krystalizované nebezpečí
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Na našich hranicích se shromažďuje podezřele mnoho Kristallinů. Co mají asi za lubem? Chtějí na nás dělat experimenty? to by jim bylo podobné! Laskavě se postarej aby je přešly laskominy - čím dříve budou odklizeni z Orbity, tím dříve si naši vojáci budou moci oddechnout.


  Popis EIC:
  Množí se zvěsti o Kristallinech shromažďujících se na našich hranicích. Zajímalo by mě, co mají v plánu. Snad ne další líheň Uber-vetřelců?! Tak daleko to nesmíme nechat dojít! Znič Kristalliny co nejrychleji to půjde a nedej jim šanci přeskupit se.


  Popis VRU:
  Na našich hranicích se šikují Kristallini. Nemusím ti doufám připomínat, jak nebezpeční jsou ve skupinách. Z jejich letového vzoru je patrné, že se k něčemu připravují. Naši vojáci by mohli být v nebezečí! Na něco takového teď nemáme čas! Vyřiď je, než napáchají škody!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Kristallin 0/100
  [​IMG] Zůstaň kratší dobu než 40:00

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 400
  Kredity 180000
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku