Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Kubino

  Kubino Guest

  Vzdušný souboj
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pozor, blíží se eskadra EIC! Podle toho, co ukazuje moje obrazovka, máme co do činění s těžkými bombardéry a stíhacím doprovodem. Proráží naše linie! Naši vojáci se už dlouho neudrží a – zatraceně, k tomu teď navíc VRU zaútočila na naše křídlo! Všichni Sršni okamžitě na start!


  Popis EIC:
  Ta holota neví, kde je její místo! Blíží se k nám eskadry MMO a VRU! Skupina bombardérů se stíhacím doprovodem. Neobvykle agresivní počin, zejména na VRU. Musí být vážně zoufalí ... Dobrá, dáme jim tedy další důvod k zoufalství! Znič všechny nepřátele!


  Popis VRU:
  Pozor! Blíží se k nám těžké bombardéry se stíhacím doprovodem! Pravděpodobně EIC – pronikají našimi liniemi! Naši vojáci už tento nápor déle nesnesou – ale ne! MMO využila zmatku v našich řadách a útočí na naše křídlo! Všechny Kobry okamžitě na start!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Pussat, Vengeance Lightning, Vengeance Corsair, Vengeance Revenge, Tartarus 0/15
  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 2. Kubino

  Kubino Guest

  Úder na citlivé místo
  [​IMG]
  Popis MMO:
  U Cuperova popela, Mars je pod útokem! „V 10:00 místního času přistáli v několika městech na Marsu vojáci EIC, obsadili strategické pozice a způsobili těžké škody, než byli zatlačeni na ústup.“ To volá po pomstě!


  Popis EIC:
  Pozor pilote: Plánujeme simultánní útok na Mars a Venuši. MMO a VRU si o to svými nedávnými útoky dlouho koledovali! Jejich planetární obranné systémy jsou zastaralé a pro naše pozemní jednotky nebudou představovat hrozbu. Tvým úkolem je poskytnout transportům s vojáky palebnou podporu!


  Popis VRU:
  Při Pravdě všemohoucí, Venuše byla napadena! Poslechni si tohle: „V 10:00 místního času přistáli v několika oblačných městech na Venuši vojáci EIC, obsadili strategické pozice a způsobili těžké škody, než byli zatlačeni na ústup.“ Něco takového nesmíme nechat bez odplaty!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/15
  [​IMG] Na mapě 4-4

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
 3. Kubino

  Kubino Guest

  Město v plamenech
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Z Marsu přichází zprávy o astronomických škodách! Počet mrtvých a zraněných dosahuje mnoha tisíců. Město Yuty bylo srovnáno se zemí – doufám, že tam nežili žádní z tvých příbuzných! Na truchlení pro mrtvé teď není čas, ale nezapomeneme na ně! EIC za toto zvěrstvo zaplatí! Dopadni je a potrestej!


  Popis EIC:
  Dobrá práce! Našim vojákům se podařilo obsadit několik měst na Marsu a způsobit masivní škody. Město Yuty, proslulá bašta rebelů z časů Willema Cupera, bylo srovnáno se zemí! Jasný signál celé Orbitě, že s EIC není radno si zahrávat! Dopadni zbytek loďstva MMO a vymaž ho z oblohy!


  Popis VRU:
  Těžké ztráty na Venuši! Tisíce mrtvých nebo pohřešovaných ... Shen-Heikkila, perla našich měst, poklesla následkem poškození do spodních vrstev atmosféry a stala se neobyvatelnou! Katastrofa, ale teď není čas na truchlení. To bude až po pomstě! Fronta se přesunula do teritorií vetřelců. Tam donutíme EIC platit za tento masakr!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/15
  [​IMG] Na mapě 4-5

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
 4. Kubino

  Kubino Guest

  Dlouho potlačovaná zášť
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Tento příběh zná každý: Yuty bylo centrum Cuperova povstání proti EIC. Jeho zničení je symbolické – EIC nám tím dává najevo, že nás chce do jednoho zničit. A VRU si vždycky ráda kopne do někoho, kdo je na zemi! Ale dokud dýcháme, budeme bojovat! Yuty zůstane navždy v našich vzpomínkách!


  Popis EIC:
  Výborně! Shen-Heikkila leží v plamenech. Toto venušanské město je důležitým komunikačním uzlem a epicentrem komplotu "Jitřenka", které zesměšnilo EIC po celé Orbitě. Jestlipak se VRU stále směje? Pokračuj v útocích. Pokud MMO a VRU nekapitulují, Vybombardujeme je zpět do doby kamenné!


  Popis VRU:
  Určitě víš stejně jako já, proč EIC udeřila právě zde: Město Shen-Heikkila bylo pojmenováno po slavné programátorce a iniciátorce tzv. „Poklidné revoluce“, která vedla k osamostatnění Venuše. A teď nám ještě MMO vrazila nůž do zad. Ale my se nevzdáme! Shen-Heikkila zůstane navždy v našich vzpomínkách!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Spearhead, Spearhead Veteran, Spearhead Elite 0/10

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 5. Kubino

  Kubino Guest

  Vzdálený cíl
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pomalu nám dochází dech ... ale to musí zůstat mezi námi, jasné?! Představenstvo teď sází všechno na jednu kartu: Drtivý útok na velitelství EIC a VRU v odlehlých sektorech Orbity. To by mělo konkurenci na chvíli ochromit. Připrav se na velkou bitvu – dnes ukážeme všem, kdo má na Orbitě slovo!


  Popis EIC:
  MMO i VRU mají hluboko ve vesmíru velitelství, kterým jsme doposud věnovali trestuhodně málo pozornosti. Tyto základny představují skvělou živnou půdu pro odbojové skupiny a potencionální výchozí body pro teroristické útoky! Vedení je chce zničit. Cítíš se na takovou výzvu, Škorpióne?


  Popis VRU:
  Útoky na Venuši se podepsaly na stavech naší armády i našich zásob. Nemluvě o dopadu na morálku. Vnitřní kruh navrhuje následující: EIC i MMO mají hluboko ve vesmíru velitelství. Úspěšný útok na tyto základny by mohl přiklonit válečnou štěstěnu na naší stranu. Je to riskantní plány, ale nic jiného nám nezbývá!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/20
  [​IMG] Na mapě 1-8, 3-8

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
 6. Kubino

  Kubino Guest

  Evakuace civilistů
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Sršni, Mars nás potřebuje! Evakuace civilistů a lidí, kteří přežili masakr v Yuty, probíhá podle plánu. Naši lidé se drží statečně, ale nepříteli se podařilo dekódovat naše radiové spojení, takže zná pozici našich vojáků a jejich sílu. Neztrácej čas! Dostaň naše lidi do bezpečí!


  Popis EIC:
  Od vypuknutí války probíhá evakuace civilistů z kolonií a základen v blízkosti frontových linií. Tyto konvoje přepravují převážně ženy a děti a pro nepřátelské útoky představují snadný cíl! Naši lidé se drží statečně, ale jsou to jen civilisté.
  Potřebují vojenskou pomoc!


  Popis VRU:
  Evakuace civilního obyvatelstva z městského komplexu Saraswati probíhá podle plánu. Zářný příklad venušanské efektivity! Teď se však špiónům EIC podařilo dešifrovat naši komunikaci a získat informace o pozici a počtech našich vojáků. Musíme dostihnout jejich lodě, než dosáhnou Venuše!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Aegis Elite, Citadel Elite, Citadel Veteran, Venom, Diminisher, Sentinel 0/20
  Odměna:
  čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 7. Kubino

  Kubino Guest

  Pryč z našeho dvorku!
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zatraceně. Záchranné oddíly na Marsu jsou vytížené na naprosté maximum! Jak se mají soustředit na záchranu civilistů a opravy škod, když nad jejich hlavami zuří bitva?! Musíme odlákat EIC a VRU někam jinam. Například do sektoru pirátů – tak zabijeme dvě mouchy jednou ranou!


  Popis EIC:
  Na můj vkus svádíme až příliš mnoho bitev na naši vlastní půdě. Sice vyhráváme, ale proč riskovat ještě větší škody, když můžeme boj přenést do teritoria pirátů? Tam mohou nepřátelé páchat škody, jak je jim libo. Nalákej tam síly MMO a VRU a skoncuj to s nimi!


  Popis VRU:
  Naše záchranné oddíly jsou vytíženy na naprosté maximum! Jak se mají soustředit na záchranu civilistů a opravy škod, dokud ve stratosféře zuří bitva?! Musíme EIC odlákat na jiné místo. Teď mě napadá, že dlužíme pirátům ještě jednu návštěvu – tak zabijeme hned dvě mouchy jednou ranou!


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/10
  [​IMG] Na mapě 5-1​


  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
 8. Kubino

  Kubino Guest

  Tlakový hrnec
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Funguje to! Nadále zaměstnávej EIC a VRU v sektorech pirátů. Je mi fuk, kdo si to pak od nich slízne, hlavně napáchej co nejvíce škod! Díky tvému nasazení jsme byli schopni z Yuty evakuovat poslední civilní oběti. Přeživší jsme zaopatřili a mrtvé pohřbili se všemi poctami.


  Popis EIC:
  Dobrá práce! Naši průzkumníci hlásí, že loďstvům MMo a VRU začíná docházet dech! Udržuj je nadále pod tlakem a neber žádný ohled na piráty! Dostávají, co jim patř. Měli přijmou naši velkorysou nabídku spolupráce - buď jsou s námi, nebo proti nám. Neexistuje nic mezi tím!


  Popis VRU:
  Nepolevuj – tvé první výsledky vypadají velmi slibně! Přestože lodě MMO a EIC nadále zůstávají naší prioritou, neodmítnu žádný pirátský skalp, který přineseš! Díky tvé obětavosti jsme posbírali i poslední záchranné moduly, které z Shen-Heikkily odstartovaly, než se město zřítilo.


  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/10
  [​IMG] Na mapě 5-2

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 24208000
  Uridium 1250
  Kredity 180000
   
 9. Kubino

  Kubino Guest

  Skok do neznáma
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Galaktická brána ‚Epsilon‘ je konečně hotová! Kobry, vaším úkolem bude proletět bránou, probojovat se přes obranné linie pirátů a umístit zařízení nainstalovaná na trupech vašich lodí. Žádné strachy, zařízení se odpojí automaticky, jakmile dosáhnete požadované pozice.


  Popis EIC:
  Galaktická brána 'Epsilon' je konečně hotová! Víš, co je naší největší slabinou? Jistě souhlasíš, že zkušení vojáci jsou hůře nahraditelní než bitevní lodě. A tady vstupuje do hry brána Epsilon: Dobudeme teritoria na druhé straně brány, zřídíme zde vazalské státy, tím si zajistíme trvalý přísun vojáků a materiálů.


  Popis VRU:
  Galaktická brána ‚Epsilon‘ je konečně hotová! Kobry, vaším úkolem bude proletět bránou, probojovat se přes obranné linie pirátů a umístit zařízení nainstalovaná na trupech vašich lodí. Žádné strachy, zařízení se odpojí automaticky, jakmile dosáhnete požadované pozice.


  Přehled:
  [​IMG] Znič Vagrant 0/20
  [​IMG] Na mapě GG Epsilon

  [​IMG] Znič Marauder 0/15
  [​IMG] Na mapě GG Epsilon

  [​IMG] Znič Outcast 0/20
  [​IMG] Na mapě GG Epsilon

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 740
  Kredity 180000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 29/10/14
 10. Kubino

  Kubino Guest

  Expedice Epsilon
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Sledovací zařízení na tvé lodi má za úkol zjistit, jak se pirátům dařilo tak dlouho skrývat a jakým způsobem deaktivují brány na ‚svojí‘ straně. S jeho pomocí bychom se mohli naučit, jak můžeme v budoucnu lépe maskovat naše únikové cesty.


  Popis EIC:
  Nápad sjednotit celé lidstvo pod vlajkou EIC, dobýt nová teritoria a založit vazalské státy není žádnou novinkou. Dosud nám v jeho realizaci bránila válka, ale teď se z něj stala nutnost. Ukaž všem v prostoru brány, že mají na výběr jen ze dvou možností: EIC nebo smrt!


  Popis VRU:
  Sledovací zařízení na tvé lodi má za úkol zjistit, jak se pirátům dařilo tak dlouho skrývat a jakým způsobem deaktivují brány na ‚svojí‘ straně. S jeho pomocí bychom se mohli naučit, jak můžeme v budoucnu lépe maskovat naše únikové cesty. Jen pro případ, že tuhle vánku prohrajeme!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Corsair 0/15
  [​IMG] Na mapě GG Epsilon

  [​IMG] Znič Hooligan 0/12
  [​IMG] Na mapě GG Epsilon

  [​IMG] Znič Ravager 0/10
  [​IMG] Na mapě GG Epsilon

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 632
  Kredity 180000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 29/10/14
 11. Kubino

  Kubino Guest

  Šance na skórování
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pokud dojde na nejhorší, jsme připraveni opustit tento solární systém. Žádný strach, je nepravděpodobné, že by k tomu kdy došlo, ale musíme plánovat dopředu.


  Popis EIC:
  Velmi dobře! Cesta pro další vlnu našich lodí je volná. Uvidíš, že první vazalské státy budou zřízené, než řekneš švec! Naše řady budou doplněny novými rekruty a všichni ti, kdo neuznají nadvládu EIC, budou zničeni! Jsme tvými dlužníky, Škorpione!


  Popis VRU:
  Pokud dojde na nejhorší, jsme připraveni opustit tento solární systém. Žádný strach, je nepravděpodobné, že by k tomu kdy došlo, ale musíme plánovat dopředu. Pravda a znalosti musí být ochráněny – za každou cenu! Mimochodem, už jsi téměř v prostoru brány! Dobrá práce!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Convict 0/12
  [​IMG] Na mapě GG Epsilon

  Odměna:
  BZ 24208000
  Uridium 450
  Kredity 180000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 29/10/14
 12. Kubino

  Kubino Guest

  Závěrečný úkol levelu 18

  Pod vlajkou Země

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Představenstvo začíná být nervózní - dochází nám suroviny a bez surovin nejsou technologie. A aby toho nebylo málo, EIC si začíná dovolovat stále více. Hledám odvážné piloty, kteří by si posvítili na jejich Goliathy. Jakmile zničí nějakou vetřelčí loď, vyfoukneš jim kořist přímo před nosem. Ale nenech se chytit! Pokud budeš mít namále, zaveď je k úplně jené bráně, ať neodhalí naše úmysly. Nerad se snižuji k takto špinavým trikům, ale pro přežití MMO udělám cokoliv!


  Popis EIC:
  Podle našich informací se v okolí brány Zeta shromažďují nepřátelské Goliathy. Zjisti, co mají za lubem! Zasáhneme je tam, kde je to bude bolet nejvíc: Jejich zásoby! Pověs se nepřátelským Goliath na paty. Počkej až zničí svůj cíl, a pak jim vyfoukni náklad přímo před nosem! Naším cílem je sjednotit všechny lidi pod vlajkou EIC a chránit naše dědictví. Pokud nás MMO a VRU nechtějí následovat dobrovolně, musíme je přinutit!


  Popis VRU:
  VRU tuhle válku přežije, ať tak nebo onak, a my musíme zajístit její budoucnost. K tomu potřebujeme suroviny. Přímy útok na síly EIC a MMO bychom nepřežili, ale k vítězství vedou i jiné cesty: například záškodnictví! Posviť si na nepřátelské Goliathe. Počkej, ať zničí nejakou vetřelčí loď, a pak jim vyfoukni kořist ped nosem! Pokud tě budou nepřátele pronásledovat, zaveď je k jiné bráně, aby neodhalili naše úmysly. Vím, že je to riskantní plán, ale závisí na tom přežití VRU!


  Přehled:
  [​IMG]Popořadě:
  [​IMG] Znič nepřátelské hráče 0/30
  [​IMG] Sbírej rudu ze zničených 0/200
  [​IMG] Znič Saboteur 0/40
  [​IMG] Znič Annihilator 0/30
  [​IMG] Ukořisti cargo boxy z nepřátelských lodí 0/30
  [​IMG] Znič Melter 0/20
  [​IMG] Na mapě GG Zeta 2, GG Zeta 3​
  [​IMG] Znič Devourer 0/2
  [​IMG] Na mapě GG Zeta 3​

  Odměna:
  Čest 3000
  Booty-key 5
  Uridium 3000
  Kredity 120000
  Extra- Energie 50


  Podmínky pro přijetí úkolu:

  Splň tyto mise:
  • Přííbuzní na baterky
  • Čerstvé maso
  • Pozemské masy
  • Karta se obrací
  • Kolébka lidstva
  • Čisté ruce
  • Nádějné vyhlídky
  • Jiný druh války
  • Blamáž
  • Pokažený nábor
  • Brána naděje
  • Ruda vetřelců
  • Pomáhat a chránit
  • Krystalizované nebezpečí
  • Vzdušný souboj
  • Úder na citlivé místo
  • Město v plamenech
  • Dlouho potlačovaná zášť
  • Vzdálený cíl
  • Evakuace civilistů
  • Pryč z našeho dvorku!
  • Tlakový hrnec
  • Skok do neznáma
  • Expedice Epsilon
  • Šance na skórování
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 13. Kubino

  Kubino Guest

  Level 19

  Diskrétní zóna

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Musíme se vrátit ke svým pirátským kořenům, pokud chceme úspěšně vzdorovat EIC. Ti tyrani svou lehkovážností ohrožují nás všechny! Rozšiřují své državy bez sebemenšího ohledu na teritoriální nároky jiných ras, a to včetně Devolarium. Ti jdou teď po nás, protože nerozlišují mezi různými lidskými frakcemi!

  Popis EIC:
  Rozšířit naše državy. Zřídit předmostí v sektorech vetřelců. Sjednotit lidstvo pod vlajkou EIC a nastolit pořádek na Orbitě - to jsou naše cíle. A začneme v sektoru Devolarium. Naši vědci se domnívají, že se zde nachází vzácné suroviny, které jsou důležité pro náš válečný průmysl.


  Popis VRU:
  Arogance EIC nezná hranic! Ti blázni zahájili expanzi do sektorů vetřelců! Není divů, že Devolarium reagují podrážděně! Ambice pozemšťanů ohrožují nás všechny, neboť Devolárium nerozlišují mezi jednotlivými lidskými frakcemi!  Přehled:
  [​IMG] Znič Devolarium 0/30
  [​IMG] Na mapě 2-3
  [​IMG] Znič Boss Devolarium 0/20
  [​IMG] Zůstaň kratší dobu než 1:00:00


  Odměna:

  BZ 57800000
  Uridium 440
  Kredity 190000
   
 14. Kubino

  Kubino Guest


  Hop a je tu sibelon

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Když prší, tak leje! Z našich nejvzdálenějších pozorovacích stanic dorazily znepokojivé zprávy o blížícím se sibelonském loďstvu – vše od lehkých stíhačů po těžké křižníky. Zatraceně, proč zrovna teď? Evakuace civilistů z pohraničních oblastí má nejvyšší prioritu!


  Popis EIC:
  Naše výpady do teritoria Devolarium měly nečekaný vedlejší efekt: Obrovské sibelonské loďstvo na nás útočí plnou silou. Proč si berou náš útok proti jiné vetřelčí rase tak osobně? Víme, že často používají jiné vetřelce jako pracovní sílu, ale takováhle reakce je zcela nepřiměřená!


  Popis VRU:
  Když se pokazí jedna věc, pokazí se i další! Naše přesunuté základny zpozorovaly obrovské loďstvo Sibelonů – stíhače, bombardéry, křižníky – vše, nač si jen vzpomeneš! Co je asi vyprovokovalo? Už tak máme málo lidí, a teď ještě musíme evakuovat civilisty z pohraničních oblastí! Dochází nám čas!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Uber Sibelon 0/20
  [​IMG] Na mapě 4-5​
  [​IMG] Znič Boss Sibelon 0/50
  [​IMG] Znič Sibelon 0/120

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 2040
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 15. Kubino

  Kubino Guest

  Nepovedená odplata
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Sibeloni se stahují! A posílají do boje těžké kalibry! Co se mě týče, brouci se vždycky chovali šíleně, ale naši vědátoři trvají na tom, že se Sibelony není něco v pořádku. Chtějí vyzpovídat Devolarium. Copak si neuvědomují, že jsme ve válce?


  Popis EIC:
  Výborně! Co zbylo ze sibelonské armády, se stahuje z bitevního pole. Nechali za sebou nějaká Devolarium vybavená uber-technologií. Zajímalo by mě, co je tak popudilo, že proti nám posílají svou elitu. To je bizarní dokonce i na Sibelony. Chyť jedno Devolarium, ať ho můžeme vyzpovídat!


  Popis VRU:
  Podle našich xeno-specialistů se Sibeloni chovají podivně. Už zpracováváme jednoho z jejich velitelů, ale bude nějakou dobu trvat, než nám něco prozradí. Vím, že tam venku zuří válka, ale musíme zjistit, co se děje – chyť jedno Devolarium kvůli výslechu!


  Přehled:
  [​IMG]Znič Uber Devolarium 0/60
  [​IMG] na mapě 4-5​

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 1920
  Kredity 190000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 16. Kubino

  Kubino Guest


  Nezvaní hosté

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Brouček konečně zazpíval. Ukázalo se, že EIC urazila císaře Sibelonů. Devolarium, na něž zaútočili, patřili k osobní tělesné stráži císaře, který byl v tomto sektoru, podrž se, na dovolené! Zřejmě to bere jako urážku na cti. Co je nám po tom – raději se postarej o ty Sibelonity!


  Popis EIC:
  Náš zajatec vnesl do celé záležitosti trochu světla: Devolárium, na které jsme zaútočili, patří k osobní stráži císaře Sibelonů! Je těžké tomu uvěřit, ale údajně byl v tomto sektoru na dovolené! Mimochodem, je naším činem natolik rozhořčen, že se nezastaví, dokud nevyhladí celé lidstvo! Proto ti Sibelonité!


  Popis VRU:
  Neuvěřitelné! Jeden ze sektorů, který chtěla EIC dobýt, byl oblíbeným letoviskem sibelonského císaře, a Devolarium, která zde hlídkovala jeho osobní stráží! Sibeloni reagují na tuto agresi, jako bychom my reagovali na zamoření krysami v laboratoři: s krajním znechucením a hubiči škůdců ...  Přehled:
  [​IMG] Znič Sibelonit 0/200
  [​IMG] Znič Boss Sibelonit 0/50
  [​IMG] Znič Uber Sibelonit 0/15

  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 3160
  Kredity 190000
   
 17. Kubino

  Kubino Guest


  Horká křídla

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Zatraceně! Sibelonům se podařilo něco, co EIC nikdy nedokázala: Dochází nám lodě! Brzy si budeme muset nějaké ukrást! Rudy máme spoustu, ale chybí nám pracovní síla. Hodila by se nám plně automatizovaná výroba, jakou mají na na Zemi! Tak už leť, tahle válka se sama nevyhraje!


  Popis EIC:
  Je to smutné, ale MMO a VRU nadále odmítají naše vedení. Navíc proti nám posílají další a další válečné lodě. Divím se, že jim ještě nějaké vůbec zbyly. Vždyť je to šílenství - pokud to tak půjde dál, ztratí brzy všechny své lodě. Blázni tvrdohlaví!


  Popis VRU:
  Sibelonům se podařilo něco, co EIC nikdy nedokázala: Máme vážný nedostatek lodí! Naše výrobní linky jsou už od začátku války plně vytíženy. Mít tak plně automatizované továrny, jako mají na Zemi, nebo těžební mašinérii Marsu! Bohužel si musíme vystačit s tím, co máme ... a co si nakrademe.  Přehled:
  [​IMG] Znič nepřátelské Venom, Diminisher, Sentinel, Spectrum 0/30

  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 57800000
  Uridium 2000
  Kredity 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 18. Kubino

  Kubino Guest

  Terorismus, zahraniční i domácí
  [​IMG]
  Popis MMO:
  EIC si myslí, že máme rok 2530! Každý náš „teroristický čin“ prý bude „tvrdě potrestán“! Ti zbabělci si berou na mušku i naše civilní zařízení – musíme urychleně evakuovat nemocnice a školy v pohraničních oblastech! Zároveň si dej pozor na stíhače VRU. Poslední dobou si drží až podezřelý odstup ...


  Popis EIC:
  Jako bychom znovu zažívali separatistické procesy 26. století! Propagandistické pomluvy MMO a VRU namířené proti EIC daly zrod radikálním frakcím, které postupně sílí. Vedení se obává, že z jejich strany existuje reálné nebezpečí teroristických útoků. Znič tyto teroristické buňky, dříve než udeří!


  Popis VRU:
  EIC má tu drzost nazývat nás „teroristy“ a vyhrožovat nám „tvrdými tresty“! V jakých časech si myslí, že žijí? Copak máme 26. století?! Ti barbaři neberou žádné ohledy na to, koho ty jejich takzvané odvetné akce zasáhnou! Pro jistotu evakuujeme civilisty ze škol a nemocnic v pohraničních oblastech. Získej pro nás nějaký čas!


  Přehled:

  [​IMG] Znič nepřátelské Goliath Surgeon, Venom, Solace, Sentinel, Diminisher 0/30
  Odměna:
  Čest 1000
  BZ 57800000
  Uridium 2000
  Kredity 170000
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
 19. Kubino

  Kubino Guest


  Podivná aliance

  [​IMG]
  Popis MMO:
  Kam ta Orbita spěje? Copak všem přeskočilo?! Sibelonité vyzývají všechny vetřelce na Orbitě, aby se spojili se Sibelony za účelem vyhubení všeho lidstva. Já vím, že tohle už tu bylo, ale tentokrát to, zdá se, myslí vážně. Ta EIC nám zase jednou zavařila!  Popis EIC:
  Co mají znamenat tyhle nesmysly? Sibelonité zvou jménem svých pánů Sibelonů všechny vetřelce na Orbitě do aliance proti lidem! Sibeloni uzavírají spojenectví s ostatními, aby nás lidi zničili?! Tohle je skutečná hrozba, kterou musíme brát smrtelně vážně!


  Popis VRU:
  Sibeloni vyzývají každého vetřelce na Orbitě k lovu na lidi! A je to ještě lepší: Sibelonité nabízí všem mimozemským rasám příměří se Sibelony výměnou za jejich pomoc při vymýcení „lidské nákazy“. Takže Sibeloni navrhují alianci?! Ach, EIC! Co jste to udělali!  Přehled:
  [​IMG] Znič Sibelonit 0/180
  na mapě 2-5


  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 540
  Kredity 190000
   
 20. Kubino

  Kubino Guest

  Ostrá reakce
  [​IMG]
  Popis MMO:
  Pro EIC to možná není takový problém, ale nám hrozí bezprostřední záhuba! Na výzvu Sibelonů už zareagovali Kristallini – jejich loďstvo je na cestě sem. Vůbec mě to nepřekvapuje. Chaos jim koluje v krvi a destrukce je jejich koníčkem! Tak snadno nás ale nedostanou!


  Popis EIC:
  Sibeloni sklidili se svou aliancí větší ohlas, než jsme očekávali - skupina Kristallinů je už na cestě sem. Ďábelští bratříčkové Kristallonů neznají nic než smrt, chaos a destrukci. Není divu, že tak rychle odpověděli na výzvu Sibelonů. Jen ať si přijdou - my jsme připraveni!


  Popis VRU:
  EIC má dost sil, aby odrazila všechno, co proti ní temná Orbita pošle, ale my stojíme zády ke zdi! Sibeloni se svou aliancí sklidili velký ohlas – Kristallini už přijali jejich nabídku a jsou na cestě sem! Žádné překvapení, chaos a destrukci mají v povaze. Musíme se připravit!


  Přehled:
  [​IMG] Znič Kristallin 0/150
  na mapě 2-6
  [​IMG] Znič Boss Kristallin 0/100


  Odměna:
  BZ 57800000
  Uridium 2200
  Kredity 190000
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.

Sdílet tuto stránku